Akredytacje dziennikarzy

Akredytacje mediów na Copernicus Cup i HMP

16-01-2018

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęty został proces przyjmowania wniosków o wydanie akredytacji medialnych na mityngu Copernicus Cup 2018 (15 lutego), zaliczany do elitarnego IAAF World Indoor Tour.

 

Proces aplikowania o akredytacje odbywa się elektroniczne. Wszystkich chętnych prosimy o rejestracje (osoby, które korzystały z systemu w ubiegłym roku mogą skorzystać ze swoich indywidualnych danych logowania) w internetowym systemie, który znajdą Państwo pod adresem http://www.media.kpzla.pl.

Zgłoszeń mogą Państwo dokonywać do 4 lutego – terminy ten jest NIEPRZEKRACZALNY. Po tym dniu prześlemy do Państwa informację o przyznaniu (bądź odmowę przyznania) akredytacji prasowej. 

UWAGA!

Akredytacje medialne przyznane na mityng Copernicus Cup 2018 będą ważne podczas 62. PZLA Halowych Mistrzostw Polski, które w Arenie Toruń odbędą się w dniach 17-18 lutego.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Biuro Prasowe Copernicus Cup 2018 – IAAF World Indoor Tour, Maciej Jałoszyński – media@copernicuscup.pl, +48 664 721 383.

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko