Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski na 22. Mistrzostwa Europy Zurych 2014

07-08-2014

 

 

  Skład Reprezentacji Polski  22. Mistrzostwa Europy - Zurych 2014

 

400 m, 4 x 400 m
Małgorzata Hołub
Małgorzata Hołub

400 m, 4 x 400 mJustyna Święty
Justyna Święty

400 m, 4x400 m
Patrycja Wyciszkiewicz
Patrycja Wyciszkiewicz

800 m, 1500 m
Angelika Cichocka
Angelika Cichocka
800 m
Joanna Jóźwik
Joanna Jóźwik
 1500 m, 5000 m
Renata Pliś
Renata Pliś
10 000 m
Karolina Jarzyńska
Karolina Jarzyńska
100 m pł.
Karolina Kołeczek
Karolina Kołeczek
400 m pł., 4x400 m
Joanna Linkiewicz
Joanna Linkiewicz
 3000 m prz.
Katarzyna Kowalska
Katarzyna Kowalska
 chód na 20 km
Paulina Buziak
Paulina Buziak
chód na 20 km
Agnieszka Dygacz
Agnieszka Dygacz
 trójskok
Anna Jagaciak-Michalska
Anna Jagaciak-Michalska
 skok wzwyż
Justyna Kasprzycka
Justyna Kasprzycka
skok wzwyż
Kamila Lićwinko
Kamila Lićwinko

rzut młotem
Joanna Fiodorow
Joanna Fiodorow

rzut młotem
Anita Włodarczyk
Anita Włodarczyk

siedmiobój
Iga Baumgart
Karolina Tymińska
  4x400 m
Iga Baumgart
Iga Baumgart

  4x400 m
Agata Bednarek
Agata Bednarek
100 m,4x100 m
Robert Kubaczyk
Robert Kubaczyk
 200 m,4x100 m
Karol Zalewski

Karol Zalewski
 400m, 4x400 m
Łukasz Krawczuk
Łukasz Krawczuk
 400m, 4x400 m
Jakub Krzewina
Jakub Krzewina
 400 m, 4x400 m
Rafał Omelko
Rafał Omelko
800 m
Adam Kszczot
Adam Kszczot
 800 m
Artur Kuciapski
Artur Kuciapski
800 m, 1500 m
Marcin Lewandowski
  Marcin Lewandowski
110 m pł
Dominik Bochenek
Dominik Bochenek

110 m pł
Artur Noga
Artur Noga

400 m pł
Patryk Dobek
Patryk Dobek
3000 m prz.
Mateusz Demczyszak
Mateusz Demczyszak
 3000 m prz.
Krystian Zalewski
Krystian Zalewski
maraton
Błażej Brzeziński
Błażej Brzeziński
maraton
Marcin Chabowski
Marcin Chabowski
maraton
Yared Shegumo
Yared Shegumo
maraton
Henryk Szost
Henryk Szost
chód na 20 km
Rafał Fedaczyński
Rafał Fedaczyński
chód na 50 km
Rafał Augustyn
Rafał Augustyn

chód na 50 km
Łukasz Nowak
Łukasz Nowak
chód na 50 km
Grzegorz Sudoł
Grzegorz Sudoł
skok w dal
Tomasz Jaszczuk
Tomasz Jaszczuk
skok w dal
Adrian Strzałkowski
Adrian Strzałkowski
skok wzwyż
Wojciech Theiner
Wojciech Theiner
skok o tyczce
Piotr Lisek
Piotr Lisek
skok o tyczce
Robert Sobera
Robert Sobera
skok o tyczce
Paweł Wojciechowski
Paweł Wojciechowski
pchnięcie kulą
Tomasz Majewski
Tomasz Majewski
pchnięcie kulą
Jakub Szyszkowski
Jakub Szyszkowski
rzut dyskiem
Piotr Małachowski
Piotr Małachowski
rzut dyskiem
Robert Urbanek
Robert Urbanek
rzut młotem
Paweł Fajdek
Paweł Fajdek
rzut młotem
Szymon Ziółkowski
Szymon Ziółkowski
rzut oszczepem
Łukasz Grzeszczuk
Łukasz Grzeszczuk
4x100 m
Kamil Kryński
Kamil Kryński
4x100 m
Dariusz Kuć
Dariusz Kuć
4x100 m
Kamil Masztak
Kamil Masztak
4x100 m
Adam Pawłowski
Adam Pawłowski
4x400
Andrzej Jaros
Andrzej Jaros
4x400
Kacper Kozłowski
Kacper Kozłowski
4x400
Michał Pietrzak
Michał Pietrzak
   

 

Nowsze informacje z kategorii Reprezentacja Polski

Starsze informacje z kategorii Reprezentacja Polski

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko