Aktualności

Copernicus i ME U23: zostań wolontariuszem

03-01-2017

Organizatorzy dwóch wielkich wydarzeń lekkoatletycznych, które w tym roku odbędą się w Polsce – mityngu Copernicus Cup oraz mistrzostw Europy do lat 23 – rozpoczęli nabór osób chętnych do pracy jako wolontariusze podczas tych imprez.

 

W poniedziałek 2 stycznia ruszył panel zgłoszeniowy dla wolontariuszy na 11. Mistrzostwa Europy U23. Zawody te odbędą się na stadionie bydgoskiego Zawiszy od 13 do 16 lipca.

- W związku z tym poszukujemy osób, które już w lipcu byłyby gotowe wraz z nami współtworzyć jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce. – tak organizatorzy z Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki zachęcają wszystkich do zgłoszenia się do wolontariatu.

Formularz znajdziecie na stronie wolontariat.bydgoszcz2017.pl. Ewentualne pytania należy kierować pod adres wolontariat@bydgoszcz2017.pl.

Dziś, 3 stycznia, wystartował także nabór wolontariuszy chcących wspomóc organizację halowego mityngu Copernicus Cup. Zawody, które odbędą się 10 lutego w Arenie Toruń zaliczane są do cyklu IAAF World Indoor Tour. Formularz zgłoszeń znajduje się pod adresem wolontariat.copernicuscup.pl.

Maciej Jałoszyński

Starsze informacje z kategorii Aktualności

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko