Aktualności

Mistrzostwa Polski 2018 - I etap wyboru organizatorów

27-06-2017

Polski Związek Lekkiej Atletyki rozpoczyna pierwszy etap wyboru organizatorów głównych imprez mistrzowskich w sezonie 2018.Organizacje chętne do przeprowadzenia głównych imprez w sezonie 2018 proszone są o przesłanie listu intencyjnego w tej sprawie na adres mistrzostwapolski@pzla.pl do dnia 23 lipca 2017.

Po wskazanym powyżej terminie PZLA roześle do wybranych oferentów stosowne szczegółowe druki, które należy będzie odesłać na adres mistrzostwapolski@pzla.pl do dnia 22 sierpnia 2017.

Po przesłaniu szczegółowych ofert Zarząd PZLA, po konsultacji ze specjalistycznymi Komisjami Związku, podejmie ostateczną decyzję o powierzeniu organizacji oferentowi gwarantującemu najkorzystniejsze warunki, po czym (w przypadku wybranych imprez) zostanie spisana odpowiednia umowa.

Wstępny projekt kalendarza imprez na sezon 2018 mogą Państwo odnaleźć poniżej w załączniku.

Uwagi:

- przy ubieganiu się o organizację mistrzostw Polski w pełnym programie (U20, U23, S) obiekt powinien być wyposażony w nawierzchnię spełniającą wymogi PZLA (posiadającą wykonane badania nawierzchni), w tym  bieżnię co najmniej 8-torową okrężną oraz bieżnię do rozgrzewki.
- imprezy w ramach których mają być w sezonie 2018 rozgrywane mistrzostwa Polski w biegach ulicznych muszą posiadać certyfikat (gwiazdki) programu European Athletics Running 4All oraz być zgłoszone do kalendarza Reprezentacji Biegowej.
- PZLA nie partycypuje w kosztach organizacji mistrzostw Polski

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Maciej Jałoszyński, m.jaloszynski@pzla.pl, 664 721 383.

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko