Aktualności

OSHEE rozpoczęło współpracę z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki

28-09-2017

Firma OSHEE, która aktywnie wspiera polski sport i sportowców, właśnie nawiązała nową współpracę – została oficjalnym partnerem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Wybrane produkty OSHEE otrzymały tytuł Oficjalnych Produktów Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a napoje izotoniczne marki wspierać będą zawodników Reprezentacji Polski podczas zawodów.

OSHEE od dawna wspiera profesjonalnych sportowców oraz sympatyków aktywności fizycznej – marka angażuje się w wiele wydarzeń sportowych oraz jest m.in. oficjalnym partnerem Ekstraklasy i piłkarskiego Pucharu Polski. W ramach współpracy z PZLA, OSHEE wprowadzi na rynek napoje izotoniczne dedykowane i sygnowane logotypem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki: OSHEE Runners i OSHEE Lemon, w butelkach o standardowej pojemności 0,75 l. Oba napoje idealnie sprawdzają się podczas intensywnych treningów, podczas których organizm traci nie tylko wodę, ale i ważne dla zdrowia witaminy, węglowodany czy elektrolity.

- Cieszę się, że udało nam się pozyskać sponsora, który ma identyczną wizję działalności i nieustanie przesuwa granicę swoich możliwości, by być najlepszym. Dodatkowe środki finansowe uzyskane dzięki współpracy z OSHEE stanowią szansę na dalszy rozwój polskiej lekkiej atletyki. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyczyni się do wzrostu zainteresowania królową sportu. – mówi Paweł Olszański, sekretarz generalny PZLA.

Dzięki podjętej współpracy OSHEE będzie obecne podczas wszystkich imprez sportowych i konferencji prasowych PZLA oraz na ściankach sponsorskich. Produkty OSHEE będą towarzyszyły zawodnikom Polskiego Związku Lekkiej Atletyki podczas wszystkich zawodów, w których będą brać udział w ramach Reprezentacji Polski. Dodatkowo osoby goszczące w siedzibie PZLA, dzięki stałej ekspozycji, będą miały okazję zapoznać się z portfolio marki OSHEE, w tym z napojami izotonicznymi i witaminowymi.

O OSHEE:

OSHEE jest liderem innowacji oraz numerem 1 na rynku napojów izotonicznych i impulsowych napojów witaminowych w Polsce. W portfolio firmy znajdują się napoje izotoniczne, wody funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych, a także produkty spożywcze takie jak batony i ciastka zbożowe czy cukierki z witaminami. Marka inspiruje, motywuje do działania, aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego stylu życia. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna na 32 rynkach zagranicznych na 3 kontynentach. Na rynku polskim produkty dostępne są we wszystkich sieciach handlowych hipermarketów i supermarketów, a także w sklepach detalu tradycyjnego oraz fitness klubach.

Informacja prasowa

Nowsze informacje z kategorii Aktualności

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko