Aktualności

OSHEE wprowadza napoje dla lekkoatletów

06-02-2018

Oficjalny partner Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, firma OSHEE, wprowadza na rynek nowe wersje napojów izotonicznych, dedykowanych lekkoatletom. Już wkrótce w sprzedaży pojawią się produkty OSHEE Runners oraz OSHEE Lemon oznaczone logo PZLA. Izotoniki będą towarzyszyć zawodnikom reprezentacji Polski podczas zawodów, pomagając im gasić pragnienie i dawać z siebie jeszcze więcej.

Oficjalne Produkty Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to niegazowane napoje izotoniczne o orzeźwiającym smaku cytryny (OSHEE Lemon) lub pomarańczy (OSHEE Runners), dostępne w butelkach o standardowej pojemności 0,75 l. Oba napoje doskonale sprawdzają się podczas treningów, kiedy organizm traci nie tylko wodę, ale i ważne dla zdrowia witaminy czy elektrolity. Produkty skutecznie gaszą pragnienie, a dzięki odpowiednim stężeniom osmotycznym, zbliżonym do płynów ustrojowych człowieka, efektywnie nawadniają organizm, pozwalając szybko odbudować straty elektrolitów i dostarczyć energii do dalszego wysiłku.

W składzie obu izotoników OSHEE znajdują się witaminy z grupy B tj. witamina B5, B6, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, niacyna i biotyna oraz witamina E. Niacyna zmniejsza uczucie zmęczenia, a biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Napój OSHEE Runners uzupełniono dodatkowo o składniki szczególnie ważne dla biegaczy, takie jak: kolagen, magnez i potas. Kolagen ma dobroczynny wpływ na stawy, które w trakcie biegania narażone są na ponadprzeciętny wysiłek. Magnez pozytywnie wpływa na utrzymanie równowagi elektrolitowej, a wraz z potasem pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

W ramach współpracy pomiędzy OSHEE, a PZLA, rozpoczętej we wrześniu zeszłego roku, marka produktów funkcjonalnych będzie obecna podczas krajowych imprez mistrzowskich i konferencji prasowych PZLA oraz na ściankach sponsorskich.

Dodatkowo osoby goszczące w siedzibie PZLA, dzięki stałej ekspozycji, będą miały okazję zapoznać się z portfolio marki OSHEE, w tym z napojami izotonicznymi i witaminowymi.

Informacja prasowa OSHEE

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko