Aktualności z imprezy: 10. IAAF Mistrzostwa Świata U18

Nairobi: Program minutowy i starty Polaków

11-07-2017

Program minutowy 10. MŚ U18 - starty/wyniki Polaków

Wyniki:    NAIROBI 2017

godz. płeć konkurencja runda min. starty/wyniki Polaków
    środa 12.07    
08:30 M 100 m 10-bój    
08:55 M 100 m I runda    
09:25 M Skok w dal 10-bój    
09:40 W Rzut dyskiem kwalifikacje 48.00 Ewa Różańska 46.48 (6, q) - awans do finału
09:50 M 1500 m I runda    
10:20 W 400 m I runda    
10:40 M Pchnięcie kulą (5.000) 10-bój    
10:50 M 400 m I runda    
           
15:55 M Skok wzwyż 10-bój    
16:00 M 100 m półfinał    
16:25 M Trójskok kwalifikacje 15.30  
16:30 M Rzut młotem (5.000) kwalifikacje A 72.00  
16:40 M 800 m I runda    
17:15 W Pchnięcie kulą (3.000) FINAŁ   Ewa RÓŻAŃSKA 15.79 (6.)
17:25 M 400 m 10-bój    
17:35 M Rzut młotem (5.000) kwalifikacje B 72.00  
17:45 W 100 m I runda 3+4 Magdalena Stefanowicz 12.01/-2.2 (2e3, Q) 
awans do finału
18:20 M 100 m FINAŁ    
18.40 W 3000 m FINAŁ    
    czwartek 13.07    
08:30 M 110m płotki (91.4) 10-bój    
08:45 M Pchnięcie kulą (5.000) kwalifikacje

 19.25

Michał Skopiński 17.86 (10, q) - awans do finału,
Kornel Warszawski 16.81 (15.)
08:50 M 3000 m I runda    
09:15 M Rzut dyskiem (1.500) 10-bój    
09:25 W 400 m płotki I runda    
10:05 W 800 m I runda

 3+4

Milena Korbut 2:11.67 (1e4, Q) awans do półfinału
10:35 W Rzut młotem (3.000) kwalifikacje A  
Aleksandra Kufel 62.85 (10, q) awans do finału
10:50 M Skok o tyczce 10-bój    
11:20 M 110m płotki (91.4) I runda    
11:45 W Rzut młotem (3.000) kwalifikacje B    Angelika Woźniak 54.86 (20.)
           
15:30 M Rzut oszczepem (700) 10-bój    
15:35 M Skok w dal FINAŁ    
15:40 M 400 m płotki (83.8) I runda    
16:10 W 100 m półfinał    Magdalena STEFANOWICZ 11.69/+2.0
rekord życiowy (2p1, Q) - awans do finału
16:30 M Pchnięcie kulą (5.000) FINAŁ    
16:40 M 800 m półfinał    
16:55 M Rzut oszczepem (700) FINAŁ    Dawid WEGNER 70.56 (4.), Oskar Trejgo 57.84 (15.)  
17:15 W 400 m półfinał    
17:45 M 400 m półfinał    
18:10 M 1500 m 10-bój    
18:40 W 100 m FINAŁ   MAGDALENA STEFANOWICZ 11.62/+0.5 - SREBRNY MEDAL, rekord życiowy
    piątek 14.07    
08:30 W 100 m płotki (76.2) 7-bój    
08:40 W Trójskok kwalifikacje    
09:00 M 2000 m przeszkody I runda   Aleksander Wiącek 6:00.34 (6e1, q) awans do finału
09:10 M Rzut dyskiem (1.500) kwalifikacje A   Kornel Warszawski 54.93 (11.) - awans do finału, Jakub Lewoszewski bez wyniku
09:25 W Skok wzwyż 7-bój    
09:40 W 200 m I runda   Magdalena Stefanowicz 24.33/0.0 (2e2, Q) - awans do półfinału
10:20 M Rzut dyskiem (1.500) kwalifikacje B    
10:25 M 200 m I runda   Szymon Kreft 21.65/+0.6 - rekord życiowy (3e2, Q) - awans do półfinału
           
15:30 M Rzut młotem (5.000) FINAŁ    
15:35 W Pchnięcie kulą (3.000) 7-bój    
15:40 M 110m płotki (91.4) półfinał    
16:05 M Trójskok FINAŁ    
16:10 W 800 m półfinał   Milena Korbut 2:11.31 (2p1, Q) - awans do finału
16:30 W Skok wzwyż FINAŁ   MARTYNA LEWANDOWSKA 1.82 - SREBRNY MEDAL
16:45 W 200 m 7-bój    
17:16 M 1500 m FINAŁ    
17:25 W Rzut dyskiem FINAŁ    
17:35 W 2000 m przeszkody FINAŁ   Klaudia PAWLUS 6:47.87 (5.), Wiktoria Klębowska 7:13.34 (12.)
    sobota 15.07    
08:30 W Rzut oszczepem (500) kwalifikacje A   Maria Szramiak 51.42 (7., Q) - awans do finału, Małgorzata Czarnata 41.46
08:35 M Chód 10.000 m FINAŁ   Łukasz NIEDZIAŁEK 42.40.02 - rekord życiowy (6.)
09:05 W Skok w dal 7-bój    
09:40 W Rzut oszczepem (500) kwalifikacje B    
09:45 W Chód 5000 m FINAŁ    
09:50 M Skok wzwyż FINAŁ   Piotr SZTANDUR 2.11 - rekord życiowy (4.)
10:35 W 100m płotki (76.2) I runda    
11:05 W Rzut oszczepem (500) 7-bój    
11:20 X 4x400 m I runda    
           
15:30 W Rzut młotem (3.000) FINAŁ    
15:50 W Trójskok FINAŁ    
16:10 W 200 m półfinał    
16:30 W Skok o tyczce FINAŁ   Karolina WEJMAN 3.90 - wyrównany rekord życiowy (7.), Anna ŁYKO 3.60 (8.)
16:35 M 200 m półfinał    
17:00 W 400 m płotki FINAŁ    
17:15 M 400m płotki (83.8) FINAŁ    
17:21 M Rzut dyskiem (1.500) FINAŁ    
17:35 W 1500 m FINAŁ    
18:10 W 800 m 7-bój    
    niedziela 16.07    
14:00 M Skok o tyczce FINAŁ    
14:10 W Rzut oszczepem (500) FINAŁ   Maria SZRAMIAK 51.53 (7.)
14:25 W 200 m FINAŁ   Magdalena STEFANOWICZ 24.46 (6.)
14:35 W Skok w dal FINAŁ    
14:40 M 200 m FINAŁ    
15:00 W 800 m FINAŁ   Milena KORBUT 2:08.45 (4.)
15:25 M 3000 m FINAŁ    
15:52 W 100 m płotki (76.2) FINAŁ    
16:10 M 2000 m przeszkody FINAŁ   Aleksander WIĄCEK 6:06.22 (12.)
16:36 X 4x400 m FINAŁ    

 jr

Nowsze informacje z imprezy Aktualności z imprezy: 10. IAAF Mistrzostwa Świata U18

Starsze informacje z imprezy Aktualności z imprezy: 10. IAAF Mistrzostwa Świata U18

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko