Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mężczyźni Klub
100 m 10.59 Artur ZACZEK OŚ AZS Poznań
200 m 20.94 Dominik KOPEĆ KS Agros Zamość
400 m 46.75 Wiktor SUWARA AZS Łódź
800 m 1:45.45 Adam KSZCZOT RKS Łódź
1000 m 2:23.51 Adam CZERWIŃSKI WKS Wawel Kraków
1500 m 3:56.03 Andrzej KOWALCZYK ULKS Fajfer 2001 Łapanów
3000 m 8:34.4 Kamil KARBOWIAK LZS KL Kotwica Brzeg
5000 m 14:44.50 Rafał MATUSZCZAK LLKS Osowa Sień
10000 m 29:06.28 Szymon KULKA niest. Kraków
Półmaraton 1:03:57 Adam NOWICKI MKL Szczecin
Maraton 2:12:33 Yared SHEGUMO AZS-AWF Warszawa
3000 m prz 8:56.26 Dawid KONIECZEK WMLKS Nadodrze Powodowo
110 m pł 13.44 Damian CZYKIER KS Podlasie Białystok
400 m pł 50.73 Patryk DOBEK SKLA Sopot
Wzwyż 2.24 Sylwester BEDNAREK RKS Łódź
Tyczka 5.70 Paweł WOJCIECHOWSKI CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
W dal 7.65 Andrzej KUCH UMLKS START Wieruszów
Trójskok 16.34 Adrian ŚWIDERSKI WKS Śląsk Wrocław
Kula (7.26) 21.51 Konrad BUKOWIECKI PKS Gwardia Szczytno
Dysk (2) 65.41 Piotr MAŁACHOWSKI WKS Śląsk Wrocław
Młot (7.26) 82.31 Paweł FAJDEK KS Agros Zamość
Oszczep (800) 82.27 Łukasz GRZESZCZUK KS Warszawianka W-wa
10-bój 7200 Rafał ABRAMOWSKI AZS-AWF Warszawa
Chód 10 km 41:16.38 Dawid TOMALA AZS-AWF Katowice
Chód 20 km 1:21:16 Artur BRZOZOWSKI AZS-AWF Katowice
Chód 50 km 3:44.42 Rafał AUGUSTYN LKS Stal Mielec
Konkurencja Wynik Kobiety Klub
100 m 11.55 Agata FORKASIEWICZ KS AZS AWF Wrocław
200 m 23.45 Karolina ZAGAJEWSKA AZS Łódź
400 m 51.64 Justyna ŚWIĘTY AZS-AWF Katowice
800 m 2:04.92 Martyna GALANT OŚ AZS Poznań
1000 m 2:49.68 Paulina MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA KS Podlasie Białystok
1500 m 4:06.23 Angelika CICHOCKA SKLA Sopot
3000 m 9:09.74 Matylda KOWAL CWKS Resovia Rzeszów
5000 m 15:59.00 Weronika PYZIK LKS Znicz Biłgoraj
10000 m 32:55.06 Iwona BERNARDELLI LKS Vectra Włocławek
Półmaraton 1:12:01 Katarzyna KOWALSKA LKS Vectra Włocławek
Maraton 2:29:37 Iwona BERNARDELLI LKS Vectra Włocławek
3000 m prz 9:49.74 Alicja KONIECZEK WMLKS Nadodrze Powodowo
100 m pł 13.27 Klaudia SICIARZ KS AZS AWF Kraków
400 m pł K 58.06 Aleksandra GAWORSKA KS AZS AWF Kraków
Wzwyż 1.94 Kamila LIĆWINKO KS Podlasie Białystok
Tyczka 4.40 Robeilys PEINADO OSOT Szczecin
W dal 6.49 Anna JAGACIAK MICHALSKA OŚ AZS Poznań
Trójskok 13.50 Anna JAGACIAK MICHALSKA OŚ AZS Poznań
Kula (4) 17.47 Paulina GUBA OKS Start Otwock
Dysk (1) 59.69 Żaneta GLANC OŚ AZS Poznań
Młot (4) 79.73 Anita WŁODARCZYK RKS Skra Warszawa
Oszczep (600) 54.10 Marta KĄKOL AZS-AWFiS Gdańsk
7-bój 5728 Izabela MIKOŁAJCZYK KS Warszawianka W-wa
Chód 10 km 46:24.85 Katarzyna GOLBA AZS-AWF Katowice
Chód 20 km 1:34:16 Katarzyna GOLBA AZS-AWF Katowice
zobacz więcej

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe: TENiT Żywiec