Kontakt

Dane kontaktowe


 
Polski Związek Lekkiej Atletyki
ul. Mysłowicka 4
01-612 Warszawa

NIP: 118-09-85-758

Biuro czynne w godzinach:
pn.- czw. : 8:00 - 16:30
pt. : 8:00 - 14:00

Kasa PZLA czynna w godzinach:
pn. - czw. : 8:30 - 16:00
pt. : 8:30 - 14:00


Wyświetl większą mapę  

 

Numery telefonów i adresy e-mail:

Sekretariat
Bożena Maciejewska
Kierownik Biura
e-mail: pzla@pzla.pl tel. kom.: 664 721 270
22 896 02 07
Henryk Olszewski
Prezes PZLA
e-mail: henryk.olszewski@pzla.pl
Piotr Długosielski
Sekretarz Generalny
e-mail: sekretarzgeneralny@pzla.pl, tel kom.: 698 599 973
Dział Szkolenia
Krzysztof Kęcki
Dyrektor Sportowy PZLA
e-mail: krzysztofkecki@pzla.pl tel. kom.: 604 792 215
22 896 03 14
Iwona Kiljan
Kierownik Zespołu Organizacji Szkolenia
e-mail: szkolenie@pzla.pl tel. kom.: 664 721 399
22 896 03 07
Renata Rząca
Specjalista w dz. Szkolenia
e-mail: szkolenie-renata@pzla.pl  
Małgorzata Ślesińska
Koordynator ds. Szkolenia Zagranicznego
e-mail: malgorzata.slesinska@pzla.pl tel. kom.: 664 721 185
22 896 03 17

Artur Tułowiecki
Specjalista ds. Szkolenia Zagranicznego
artur.tulowiecki@pzla.pl

Jerzy Witwicki
Koordynator ds. Sportowo-technicznych
e-mail: jerzy.witwicki@pzla.pl  
22 896 02 12
Tomasz Kasjaniuk
Starszy Specjalista ds. Sportowo-technicznych
e-mail: techniczny@pzla.pl tel. kom.: 664 721 297
22 896 02 11
Maciej Jałoszyński
Specjalista ds. Sportowo-technicznych
e-mail: maciek.jaloszynski@pzla.pl tel. kom.: 664 721 383
22 896 03 35
Trenerzy główni bloków konkurencji
 
Jarosław Jagaciak
e-mail: j.jagaciakPZLA@wp.pl  tel. kom.: 607 149 058
blok skoków
Przemysław Zabawski
e-mail: pzabawski@op.pl  tel. kom.: 504 182 565
blok rzutów
Tadeusz Osik
e-mail: osikt@op.pl tel. kom.: 694 650 308
blok sprintu
Zbigniew Rolbiecki
e-mail: zbigniew_rolbiecki@wp.pl tel kom.:  694 650 228
blok wytrzymałości
Księgowość  
Halina Zaborowska
Główny Księgowy
e-mail: hzaborowska@pzla.pl tel. kom.: 696 049 064
 
Agata Kułakowska
Starszy Specjalista w dz. Księgowym
e-mail: finanse@pzla.pl  
22 896 02 08
Anna Naporowska
Specjalista w dz. Księgowym
Krzysztof Zdankowski
Specjalista w dz. Księgowym
e-mail: krzysztof.zdankowski@pzla.pl  
22 896 03 38

Marcin Nienałtowski
Specjalista w dz. Księgowym
e-mail: marcin.nienaltowski@pzla.pl

Magazyn
Marek Posłajko
Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej i Logistyki
e-mail: magazyn@pzla.pl tel. kom.: 664 721 975
22 896 03 18
FAX
  22 896 03 12
Kształcenie
Marek Fostiak
e-mail: marek.fostiak@pzla.pl
 
Łukasz Majewski
e-mail: lukasz.majewski@pzla.pl
22 896 02 10 
Marketing

Maria Broniewicz
Kierownik Promocji i Marketingu
e-mail: maria.broniewicz@pzla.pl

602 130 239

Lekkoatletyka dla Każdego

Justyna Jędrych
Kierownik – Koordynator Programów dla Dzieci i Młodzieży w PZLA
e-mail: szkolenie-justyna@pzla.pl tel. kom.: 664 721 293

22 896 03 07
Aneta Kaczmarek
Koordynator PZLA ds. Szkolenia Dzieci i Młodzieży 
e-mail: aneta.lemiesz@pzla.pl tel. kom.: 664 721 467
22 896 03 31

 

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

tworzenie stron: TENiT Żywiec