1946-01-21 - W Szczecinie powstał okręgowy związek lekkoatletyczny - jego pierwszym prezesem został Zygmunt Horoszkiewicz


Ośrodki

Aktualności

G. Dibaba zaatakuje rekord świata na Copernicus Cup
2017-01-16
Najgorętsze nazwiska światowej lekkoatletyki już 10 lutego w Arenie Toruń! Najjaśniej podczas mityngu...
10 lutego startuje Orlen Mityng Tour!
2017-01-11
Polscy lekkoatleci w minionym sezonie dominowali na stadionach Europy i świata. Już za miesiąc Królowa...
Podsumowanie sezonu 2016 - część IV
2017-01-09
Ostatnią część naszego podsumowania minionego sezonu poświęcimy sukcesom polskich lekkoatletów po...
Sofia Ennaoui lekkoatletką grudnia w Europie!
2017-01-09
Sofia Ennaoui zyskała największe poparcie wśród internautów odwiedzających serwisy...

Imprezy wkrótce

21.01.2017,   Aleksandrów Łódzki
I
Halowy mityng lekkoatletyczny
21.01.2017,   Spała (OPO)
I
Halowy mityng skoków o tyczce
22.01.2017,   Toruń (Arena Toruń)
I
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
28.01.2017,   Spała (OPO)
MM
Mityng WMOZLA / 1. Sprawdzian Kontrolny PZLA 2017
28.01.2017 - 29.01.2017,   Praga /CZE/
MM
Mecz wielobojowy CZE-ESP-FRA-GBR-POL
28.01.2017,   Toruń (Arena Toruń)
I
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne / mistrzostwa województwa U14 & U16

Partnerzy

Wyniki

15.01.2017 Aleksandrów Łódzki
14.01.2017 Łódź (RKS)
07.01.2017 Łódź (RKS)
30.12.2016 Spała (OPO)
29.12.2016 Spała (OPO)
11.12.2016 Chia /ITA/
26.11.2016 Łódź
02.10.2016 Kraków (AWF)
01.10.2016 Sosnowiec
01.10.2016 Zielona Góra

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
60 m 6.96 Arnold ZDEBIAK
200 m 21.82 Dominik SMOSARSKI
300 m 35.24 Natan FIEDEŃ
400 m 49.88 Natan FIEDEŃ
800 m 1:59.98 Krystian WORETA
1000 m 2:29.81 Patryk SERKOWSKI
1500 m 4:24.71 Łukasz KARPIUK
3000 m 8:37.12 Paweł PANKRATOW
60 m pł M 8.08 Dominik STAŚKIEWICZ
Wzwyż 2.12 Jakub MOSKAL
Tyczka 5.58 Paweł WOJCIECHOWSKI
W dal 7.17 Jakub KLĘSK
Trójskok 14.09 Michał KALINOWSKI
Kula (7.26) 18.93 Rafał KOWNATKE
Chód 5 km 24:54.11 Maksymilian KULIG
Konkurencja Wynik Kobiety
60 m 7.58 Klaudia KONOPKO
200 m 25.60 Kinga GACKA
300 m 38.73 Anna KIEŁBASIŃSKA
400 m 58.69 Martyna ZIEBURA
800 m 2:16.09 Oliwia SARNECKA
1000 m 3:01.32 Agata KOTŁOWSKA
1500 m 4:56.00 Karolina SKIBIŃSKA
3000 m 10:33.10 Daria POTOMSKA
60 m pł K 8.63 Marlena MORTON
Wzwyż 1.76 Adrianna SUŁEK
Tyczka 3.80 Wiktoria WOJEWÓDZKA
W dal 6.07 Adrianna SUŁEK
Trójskok 12.07 Gabriela ZAWADZKA
Kula (4) 14.23 Karolina URBAN
Chód 3 km 15:01.91 Julia MĄDRA
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko