Aktualności

EXC Chia 2016: skład reprezentacji Polski
2016-11-30
Sofia Ennaoui (MKL Szczecin) będzie największa gwiazdą reprezentacji Polski podczas 23. Mistrzostw Europy w...
Tymińska z brązowym medalem MŚ 2011?
2016-11-30
Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) podjął decyzję o odebraniu siedmioboistce Tatianie Czernowej m.in....
Wystartował 82. Plebiscyt Przeglądu Sportowego!
2016-11-24
Medaliści olimpijscy – Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Wojciech Nowicki – zostali...

Imprezy wkrótce

11.12.2016,   Chia /ITA/
23. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych
22.12.2016,   Kielce
I
Świąteczny festiwal rzutu młotem
28.01.2017 - 29.01.2017,   Praga /CZE/
MM
Mecz wielobojowy CZE-ESP-FRA-GBR-POL
10.02.2017,   Toruń (Arena Toruń)
MM
3. Halowy Mityng Copernicus Cup
11.02.2017 - 13.02.2017,   Toruń (Arena Toruń)
MM
PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 & U20 2017
16.02.2017,   Łódź (Atlas Arena)
MM
Międzynarodowy Halowy Mityng Lekkoatletyczny Łódź 2017

Sponsorzy

Partnerzy

Wyniki

26.11.2016 Łódź
02.10.2016 Kraków (AWF)
01.10.2016 Sosnowiec
01.10.2016 Zielona Góra
01.10.2016 Warszawa
01.10.2016 Stargard
24.09.2016 Słubice
24.09.2016 Białogard
24.09.2016 Puławy
18.09.2016 Kleszczów

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
100 m 10.21 Remigiusz OLSZEWSKI
200 m 20.26 Karol ZALEWSKI
400 m 45.14 Rafał OMELKO
800 m 1:43.73 Marcin LEWANDOWSKI
1000 m 2:14.30 Marcin LEWANDOWSKI
1500 m 3:37.69 Marcin LEWANDOWSKI
3000 m 7:58.38 Krystian ZALEWSKI
5000 m 14:11.73 Damian KABAT
10000 m 29:19.56 Tomasz GRYCKO
Półmaraton 1:02:54 Marcin CHABOWSKI
Maraton 2:11:54 Artur KOZŁOWSKI
3000 m prz 8:19.91 Krystian ZALEWSKI
110 m pł 13.32 Damian CZYKIER
400 m pł 49.01 Patryk DOBEK
Wzwyż 2.30 Sylwester BEDNAREK
Tyczka 5.75 Piotr LISEK
W dal 8.00 Tomasz JASZCZUK
Trójskok 17.16 Karol HOFFMANN
Kula (7.26) 21.23 Michał HARATYK
Dysk (2) 68.15 Piotr MAŁACHOWSKI
Młot (7.26) 82.47 Paweł FAJDEK
Oszczep (800) 84.74 Marcin KRUKOWSKI
10-bój 8095 Paweł WIESIOŁEK
Chód 10 km 40:13 Rafał FEDACZYŃSKI
Chód 20 km 1:21:38 Jakub JELONEK
Chód 50 km 3:43.22 Rafał AUGUSTYN
Konkurencja Wynik Kobiety
100 m 11.12 Ewa SWOBODA
200 m 22.95 Anna KIEŁBASIŃSKA
400 m 51.62 Justyna ŚWIĘTY
800 m 1:57.37 Joanna JÓŹWIK
1000 m 2:34.84 Angelika CICHOCKA
1500 m 4:01.00 Sofia ENNAOUI
3000 m 9:04.54 Dominika NAPIERAJ
5000 m 15:23.19 Renata PLIŚ
10000 m 33:00.44 Agnieszka MIERZEJEWSKA
Półmaraton 1:10:06 Katarzyna KOWALSKA
Maraton 2:28:26 Monika STEFANOWICZ
3000 m prz 9:35.13 Matylda KOWAL
100 m pł 13.03 Karolina KOŁECZEK
400 m pł K 55.25 Joanna LINKIEWICZ
Wzwyż 1.99 Kamila LIĆWINKO
Tyczka 4.40 Justyna ŚMIETANKA
W dal 6.55 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Trójskok 14.33 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Kula (4) 17.74 Paulina GUBA
Dysk (1) 60.31 Joanna WIŚNIEWSKA
Młot (4) 82.98 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 67.11 Maria ANDREJCZYK
7-bój 6075 Karolina TYMIŃSKA
Chód 10 km 45:20 Paulina BUZIAK
Chód 20 km 1:30:27 Agnieszka DYGACZ
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko