1975-06-27 - Bronisława Ludwichowska czasem 8:58.8 ustanowiła rekord Polski w biegu na 3000 metrów i jako pierwsza Polka pokonała ten dystans w czasie poniżej 9 minut


Ośrodki

Aktualności

92. MPS: w Bydgoszczy faworyci nie zawiedli
2016-06-26
W trzecim dniu 92. Mistrzostw Polski świetnie spisali się faworyci rzutów długich: Anita Włodarczyk...
92. MPS: burze, 81.87 Fajdka, szybkie 400 metrów
2016-06-25
Złe warunki pogodowe nie przeszkodziły Pawłowi Fajdkowi w rzuceniu aż 81.87 i umocnieniu się na pozycji lidera...
92. MPS: Buziak i Nowak najlepsi w chodzie
2016-06-25
Paulina Buziak oraz Łukasz Nowak zostali dziś rano w Bydgoszczy mistrzami Polski w chodzie sportowym na dystansie...
92. MPS: złota Swoboda, dalekie rzuty oszczepem
2016-06-24
W rzucie oszczepem Marcin Krukowski potwierdził olimpijskie aspiracje wyprzedzając równie daleko i...
Mistrzostwa Polski 2017 - I etap wyboru organizatorów
2016-06-03
Polski Związek Lekkiej Atletyki rozpoczyna pierwszy etap wyboru organizatorów głównych imprez...

Imprezy wkrótce

27.06.2016,   Łomża
I
3. Mityng Łomżyński
01.07.2016 - 03.07.2016,   Suwałki
MM
70. Mistrzostwa Polski Juniorów U20
01.07.2016 - 03.07.2016,   Słupsk
I
Otwarte Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych 2016
02.07.2016,   Kielce
I
Mityng rzutowy Bartosz Cup
02.07.2016 - 03.07.2016,   Opole
I
26. Mistrzostwa Polski Weteranów
03.07.2016,   Jarosławiec
26. Międzynarodowy Bieg po Plaży "Jarosławiec 2016"

Sponsorzy

Partnerzy

Wyniki

24.06.2016 Bydgoszcz
19.06.2016 Aleksandrów Łódzki
19.06.2016 Koszalin
19.06.2016 Jelenia Góra
19.06.2016 Warszawa
19.06.2016 Poznań
18.06.2016 Bielsko-Biała
18.06.2016 Kędzierzyn-Koźle
18.06.2016 Szczecin
18.06.2016 Gdańsk

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
100 m 10.21 Remigiusz OLSZEWSKI
200 m 20.70 Karol ZALEWSKI
400 m 45.49 Rafał OMELKO
800 m 1:44.91 Marcin LEWANDOWSKI
1000 m 2:23.01 Michał ROZMYS
1500 m 3:40.53 Marcin LEWANDOWSKI
3000 m 7:58.38 Krystian ZALEWSKI
5000 m 14:11.73 Damian KABAT
10000 m 29:19.56 Tomasz GRYCKO
Półmaraton 1:03:39 Szymon KULKA
Maraton 2:11:54 Artur KOZŁOWSKI
3000 m prz 8:19.91 Krystian ZALEWSKI
110 m pł 13.53 Damian CZYKIER
400 m pł 49.01 Patryk DOBEK
Wzwyż 2.29 Sylwester BEDNAREK
Tyczka 5.71 Paweł WOJCIECHOWSKI
W dal 8.00 Tomasz JASZCZUK
Trójskok 16.68 Adrian ŚWIDERSKI
Kula (7.26) 21.23 Michał HARATYK
Dysk (2) 68.15 Piotr MAŁACHOWSKI
Młot (7.26) 81.71 Paweł FAJDEK
Oszczep (800) 84.74 Marcin KRUKOWSKI
10-bój 8095 Paweł WIESIOŁEK
Chód 10 km 40:13 Jakub JELONEK
Chód 20 km 1:21:38 Jakub JELONEK
Chód 50 km 3:43.22 Rafał AUGUSTYN
Konkurencja Wynik Kobiety
100 m 11.18 Ewa SWOBODA
200 m 23.33 Anna KIEŁBASIŃSKA
400 m 51.96 Justyna ŚWIĘTY
800 m 1:59.97 Angelika CICHOCKA
1000 m 2:48.62 Kamilia HAYDER
1500 m 4:03.25 Angelika CICHOCKA
3000 m 9:04.54 Dominika NAPIERAJ
5000 m 15:39.04 Paulina KACZYŃSKA
10000 m 33:00.44 Agnieszka MIERZEJEWSKA
Półmaraton 1:10:06 Katarzyna KOWALSKA
Maraton 2:28:26 Monika STEFANOWICZ
3000 m prz 9:40.39 Matylda KOWAL
100 m pł 13.15 Karolina KOŁECZEK
400 m pł K 55.25 Joanna LINKIEWICZ
Wzwyż 1.99 Kamila LIĆWINKO
Tyczka 4.40 Robeilys PEINADO
W dal 6.53 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Trójskok 14.17 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Kula (4) 17.74 Paulina GUBA
Dysk (1) 59.36 Lidia AUGUSTYNIAK
Młot (4) 79.61 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 64.08 Maria ANDREJCZYK
7-bój 6075 Karolina TYMIŃSKA
Chód 10 km 45:20 Paulina BUZIAK
Chód 20 km 1:30:27 Agnieszka DYGACZ
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko