1972-05-28 - Stanisław Lubiejewski jako pierwszy Polak rzucił młotem ponad 70 metrów uzyskując wynik 71.32


Ośrodki

Aktualności

AZS-AWF Wrocław drużynowym mistrzem Polski!
2016-05-28
Pierwszymi w historii drużynowymi mistrzami Polski zostali w Warszawie lekkoatleci reprezentujący klub...
11.18 Ewy Swobody w St. Pölten - rekord Polski U20!
2016-05-26
Świetnie rozpoczęła sezon Ewa Swoboda – podopieczna Iwony Krupy przebiegła w austriackim St....
W Warszawie o drużynowe mistrzostwo Polski
2016-05-25
Osiem klubów, wybranych na podstawie analizy statystycznej, powalczy w nadchodzącą sobotę, 28 maja, na...
Memoriał Szelesta: 64.08 Andrejczyk, 83.60 Grzeszczuka
2016-05-21
Maria Andrejczyk próbą na 64.08 wyrównała podczas 2. Memoriału Zygmunta Szelesta rekord Polski w...
Dobrze o Polsce w European Athletics
2016-05-16
Artykuł poświęcony polskiej lekkoatletyce opublikowano na łamach witryny European Athletics. Z tekstu...

Imprezy wkrótce

27.05.2016 - 29.05.2016,   Słubice
I
Międzynarodowy mityng osób niepełnosprawnych
28.05.2016,   Warszawa (AWF)
MM
1. Drużynowe Mistrzostwa Polski
28.05.2016,   Biała Podlaska
MM
Ekstraklasa LA
28.05.2016,   Goleniów
I
Mityng kwalifikacyjny Goleniów 2016
28.05.2016,   Kraków (AWF)
I
11. Otwarte Mistrzostwa Kraków U16 / 2. Otwarte Mistrzostwa Krakowa Dzieci...
28.05.2016,   Kraków (AWF)
I
Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać Mistrzem"

Sponsorzy

Partnerzy

Wyniki

25.05.2016 Częstochowa
22.05.2016 Piła (Deptak)
22.05.2016 Warszawa
21.05.2016 Kozienice
21.05.2016 Warszawa (AWF)
21.05.2016 Aleksandrów Łódzki
21.05.2016 Gdańsk
21.05.2016 Łódź (AZS)
21.05.2016 regiony
21.05.2016 Wrocław

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
100 m 10.38 Przemysław SŁOWIKOWSKI
200 m 20.84 Karol ZALEWSKI
400 m 46.26 Rafał OMELKO
800 m 1:45.76 Marcin LEWANDOWSKI
1000 m 2:23.01 Michał ROZMYS
1500 m 3:41.55 Artur OSTROWSKI
3000 m 8:26.75 Krzysztof GOSIEWSKI
5000 m 14:54.27 Rafał MATUSZCZAK
10000 m 29:19.56 Tomasz GRYCKO
Półmaraton 1:04:17 Emil DOBROWOLSKI
Maraton 2:11:54 Artur KOZŁOWSKI
3000 m prz 8:59.99 Dawid KONIECZEK
110 m pł 13.64 Damian CZYKIER
400 m pł 49.01 Patryk DOBEK
Wzwyż 2.21 Sylwester BEDNAREK
Tyczka 5.70 Piotr LISEK
W dal 7.76 Andrzej KUCH
Trójskok 16.52 Adrian ŚWIDERSKI
Kula (7.26) 21.23 Michał HARATYK
Dysk (2) 68.03 Piotr MAŁACHOWSKI
Młot (7.26) 80.66 Paweł FAJDEK
Oszczep (800) 84.74 Marcin KRUKOWSKI
10-bój 6745 Michał KRAWCZYK
Chód 10 km 40:13 Rafał FEDACZYŃSKI
Chód 20 km 1:21:38 Jakub JELONEK
Chód 50 km 3:43.22 Rafał AUGUSTYN
Konkurencja Wynik Kobiety
100 m 11.48 Agata FORKASIEWICZ
200 m 23.78 Agata FORKASIEWICZ
400 m 51.96 Justyna ŚWIĘTY
800 m 2:02.82 Joanna JÓŹWIK
1000 m 2:48.62 Kamilia HAYDER
1500 m 4:05.10 Sofia ENNAOUI
3000 m 9:04.54 Dominika NAPIERAJ
5000 m 15:46.87 Dominika NAPIERAJ
10000 m 33:22.81 Iwona LEWANDOWSKA
Półmaraton 1:10:06 Katarzyna KOWALSKA
Maraton 2:28:26 Monika STEFANOWICZ
3000 m prz 10:56.15 Dominika KASZUBA
100 m pł 13.27 Karolina KOŁECZEK
400 m pł K 55.40 Joanna LINKIEWICZ
Wzwyż 1.85 Michalina KWAŚNIEWSKA
Tyczka 4.20 Justyna ŚMIETANKA
W dal 6.41 Teresa DOBIJA
Trójskok 14.09 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Kula (4) 17.74 Paulina GUBA
Dysk (1) 59.36 Lidia AUGUSTYNIAK
Młot (4) 79.48 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 64.08 Maria ANDREJCZYK
7-bój 5625 Weronika GRZELAK
Chód 10 km 45:20 Agnieszka SZWARNÓG
Chód 20 km 1:30:27 Agnieszka DYGACZ
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko