Menu
1 / 0
Aktualności /

Kontakt

Kontakt

 

Polski Związek Lekkiej Atletyki
ul. Mysłowicka 4
01-612 Warszawa

NIP: 118-09-85-758

Biuro czynne w godzinach:
pn.- czw. : 8:00 - 16:30
pt. : 8:00 - 14:00

Kasa PZLA czynna w godzinach:
pn. - czw. : 8:30 - 16:00
pt. : 8:30 - 14:00

 

 

Sekretariat

Bożena Maciejewska
Kierownik Biura
e-mail: bozena.maciejewska@pzla.pl tel. kom.: 664 721 270

22 896 02 07

Henryk Olszewski
Prezes PZLA

Paweł Olszański
Sekretarz Generalny
e-mail: pawel.olszanski@pzla.pl tel. kom.: 663 191 793

Piotr Długosielski
Dyrektor ds. Międzynarodowych
e-mail: piotr.dlugosielski@pzla.pl tel. kom.: 698 599 973

Dział Szkolenia

Krzysztof Kęcki
Dyrektor Sportowy PZLA
e-mail: krzysztof.kecki@pzla.pl tel. kom.: 604 792 215

22 896 03 14

Marcin Góra
Trener koordynator
e-mail: marcin.gora@pzla.pl

22 896 03 36

 

Małgorzata Cyndrowska
Młodszy Specjalista w dziale szkolenia PZLA
e-mail: malgorzata.cendrowska@pzla.pl

Iwona Kiljan
Kierownik Zespołu Organizacji Szkolenia
e-mail: iwona.kiljan@pzla.pl tel. kom.: 664 721 399

22 896 03 14

Renata Rząca
Specjalista w dz. Szkolenia
e-mail: renata.rzaca@pzla.pl

Małgorzata Ślesińska
Koordynator ds. Szkolenia Zagranicznego
e-mail: malgorzata.slesinska@pzla.pl tel. kom.: 664 721 185

22 896 03 17

Artur Tułowiecki
Specjalista ds. Organizacji Szkolenia Zagranicznego
e-mail: artur.tulowiecki@pzla.pl tel. kom.: 602 266 420

Trenerzy główni bloków konkurencji 

Jarosław Jagaciak
e-mail: j.jagaciakPZLA@wp.pl  tel. kom.: 607 149 058

blok skoków

Sławomir Landyszkowski
e-mail: slawomir.landyszkowski@pzla.pl kom.: 602 130 239

blok sprintu

Przemysław Zabawski
e-mail: pzabawski@op.pl  tel. kom.: 504 182 565

blok rzutów

Zbigniew Rolbiecki
e-mail: zbigniew_rolbiecki@wp.pl tel kom.: 694 650 228

blok wytrzymałości

Dział Sportowo-Techniczny

Zbigniew Kostka
Koordynator ds. Sportowo-Technicznych
e-mail: zbigniew.kostka@pzla.pl
(zmiana barw, współzawodnictwo sportowe)

22 896 02 12

Tomasz Kasjaniuk
Starszy Specjalista ds. Sportowo-Technicznych
e-mail: techniczny@pzla.pl tel. kom.: 664 721 297

22 896 02 11

Maciej Jałoszyński
Specjalista ds. Sportowo-Technicznych
e-mail: maciek.jaloszynski@pzla.pl tel. kom.: 664 721 383

22 896 03 35

Katarzyna Wita
Specjalista ds. Prawnych i Organizacyjnych
e-mail: katarzyna.wita@pzla.pl tel. kom.: 660 569 522

 

Kształcenie

Łukasz Majewski
Specjalista Kształcenie PZLA
e-mail: lukasz.majewski@pzla.pl
(
licencje, kwalifikacje, kursy trenerskie) 

22 896 02 10

Księgowość 

Urszula Maksim
Główny Księgowy
e-mail: urszula.maksim@pzla.pl, tel. kom.: 608 485 652

 

Agata Kułakowska
Starszy Specjalista w dz. Księgowym
e-mail: agata.kulakowska@pzla.pl

22 896 02 08

Anna Naporowska
Specjalista w dz. Księgowym

Krzysztof Zdankowski
Specjalista w dz. Księgowym
e-mail: krzysztof.zdankowski@pzla.pl  

22 896 03 14

 

Marcin Nienałtowski
Specjalista w dz. Księgowym
e-mail: marcin.nienaltowski@pzla.pl

Joanna Sawicka
e-mail: joanna.sawicka@pzla.pl,

22 896 18 13
664 721 426

Izabela Bożek
e-mail: izabela.bozek@pzla.pl

Iwona Banszewska-Sowa
e-mail: iwona.banaszewska@pzla.pl

22 896 18 14
664 721 426

Patrycja Wall
e-mail: patrycja.wall@pzla.pl

Magazyn

Marek Posłajko
Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej i Logistyki
e-mail: marek.poslajko@pzla.pl tel. kom.: 664 721 975

22 896 03 18

FAX

 

22 896 03 12

Marketing

 Justyna Serafińska-Gruman
Kierownik ds. Marketingu
e-mail: justyna.serafinska@pzla.pl

 

Lekkoatletyka dla Każdego - Ośrodki

Justyna Jędrych
Kierownik – Koordynator Programów dla Dzieci i Młodzieży w PZLA
e-mail: justyna.jedrych@pzla.pl tel. kom.: 664 721 293

22 896 03 07

Dominik Witczak
Młodszy Specjalista ds. Programu Dzieci i Młodzieży
e-mail: dominik.witczak@pzla.pl 

 

 

 

  

Powrót do listy

Więcej