1 / 0
Aktualności /

Praca w PZLA

Polski Związek Lekkiej Atletyki poszukuje pracownika na stanowisko SPECJALISTY DO DZIAŁU SZKOLENIA W POLSKIM ZWIĄZKU LEKKIEJ ATLETYKI

Polski Związek Lekkiej Atletyki poszukuje pracownika na stanowisko

 SPECJALISTY
DO DZIAŁU SZKOLENIA
W
 POLSKIM ZWIĄZKU LEKKIEJ ATLETYKI

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobrą znajomość jęz. angielskiego  w mowie i piśmie
  • biegła obsługa komputera (MS Office, w szczególności MS Word, Excel)
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pracę.
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność oraz nieszablonowość w działaniu
  • dyspozycyjność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Zakres obowiązków:

  • biurowo-administracyjna praca w dziale szkolenia
  • przetwarzanie dokumentów i informacji wewnątrz  działu szkolenia
  • tłumaczenie dokumentów
  • prowadzenie raportów dotyczących spraw związanych
    z organizacją szkolenia
  • organizacja spotkań i podróży służbowych

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV (zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych) do dnia 05.05.2010r. należy przesyłać na adres: pzla@pzla.pl

Więcej