1967-06-24 - W Poznaniu na Memoriale Kusocińskiego Wiesław Maniak przy zbyt sprzyjającym wietrze (+2.8 m/s) uzyskał czas 10.0 w biegu na 100 metrów
1960-06-24 - Zdzisław Krzyszkowiak czasem 8:31.4 ustanowił podczas meczu w Tule rekord świata w biegu na 3000 m z przeszkodami


Ośrodki

Aktualności

DME Lille 2017 - dzień I: kwalifikacje i......
2017-06-23
W I dniu 7. Drużynowych Mistrzostw Europy w Villeneuve d'Ascq (metropolia Lille) zaprezentowali się sprinterzy i...
DME Lille 2017: Polacy po odprawie
2017-06-23
W piątek wczesnym popołudniem w hotelu Mercure w metropolii Lille reprezentacja Polski miała oficjalną...
Drużynowe ME Lille 2017: końcowe odliczanie
2017-06-22
Kolejna grupa reprezentantów Polski dotarła do hotelu Mercure w Lille w czwartkowy wieczór.

Imprezy wkrótce

23.06.2017 - 25.06.2017,   Metropolia Lille /FRA/
MM
7. Drużynowe Mistrzostwa Europy (superliga)
24.06.2017,   Kraków (AWF)
MM
11. Otwarty Puchar Krakowa. 9. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki
24.06.2017 - 25.06.2017,   Warszawa (AWF)
I
Wieloboje. Kwalifikacje do OOM 2017
24.06.2017,   Częstochowa
I
Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny
24.06.2017,   Warszawa (AWF)
I
Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017
24.06.2017,   Wrocław
I
3. Ogólnopolski Mityng 70-lecia DZLA

Partnerzy

Wyniki

18.06.2017 Piła (Deptak)
18.06.2017 Aleksandrów Łódzki
18.06.2017 Wrocław
18.06.2017 Sucha Beskidzka
18.06.2017 Nowa Dęba
17.06.2017 Toruń
17.06.2017 Bielsko-Biała
17.06.2017 Krasnystaw / Zamość
14.06.2017 Gdańsk (AWFiS)
14.06.2017 Szczecin

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
100 m 10.37 Dominik KOPEĆ
200 m 20.94 Dominik KOPEĆ
400 m 45.23 Rafał OMELKO
800 m 1:45.45 Adam KSZCZOT
1000 m 2:23.51 Adam CZERWIŃSKI
1500 m 3:34.50 Marcin LEWANDOWSKI
3000 m 8:08.76 Krystian ZALEWSKI
5000 m 13:58.88 Szymon KULKA
10000 m 29:06.28 Szymon KULKA
Półmaraton 1:03:57 Adam NOWICKI
Maraton 2:12:33 Yared SHEGUMO
3000 m prz 8:23.68 Krystian ZALEWSKI
110 m pł 13.28 Damian CZYKIER
400 m pł 49.78 Patryk DOBEK
Wzwyż 2.30 Sylwester BEDNAREK
Tyczka 5.81 Piotr LISEK
W dal 8.18 Tomasz JASZCZUK
Trójskok 16.53 Adrian ŚWIDERSKI
Kula (7.26) 21.51 Konrad BUKOWIECKI
Dysk (2) 65.90 Piotr MAŁACHOWSKI
Młot (7.26) 82.40 Paweł FAJDEK
Oszczep (800) 82.27 Łukasz GRZESZCZUK
10-bój 8002 Paweł WIESIOŁEK
Chód 10 km 41:05 Damian BŁOCKI
Chód 20 km 1:21:16 Artur BRZOZOWSKI
Chód 50 km 3:44.42 Rafał AUGUSTYN
Konkurencja Wynik Kobiety
100 m 11.39 Ewa SWOBODA
200 m 23.45 Karolina ZAGAJEWSKA
400 m 51.15 Justyna ŚWIĘTY
800 m 2:00.77 Joanna JÓŹWIK
1000 m 2:47.08 Adrianna CZAPLA
1500 m 4:01.84 Angelika CICHOCKA
3000 m 9:09.74 Matylda KOWAL
5000 m 15:59.00 Weronika PYZIK
10000 m 32:55.06 Iwona BERNARDELLI
Półmaraton 1:12:01 Katarzyna KOWALSKA
Maraton 2:29:37 Iwona BERNARDELLI
3000 m prz 9:47.14 Matylda KOWAL
100 m pł 13.07 Karolina KOŁECZEK
400 m pł K 55.42 Joanna LINKIEWICZ
Wzwyż 1.97 Kamila LIĆWINKO
Tyczka 4.30 Kamila PRZYBYŁA
W dal 6.49 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Trójskok 13.77 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Kula (4) 18.24 Paulina GUBA
Dysk (1) 59.69 Żaneta GLANC
Młot (4) 79.73 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 59.14 Marcelina WITEK
7-bój 5895 Izabela MIKOŁAJCZYK
Chód 10 km 46:24.85 Katarzyna GOLBA
Chód 20 km 1:34:16 Katarzyna GOLBA
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko