1985-01-22 - Elżbieta Trylińska i Urszula Kielan ustanowiły na zawodach w Grenoble halowy rekord Polski w skoku wzwyż 1.94
1947-01-22 - W Lesznie urodził się Zdzisław Kokot - polski skoczek w dal oraz trener lekkoatletyczny


Ośrodki

Aktualności

G. Dibaba zaatakuje rekord świata na Copernicus Cup
2017-01-16
Najgorętsze nazwiska światowej lekkoatletyki już 10 lutego w Arenie Toruń! Najjaśniej podczas mityngu...
10 lutego startuje Orlen Mityng Tour!
2017-01-11
Polscy lekkoatleci w minionym sezonie dominowali na stadionach Europy i świata. Już za miesiąc Królowa...
Podsumowanie sezonu 2016 - część IV
2017-01-09
Ostatnią część naszego podsumowania minionego sezonu poświęcimy sukcesom polskich lekkoatletów po...
Sofia Ennaoui lekkoatletką grudnia w Europie!
2017-01-09
Sofia Ennaoui zyskała największe poparcie wśród internautów odwiedzających serwisy...

Imprezy wkrótce

22.01.2017,   Toruń (Arena Toruń)
I
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
28.01.2017 - 29.01.2017,   Praga /CZE/
MM
Mecz wielobojowy CZE-ESP-FRA-GBR-POL
28.01.2017,   Spała (OPO)
MM
Mityng WMOZLA / 1. Sprawdzian Kontrolny PZLA 2017
28.01.2017,   Toruń (Arena Toruń)
I
Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne / mistrzostwa województwa U14 & U16
29.01.2017,   Łódź (RKS)
I
3. Halowy Mityng ŁOZLA i RKS 2017
01.02.2017,   Ostrawa /CZE/
I
Halowe mistrzostwa woj. śląskiego (U16, U18, U20, S)

Partnerzy

Wyniki

21.01.2017 Aleksandrów Łódzki
21.01.2017 Spała (OPO)
15.01.2017 Aleksandrów Łódzki
14.01.2017 Łódź (RKS)
07.01.2017 Łódź (RKS)
30.12.2016 Spała (OPO)
29.12.2016 Spała (OPO)
11.12.2016 Chia /ITA/
26.11.2016 Łódź
02.10.2016 Kraków (AWF)

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
60 m 6.96 Arnold ZDEBIAK
200 m 21.82 Dominik SMOSARSKI
300 m 35.24 Natan FIEDEŃ
400 m 49.88 Natan FIEDEŃ
800 m 1:59.98 Krystian WORETA
1000 m 2:29.81 Patryk SERKOWSKI
1500 m 4:24.71 Łukasz KARPIUK
3000 m 8:37.12 Paweł PANKRATOW
60 m pł M 7.81 Damian CZYKIER
Wzwyż 2.12 Jakub MOSKAL
Tyczka 5.58 Paweł WOJCIECHOWSKI
W dal 7.39 Andrzej KUCH
Trójskok 14.09 Michał KALINOWSKI
Kula (7.26) 18.93 Rafał KOWNATKE
Chód 5 km 24:54.11 Maksymilian KULIG
Konkurencja Wynik Kobiety
60 m 7.43 Agata FORKASIEWICZ
200 m 25.60 Kinga GACKA
300 m 38.73 Anna KIEŁBASIŃSKA
400 m 58.69 Martyna ZIEBURA
800 m 2:16.09 Oliwia SARNECKA
1000 m 3:01.32 Agata KOTŁOWSKA
1500 m 4:56.00 Karolina SKIBIŃSKA
3000 m 10:33.10 Daria POTOMSKA
60 m pł K 8.63 Marlena MORTON
Wzwyż 1.76 Adrianna SUŁEK
Tyczka 4.00 Agnieszka KASZUBA
W dal 6.07 Adrianna SUŁEK
Trójskok 12.07 Gabriela ZAWADZKA
Kula (4) 14.23 Karolina URBAN
Chód 3 km 15:01.91 Julia MĄDRA
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko