Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski na 15. IAAF Mistrzostwa Świata, Pekin 2015

22-08-2015

 

 

  Reprezentacja Polski na 15. IAAF Mistrzostwa Świata, Pekin 2015

 

200 m, 4 x 100 m
Marta Jeschke
Marta Jeschke

200 m, 4 x 100 mKiełbasińska Anna
Anna Kiełbasińska

400 m, 4x400 m
Iga Baumgart
Iga Baumgart
400 m, 4x400 m
Małgorzata Hołub
Małgorzata Hołub
400 m, 4x400 m
Patrycja Wyciszkiewicz

Patrycja Wyciszkiewicz
 800 m, 4x400 m
Joanna Jóźwik
Joanna Jóźwik
800 m , 1500 m
Angelika Cichocka
Angelika Cichocka
800 m , 1500 m
Sofia Ennaoui
Sofia Ennaoui
1500 m
Renata Pliś
Renata Pliś
100 m pł.
Karolina Kołeczek
Karolina Kołeczek

 400 m pł. , 4x400 m
Joanna Linkiewicz
Joanna Linkiewicz
chód na 20 km
Agnieszka Dygacz
Agnieszka Dygacz
skok wzwyż
Kamila Lićwinko
Kamila Lićwinko
 pchnięcie kulą
Paulina Guba
Paulina Guba
rzut młotem
Malwina Kopron
Malwina Kopron

rzut młotem
Joanna Fiodorow
Joanna Fiodorow

rzut młotem
Anita Włodarczyk
Anita Włodarczyk

rzut oszczepem
Maria Andrejczyk
Maria Andrejczyk 
  siedmiobój
Iga Baumgart
Karolina Tymińska 

4x100 m
Agata Forkasiewicz
Agata Forkasiewicz
4x100 m
Agata Bednarek
Weronika Wedler
4x400 m
Martyna Dąbrowska
Martyna Dąbrowska
4x400 m
Justyna Święty
Justyna Święty
200 m, 4x400 m
Karol Zalewski

Karol Zalewski
 
 800 m
Artur Kuciapski
Artur Kuciapski
 
800 m
Adam Kszczot
Adam Kszczot
800 m
Marcin Lewandowski
  Marcin Lewandowski
110 m pł
Artur Noga
Artur Noga
400 m pł
Patryk Dobek
Patryk Dobek
 3000 m prz.
Krystian Zalewski
Krystian Zalewski
chód na 50 km
Rafał Augustyn
Rafał Augustyn
chód na 50 km
Adrian Błocki
Adrian Błocki
chód na 50 km
Łukasz Nowak
Łukasz Nowak
skok wzwyż
Sylwester Bednarek
Sylwester Bednarek
skok o tyczce
Robert Sobera
Robert Sobera
skok o tyczce
Piotr Lisek
Piotr Lisek
skok o tyczce
Paweł Wojciechowski
Paweł Wojciechowski
pchnięcie kulą
Konrad Bukowiecki
Bonrad Bukowiecki
pchnięcie kulą
Tomasz Majewski
Tomasz Majewski
rzut dyskiem
Piotr Małachowski
Piotr Małachowski
rzut dyskiem
Robert Urbanek
Robert Urbanek
rzut młotem
Paweł Fajdek
Paweł Fajdek
rzut młotem
Wojciech Nowicki
Wojciech Nowicki
rzut oszczepem
Marcin Krukowski
Marcin Krukowski
dziesięciobój
Paweł Wiesiołek
Paweł Wiesiołek
 4x400 m
Łukasz Krawczuk
Łukasz Krawczuk
4x400 m
Jakub Krzewina
Jakub Krzewina
4x400
Kacper Kozłowski
Kacper Kozłowski
 4x400 m
Rafał Omelko
Rafał Omelko
4x400
Michał Pietrzak
Michał Pietrzak
 

 

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko