Aktualności

31. IO: program minutowy - starty Polaków

10-08-2016

Program minutowy 31. Igrzyska Olimpijskie - starty/wyniki Polaków

Wyniki:               RIO DE JANEIRO 2016                   FINAŁY + POLSKA

 

godz. płeć konkurencja szczebel min. starty/wyniki Polaków
12 (13) sierpnia - piątek
14:30 M Rzut dyskiem Kwal. gr. A      65.50 Piotr Małachowski 65.89 (Q) - awans do finału 
14:35 K 100 m pł 7-bój    
15:05 K Pchnięcie kulą Kwalifikacje   18.40 Paulina Guba 17.70 (13.)
15:10 M 800 m I runda  3+3 Adam Kszczot 1:45.83 (1e2, Q), Marcin Lewandowski 1:46.35 (2e6, Q) - awans do półfinału
15:50 K Skok wzwyż 7-bój    
15:55 M Rzut dyskiem Kwal. gr. B  65.50 Robert Urbanek 61.76 (17.)
16:10 K 10 000 m Finał    
16:55 K 100 m Preeliminacje  2+2  
19:30 M Chód 20 km Finał   Jakub Jelonek 1:21:52 (19.), Artur Brzozowski 1:25:29 (47.), Łukasz Nowak - dyskwalifikacja
01:30 K 1500 m I runda 6+6  Angelika Cichocka 4:11.76 (5e1, Q), Sofia Ennaoui 4:06.90 (3e2, Q), Danuta Urbanik 4:08.67 (9e3, q) - awans do półfinału
01:35 K Pchnięcie kulą 7-bój    
01:40 K Rzut młotem Kwal. gr. A     72.00 Anita Włodarczyk 76.93 (Q) - awans do finału
02:05 M 400 m I runda 3+3  Rafał Omelko 45.54 (4e7, q) - awans do półfinału
02:20 M Skok w dal Kwalifikacje   8.15  
03:00 K Pchnięcie kulą Finał    
03:05 K 200 m 7-bój    
03:10 K Rzut młotem Kwal. gr. B  72.00 Joanna Fiodorow 71.77 (4., q) awans do finału, Malwina Kopron 69.69 (15.)
03:40 K 100 m I runda 2+8  Ewa Swoboda 11.24/-0.7 (2e5, Q) - awans do półfinału, Marika Popowicz-Drapała 11.70/0.0 (6e6, 52.)
13 (14) sierpnia - sobota
14:30 M 100 m Preeliminacje  2+2  
14:40 K Trójskok Kwalifikacje   14.30 Anna Jagaciak-Michalska 14.13/+0.3 (10., q) - awans do finału
15:05 K 3000 m prz I runda  3+6 Matylda Kowal 9:35.13 (8e2, 26.) - rekord życiowy
15:50 M Rzut dyskiem Finał   PIOTR MAŁACHOWSKI 67.55 - SREBRNY MEDAL
16:00 K 400 m I runda  2+8 Małgorzata Hołub 51.80 (3e8, q),  Justyna Święty 51.82 (3e7, q), Patrycja Wyciszkiewicz 52.02 (4e3, q) - awans do półfinału
16:45 K Skok w dal 7-bój    
17:005 M 100 m I runda  2+8  
01:00 K Rzut oszczepem 7-bój gr. A    
01:20 M Skok o tyczce Kwalifikacje  5.75 Piotr Lisek 5.70 (q) - awans do finałuRobert Sobera 5.60 (13.),  Paweł Wojciechowski 5.45 (16=)
01:30 M 400 m Półfinał  2+2 Rafał Omelko 45.28 (7p3, 19.)
01:53 M Skok w dal Finał    
02:00 K 100 m Półfinał  2+2 Ewa Swoboda 11.18/+1.0 (7p1, 15.)
02:15 K Rzut oszczepem 7-bój gr. B    
02:27 M 10 000 m Finał    
03:08 M 800 m Półfinał  2+2 Marcin Lewandowski 1:44.56 (3p1, q) - awans do finałuAdam Kszczot 1:44.70 (3p3, 9.)
03:37 K 100 m Finał    
03:50 K 800 m 7-bój    
14 (15) sierpnia - niedziela
14:30 K Maraton Finał   Iwona Lewandowska 2:31:41 (21.), Monika Stefanowicz 2:32:49 (23.),  Katarzyna Kowalska - nie ukończyła 
01:30 M Skok wzwyż Kwalifikacje  2.31 Wojciech Theiner 2.22 (25=), Sylwester Bednarek 2.22 (30=)
01:35 K 400 m Półfinał  2+2 Justyna Święty 51.62 (5p3, 17.) - rekord życiowy, Małgorzata Hołub 51.93 (7p2, 19.), Patrycja Wyciszkiewicz 52.51 (8p1, 22.) 
01:55 K Trójskok Finał   Anna Jagaciak-Michalska 14.07/+0.9 (10.)
02:00 M 100 m Półfinał  2+2  
02:30 K 1500 m Półfinał  5+2 Sofia Ennaoui 4:05.29 (6p1, q) - awans do finału Danuta Urbanik 4:11.34 (10p2, 22.), Angelika Cichocka 4:17.83 (12p2, 24.)
03:00 M 400 m Finał    
03:25 M 100 m Finał    
15 (16) sierpnia - poniedziałek
14:30 M Trójskok Kwalifikacje  16.95 Karol Hoffmann 16.79/+0.2 (7., q) - awans do finału
14:30 K 200 m I runda  2+6 Anna Kiełbasińska 22.95/+0.5 (4e1, 25.)
15:25 M 3000 m prz I runda  3+6 Krystian Zalewski 8:34.52 (10e3, 27.)
15:40 K Rzut młotem Finał   ANITA WŁODARCZYK 82.29 - ZŁOTY MEDAL (76.35-80.40-82.29-X-81.74-79.60), Joanna Fiodorow 69.87 (9.)
16:15 K 3000 m prz Finał    
16:33 M 400 m pł I runda  3+6 Patryk Dobek 50.66 (7e6, 41.)
01:30 K Rzut dyskiem Kwal. gr. A  62.00 Żaneta Glanc 57.88 (17.)
01:35 M Skok o tyczce Finał   Piotr LISEK 5.75 (4=)
01:40 M 110 m pł I runda  4+4 Damian Czykier 13.63/-0.2 (5e5, q) - awans do półfinału
02:30 K 400 m pł I runda  3+6 Joanna Linkiewicz 56.07 (1e2, Q), Emilia Ankiewicz 55.89 rekord życiowy (3e4, Q) - awans do półfinału
02:50 K Rzut dyskiem Kwal. gr. B  62.00  
03:25 M 800 m Finał   Marcin LEWANDOWSKI 1:44.20  (6.)
03:45 K 400 m Finał    
16 (17) sierpnia - wtorek
14:30 K 5000 m I runda  5+5  
14:45 K Skok o tyczce Kwalifikacje  4.60  
14:50 M Trójskok Finał    Karol Hoffmann 16.31/+0.7 (12.)
15:30 M 1500 m I runda  6+6  
16:05 K 100 m pł I runda  3+6 Karolina Kołeczek 13.04/+1.0 (6e5, 26=)
16:20 K Rzut dyskiem Finał    
16:50 M 200 m I runda  2+4 Karol Zalewski 20.54/+0.4 (5e8, 37.)
01:30 M Skok wzwyż Finał    
01:35 K Rzut oszczepem Kwal. gr. A   63.00  
01:40 M 110 m pł Półfinał  2+2 Damian Czykier 13.50/+0.5 (3p1, 14.)
02:05 K Skok w dal Kwalifikacje  6.75  
02:10 K 400 m pł Półfinał 2+2 Joanna Linkiewicz 55.35 (3p1, 10.), Emilia Ankiewicz 56.99 (7p2, 23.)
02:35 M 400 m pł Półfinał 2+2   
02:50 K Rzut oszczepem Kwal. gr. B   63.00 Maria ANDREJCZYK 67.11 (Q) REKORD POLSKI - awans do finału
03:00 K 200 m Półfinał  2+2  
03:30 K 1500 m Finał   Sofia Ennaoui 4:14.72 (10.)
03:45 M 110 m pł Finał    
17 (18) sierpnia - środa
14:30 M 100 m 10-bój   Paweł Wiesiołek 10.88/-0.8 (18.)
14:40 M Rzut młotem Kwal. gr. A  76.50 Paweł Fajdek 72.00 (17.)
15:05 M 5000 m I runda    
15:35 M Skok w dal 10-bój   Paweł Wiesiołek 6.73/+0.7 (30.)
15:55 K 800 m I runda  2+8 Angelika Cichocka 2:00.42 (1e6, Q), Joanna Jóźwik 2:01.58 (1e7, Q) - awans do półfinału
16:05 M Rzut młotem Kwal. gr. B 76.50  Wojciech Nowicki 77.64 (Q) - awans do finału
16:50 M 3000 m prz Finał    
17:15 M Pchnięcie kulą 10-bój   Paweł Wiesiołek 14.17 (16.)
22:45 M Skok wzwyż 10-bój   Paweł Wiesiołek 2.01 (14.)
01:30 M Rzut oszczepem Kwal. gr. A  83.00 Marcin Krukowski 80.62 (15.)
01:45 K 100 m pł Półfinał  2+2  
02:15 K Skok w dal Finał    
02:20 M 400 m 10-bój   Paweł Wiesiołek 50.18 (23.)
02:55 M Rzut oszczepem Kwal. gr. B 83.00  Łukasz Grzeszczuk 76.52 (31.)
03:00 M 200 m Półfinał  2+2  
03:30 K 200 m Finał    
03:55 K 100 m pł Finał    
18 (19) sierpnia - czwartek
14:30 M 110 m pł 10-bój   Paweł Wiesiołek 15.09/+0.1 (24.)
14:55 M Pchnięcie kulą Kwalifikacje  20.65 Konrad Bukowiecki 20.71 (Q), Tomasz Majewski 20.56 (7., q) - awans do finałuMichał  Haratyk 19.97 (18.) 
15:00 K Skok wzwyż Kwalifikacje   1.94 Kamila Lićwinko 1.94 (Q) - awans do finału
15:25 M Rzut dyskiem 10-bój gr. A   Paweł Wiesiołek 48.32 (4.) rekord życiowy
16:20 K 4x100 m  I runda  3+2 POLSKA - Ewa Swoboda, Marika Popowicz-Drapała, Klaudia Konopko, Anna Kiełbasińska 43.33 (7e1, 13.)
16:40 M Rzut dyskiem 10-bój gr. B    
16:40 M 4x100 m  I runda  3+2  
17:00 M 400 m pł Finał     
18:25 M Skok o tyczce 10-bój   Paweł Wiesiołek 4.50 (20=)
23:35 M Rzut oszczepem 10-bój gr. A   Paweł Wiesiołek 56.68 (21.)
00:45 M Rzut oszczepem 10-bój gr. B    
01:30 M Pchnięcie kulą Finał   Tomasz MAJEWSKI 20.72 (6.)Konrad Bukowiecki - bez wyniku 
01:45 M 1500 m Półfinał  5+2  
02:10 K Rzut oszczepem Finał    Maria ANDREJCZYK 64.78 (4.)
02:15 K 800 m Półfinał  2+2 Joanna Jóźwik 1:58.93 (1p2, Q) - awans do finałuAngelika Cichocka 2:01.29 (8p1, 20.)
02:45 M 1500 m 10-bój   Paweł Wiesiołek 4:42.27 (17.)
  M   10-bój   Paweł Wiesiołek 7784 (21.)
03:15 K 400 m pł Finał    
03:30 M 200 m Finał    
19 (20) sierpnia - piątek
13:00 M Chód 50 km Finał   Adrian Błocki 3:51:31 (15.), Rafał Augustyn 3:55:01 (22.), Rafał Fedaczyński 3:55:01 (24.)
19:30 K Chód 20 km Finał   Paulina Buziak 1:35:01 (28.), Agnieszka Szwarnóg 1:38:01 (44.), Agnieszka Dygacz - nie ukończyła
01:30 K Skok o tyczce Finał    
01:40 K 4x400 m  I runda  3+2 POLSKA - Małgorzata Hołub, Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart, Justyna Święty - 3:25.34 (3e1, Q) - awans do finału
02:05 M Rzut młotem Finał   WOJCIECH NOWICKI 77.73 - BRĄZOWY MEDAL
02:10 M 4x400 m  I runda 3+2  POLSKA - Łukasz Krawczuk, Michał Pietrzak, Jakub Krzewina, Rafał Omelko - 2:59.58 (4e1, q) - awans do finału
02:40 K 5000 m Finał    
03:15 K 4x100 m  Finał    
03:35 M 4x100 m  Finał    
20 (21) sierpnia - sobota
01:30 K Skok wzwyż Finał   Kamila Lićwinko 1.93 (9.)
01:55 M Rzut oszczepem Finał    
02:00 M 1500 m Finał    
02:15 K 800 m Finał   Joanna JÓŹWIK 1:57.37 (5.) - rekord życiowy
02:30 M 5000 m Finał    
03:00 K 4x400 m  Finał   POLSKA - Małgorzata HOŁUB, Patrycja WYCISZKIEWICZ, Iga BAUMGART, Justyna ŚWIĘTY - 3:27.28 (7.)
03:35 M 4x400 m  Finał   POLSKAŁukasz KRAWCZUK, Michał PIETRZAK, Jakub KRZEWINA, Rafał OMELKO - 3:00.50 (7.)
21 sierpnia - niedziela
14:30 M Maraton Finał   Artur Kozłowski 2:17:34 (39.), Yared Shegumo 2:31:54 (128.), Henryk Szost - nie ukończył

jr

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko