Aktualności

ME U20: program minutowy i starty Polaków

19-07-2017

Program minutowy 24. ME U20 - starty/wyniki Polaków

Wyniki:   GROSSETO 2017

Lokaty 1 - 8:     2 - 4 - 3 - 1 - 2 - 4 -5 -3
99.5 pkt

Klasyfikacja medalowa: 10 miejsce
Klasyfikacja punktowa: 6 miejsce

1. Cyprian Mrzygłód     80.52
1. Oskar Stachnik     62.01 
2. Tymoteusz Zimny     46.04
2. Jakub Andrzejczak     8.02
2. Szymon Mazur      20.70
2. Karolina Urban     53.88
3. Polska 3:09.32
      Mateusz Rzeźniczak, Antoni Walic KI, Maciej Hołub, Tymoteusz Zimny
3. Klaudia Siciarz     13.33
3. Anna Niedbała     16.32
4. Polska     3:34.48
     Natalia Wosztyl, Karolina Łozowska, Katarzyna Martyna, Natalia Kaczmarek
5. Mateusz Tofil     2.17
5. Agnieszka Bednarek     w13.09
6. Mateusz Różański     w7.78
6. Klaudia Adamek     11.96
6. Patrycja Maciejewska     58.45
6. Natalia Wosztyl     58.40
7. Mateusz Dębski     3:58.55
7. Martyna Kotwiła     24.14
7. Adrianna Sułek     5784
7. Natalia Kaczmarek     54.27
7=     Aleksandra Nowakowska     1.79
8. Nikodem Dworczak     9:08.76
8. Patryk Baran     7538
8. Karolina Łozowska     54.52

godz. konkurencja pł. szczebel min. starty/wyniki Polaków
  czwartek, 20 lipca    
09:00 chód 10.000 m K FINAŁ    
09:10 rzut młotem M kwalifikacje A 73.00  
09:50 skok w dal M kwalifikacje A/B 7.60 Mateusz Różański 7.57/-1.7 - rekord życiowy (4., q), Jakub Andrzejczak 7.51/-0.1 (8., q) - obaj awans do finału
10:10 100 m przez płotki K 7-bój   Adrianna Sułek 14.10 /-1.5 (6.), Patrycja Adamczyk - nie ukończyła
10:30 rzut młotem M kwalifikacje B 73.00 Radosław Sikora 60.38 (21.)
10:40 100 m K runda I 4+4 Klaudia Adamek 11.91/-1.7 (2e1, Q) - awans do półfinału
11:15 100 m M runda I 4+4  
11:20 skok wzwyż K 7-bój A/B   Adrianna Sułek 1.78 (7.)
11:50 pchnięcie kulą M kwalifikacje A/B 19.20 Szymon Mazur 20.07 (Q) - awans do finału
11:50 400 m K runda I 3+4 Natalia Kaczmarek 53.87 (3e3, Q), Karolina Łozowska 54.78 (2e4, Q) - obie awans do półfinału
11:55 rzut oszczepem K kwalifikacje A 53.00 Joanna Hajdrowska 45.25 (16.)
12:20 400  m M runda I 4+4 Tymoteusz Zimny 46.65 - rekord życiowy (1e3, Q) - awans do półfinału, Antoni Walicki 48.36 (6e1, 27.) 
13:10 rzut oszczepem K kwalifikacje B 53.00  
  popołudnie    
15:20 rzut oszczepem M kwalifikacje A 72.00  
15:40 skok wzwyż M kwalifikacje A/B 2.17 Mateusz Tofil 2.12 (12., q) - awans do finałuMaciej Grynienko 2.09 (13=)
16:30 pchnięcie kulą K 7-bój A/B   Adrianna Sułek 12.38 - rekord życiowy (10.), 6. po 3 konkurencjach
16:35 rzut oszczepem M kwalifikacje B 72.00 Cyprian Mrzygłód 77.56 (Q) - awans do finału
17:30 trójskok K kwalifikacje A/B 12.90 Agnieszka Bednarek 12.81/-0.5 (6., q) - awans do finału
17:45 100 m K półfinał 2+2 Klaudia Adamek 11.84/-2.2 (1p2, Q) - awans do finału
18:00 rzut dyskiem K kwalifikacje A 52.00 Karolina Urban 52.62 (Q) - awans do finału
18:10 100 m M półfinał 2+2  
18:45 1500 m M runda I 4+4 Mateusz Dębski 3:49.01 (6e2, q) - awans do finału
18:15 skok o tyczce K kwalifikacje A/B 4.15 Julia Ryczak 4.00 (10=, q) - awans do finałuAgnieszka Kaszuba - bez wyniku
19:00 200 m K 7-bój   Adrianna Sułek 24.30/+0.1 (1.) - 4. po 4 konkurencjach (3555 pkt)
19:20 rzut dyskiem K kwalifikacje B 52.00  
19:42 3000 m  z przeszk. K runda I 5+5 Paulina Szostecka 10:40.91 (9e2, 19.)
20:00 10.000 m M FINAŁ    
  piątek, 21 lipca    
09:00 100 m przez płotki K runda I   Klaudia Siciarz 13.59/+0.1 (1e1, Q), Klaudia Wojtunik 14.12/-0.5 (4e2, Q), Zuzanna Hulisz 14.15/+0.5 (5e5, q) - wszystkie awans do półfinału
09:10 pchnięcie kulą K kwalifikacje A/B   Anna Niedbała 15.80 (Q), Maja Ślepowrońska 15.48 (5., q) - obie awans do finału, Karolina Urban 14.40 (16.)
09:20 skok wzwyż K kwalifikacje A/B   Patrycja Skoczylas 1.80 (9., q), Aleksandra Nowakowska 1.80 (12., q) - obie awans do finału, Paulina Borys - bez wyniku
09:45 110 m przez płotki M runda I   Michał Sierocki 14.21/-1.5 (3e4, Q) - awans do półfinałuWiktor Santkiewicz - nie ukończył
10:25 rzut młotem K kwalifikacje   Patrycja Maciejewska 58.19 (7., q) - awans do finału
10:30 1500 m K runda I   Beata Topka 4:22.62 (3e1, Q) - awans do finałuWeronika Lizakowska 4:27.21 (6e2, 14.)
10:50 800 m M runda I   Patryk Kozłowski 1:51.75 (4e3, Q) - awans do półfinału
10:50 skok o tyczce M kwalifikacje A/B    
11:10 skok w dal K 7-bój A/B   Adrianna Sułek 6.15/+0.1 - rekord życiowy (3.) - 4. miejsce po 5 konkurencjach
11:30 400 m przez płotki K runda I   Natalia Wosztyl 59.47 (1e2, Q) - awans do półfinałuIzabela Smolińska 61.11 (4e3, 19.)
12:00 400 m przez płotki M runda I    
  popołudnie    
13:30 rzut oszczepem K 7-bój A/B   Adrianna Sułek 33.35 (24.) - 6. miejsce po 6 konkurencjach
15:30 rzut oszczepem K FINAŁ    
15:40 100m przez płotki K półfinał   Klaudia Siciarz 13.54/-2.3 (1p1, Q) - awans do finałuKlaudia Wojtunik 14.13/-2.4 (5p2, 15.), Zuzanna Hulisz 14.54/-1.4 (6p3, 22)
16:00 pchnięcie kulą M FINAŁ   SZYMON MAZUR 20.70 - SREBRNY MEDAL
16:05 trójskok K FINAŁ   Agnieszka BEDNAREK 13.09/+2.2 (5.)
16:10 110 m przez płotki M półfinał   Michał Sierocki 14.38/-1.9 (7p1, 21)
16:40 400 m K półfinał   Natalia Kaczmarek 54.62 (3p1, Q), Karolina Łozowska 53.86 (3p2, Q) - obie awans do finału
17:00 400 m M półfinał   Tymoteusz Zimny 47.10 (2p1, Q) - awans do finału
17:20 100 m K FINAŁ   Klaudia ADAMEK 11.96/-1.4 (6.)
17:25 rzut młotem M FINAŁ    
17:30 100 m M FINAŁ    
17:50 800 m K 7-bój   Adrianna Sułek 2:22.29 (6s3, 14.)
    K 7-bój   Adrianna SUŁEK - 5784 pkt - rekord Polski (7.)
18:15 skok w dal M FINAŁ   JAKUB ANDRZEJCZAK 8.02/+1.6 - SREBRNY MEDAL, Mateusz RÓŻAŃSKI 7.78/+2.3 (6.) - rekord życiowy 7.66/+1.8
18:20 800 m K runda I    
18:50 3000 m z przeszk. M runda I   Nikodem Dworczak 9:11.17 (4e2, Q) - awans do finału
19:05 rzut dyskiem K FINAŁ   KAROLINA URBAN 53.88 - SREBRNY MEDAL, rekord życiowy
19:20 200 m K runda I   Martyna Kotwiła 24.27/-1.3 (3e5, Q) - awans do półfinału
19:55 200 m M runda I   Dominik Smosarski 21.34/0.0 (2e5, Q) - awans do półfinału
  sobota, 22 lipca    
09:00 rzut dyskiem M kwalifikacje A  59.00 Oskar Stachnik 58.43 (1., q), Szymon Mazur 55.61 (8., q) - obaj awans do finału
09:00 100 m M 10-bój   Radosław Sobczyk 11.34/-2.0 (14.), Patryk Baran 11.37/-1.2 (15.), Mikołaj Jakóbczak 11.74/-1.3 (26=)
09:25 chód 10.000 m M FINAŁ   Łukasz Niedziałek - dyskwalifikacja
09:55 skok w dal M 10-bój A/B   Patryk Baran 7.28/+1.8 - rekord życiowy (6.), Radosław Sobczyk 6.77/+1.2 (24.), Mikołaj Jakóbczak 6.70/+1.5 (27.)
10:15 rzut dyskiem M kwalifikacje B  59.00 Patryk Zygmunt 53.81 (10. q) - awans do finału
10:30 4x400 m K runda I   Polska 3:43.12 (3e2, Q) - Izabela Smolińska, Katarzyna Martyna, Natalia Widawska, Natalia Wosztyl - awans do finału 
10:55 4x400 m M runda I   Polska 3:10.98 (2e1) - Maciej Rzeźniczak, Maciej Hołub, Sebastian Jakubowski, Antoni Walicki - awans do finału
11:30 skok w dal K kwalifikacje A/B  6.20  
11:40 pchnięcie kulą M 10-bój A/B   Patryk Baran 14.34 (16.), Radosław Sobczyk 14.25 - rekord życiowy (18.),  Mikołaj Jakóbczak 13.93 (20.)
  popołudnie    
15:00 400 m przez płotki K półfinał   Natalia Wosztyl 58.81 (2p1, Q) - awans do finału
15:05 skok wzwyż M 10-bój A/B   Patryk Baran 2.02 (3.), Radosław Sobczyk 1.87 (21.),  Mikołaj Jakóbczak 1.84 (25)
15:10 rzut oszczepem M FINAŁ   CYPRIAN MRZYGŁÓD 80.52 - ZŁOTY MEDAL
15:25 400 m przez płotki M półfinał    
15:50 200 m K półfinał   Martyna Kotwiła 23.83/-1.9 - rekord życiowy (3p1, q) - awans do finału
16:10 200 m M półfinał   Dominik Smosarski 21.46/-1.5 (3p2, 11.)
16:30 800 m M półfinał   Patryk Kozłowski 1:51.61 (8p3, 17.)
16:45 trójskok M kwalifikacje A/B  15.70  
16:55 100 m przez płotki K FINAŁ   KLAUDIA SICIARZ 13.33/+0.1 - BRĄZOWY MEDAL
17:05 rzut młotem K FINAŁ   Patrycja MACIEJEWSKA 58.45 (6.)
17:10 110 m przez płotki M FINAŁ    
17:15 skok o tyczce K FINAŁ   Julia Ryczak 3.90 (9=)
17:20 1500 m M FINAŁ   Mateusz DĘBSKI 3:58.55 (7.)
17:35 800 m K FINAŁ    
17:50 3000 m z przeszk. K FINAŁ    
18:05 skok wzwyż M FINAŁ   Mateusz TOFIL 2.17 - wyrównany rekord życiowy (5.)
18:10 400 m K FINAŁ   Natalia KACZMAREK 54.27 (7.), Karolina ŁOZOWSKA 54.52 (8.)
18:20 400 m M FINAŁ   TYMOTEUSZ ZIMNY 46.04 - SREBRNY MEDAL, rekord życiowy
18:25 pchnięcie kulą K FINAŁ   ANNA NIEDBAŁA 16.32 - BRĄZOWY MEDAL, rekord życiowy, Maja Ślepowrońska 14.51 (12.)
18:30 200 m K FINAŁ   Martyna KOTWIŁA 24.14/-1.5 (7.)
18:40 200 m M FINAŁ    
18:50 3000 m K FINAŁ   Eliza Megger 9:51.26 (11.)
19:15 400 m M 10-bój   Patryk Baran 52.19 (4s4, 20.), Mikołaj Jakóbczak 55.60 (6s2, 24.), Radosław Sobczyk – dyskwalifikacja
    M 10-bój   Po pierwszym dniu: Patryk Baran 3948 (9.), Mikołaj Jakóbczak 3406 (24.), Radosław Sobczyk 2977 (26.)
19:45 5000 m M FINAŁ    
  niedziela, 23 lipca    
08:30 110m przez płotki M 10-bój  

Patryk Baran 14.34/-0.3 (2.), Radosław Sobczyk 14.75/-0.2 PB (9=),  Mikołaj Jakóbczak 14.94/-0.2 (14.)

09:10 rzut dyskiem M 10-bój A   Mikołaj Jakóbczak 40.06 (5A), Patryk Baran 39.66 (6A), Radosław Sobczyk 37.77 (7A)
10:30 rzut dyskiem M 10-bój B    
12:20 skok o tyczce M 10-bój A/B   Patryk Baran 4.60 (5=), Radosław Sobczyk 4.30 (11.), Mikołaj Jakóbczak - bez wyniku
  popołudnie    
15:00 rzut oszczepem M 10-bój A   Patryk Baran 55.18 - rekord życiowy (16.), Mikołaj Jakóbczak 41.32 (26.), Radosław Sobczyk 40.21 (27.)
15:15 trójskok M FINAŁ    
15:20 skok wzwyż K FINAŁ   Aleksandra NOWAKOWSKA 1.79 (7=), Patrycja Skoczylas 1.79 (9.)
16:00 400 m przez płotki K FINAŁ   Natalia WOSZTYL 58.40 - rekord życiowy (6.)
16:00 rzut oszczepem M 10-bój B    
16:10 400 m przez płotki M FINAŁ    
16:25 4x100 m K runda I   Polska 45.27 (3e2, 10.), Magdalena Stefanowicz, Martyna Kotwiła, Marlena Gola, Klaudia Adamek
16:50 4x100 m M runda I   Polska 42.27 (6e2, 14.), Rafał Pająk, Adam Burda, Szymon Woźniak, Dominik Smosarski
17:15 800 m M FINAŁ    
17:30 skok o tyczce M FINAŁ    
17:30 1500 m K FINAŁ  

Beata Topka 4:24.16 (9.)

17:50 skok w dal K FINAŁ    
17:55 3000 m z przeszk. M FINAŁ   Nikodem DWORCZAK 9:08.76 (8.)
18:10 rzut dyskiem M FINAŁ   OSKAR STACHNIK 62.01 - ZŁOTY MEDAL, Szymon Mazur 53.15 (9.), Patryk Zygmunt 52.15 (11.)
18:15 4x100 m K FINAŁ    
18:25 4x100 m M FINAŁ    
18:35 1500 m M 10-bój   Patryk Baran 5:02.50 (18.), Radosław Sobczyk 5:22.91 (23.), Mikołaj Jakóbczak 5:31.29 (26.)
    M 10-bój   Patryk BARAN 7538 pkt - rekord Polski (8.), Radosław Sobczyk 6058 (22.), Mikołaj Jakóbczak 5783 (24.)
19:15 5000 m K FINAŁ    
20:00 4x400 m K FINAŁ   POLSKA 3:34.48 (4.) Natalia WOSZTYL, Karolina ŁOZOWSKA, Katarzyna MARTYNA, Natalia KACZMAREK
20:25 4x400 m M FINAŁ   POLSKA 3:09.32 – BRĄZOWY MEDAL, Mateusz RZEŹNICZAK, Antoni WALIC KI, Maciej HOŁUB, Tymoteusz ZIMNY

 

jr

 

 

 

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko