kalendarz imprez

Imprezy wkrótce

Rok 2017

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
28.04.2017 Bieg nocny Kraków bieg uliczny
28.04.2017 Międzynarodowy mityng otwarcia sezonu lekkoatletycznego Zielona Góra I stadion
29.04.2017 Mityng otwarcia sezonu Poznań I stadion
29.04.2017 PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów Rybnik MM stadion MP
29.04.2017 Otwarte mistrzostwa MKS i UKS Złocieniec I stadion
29.04.2017 Memoriał Wilhelma Nowickiego. Inauguracja sezonu 2017 Zgorzelec I stadion
29.04.2017 Mityng "Dzień miotacza - otwarcie sezonu LA 2017" Kielce I stadion
30.04.2017 Mityng otwarcia sezonu Chorzów I stadion
30.04.2017 16. PZU Cracovia Maraton Kraków bieg uliczny
01.05.2017 Mityng rzutów Bojanowo I stadion
01.05.2017 Ogólnopolski mityng otwarcia sezonu Częstochowa I stadion
03.05.2017 Ogólnopolski mityng otwarcia sezonu w LA Słubice I stadion
03.05.2017 Mityng otwarcia sezonu 2017 Bielsko-Biała I stadion
03.05.2017 28. Mityng z Okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja Białystok I stadion
04.05.2017 Dzień młodego miotacza Białystok I stadion
05.05.2017
07.05.2017
Otwarty mityng lekkoatletyczny Bydgoszcz I stadion
06.05.2017 Mityng okręgowy Poznań I stadion
06.05.2017
07.05.2017
14. Mistrzostwa Polski Weteranów w Rzutach Nietypowych Sopot stadion
06.05.2017 9. Małopolski Memoriał Trenerów Kraków (AWF) I stadion
06.05.2017 Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 & U20 Gdańsk I stadion
06.05.2017 Mityng otwarcia sezonu 2017 Białogard I stadion
06.05.2017 Liga U16 województwa podkarpackiego - I rzut / 1. Mityng Kwalifikacyjny POZLA Krosno I stadion
06.05.2017 1. Ogólnopolski Mityng 70-lecia DZLA Wrocław I stadion
06.05.2017 Mityng lekkoatletyczny Aleksandrów Łódzki I stadion
06.05.2017 Mityng otwarcia sezonu Sosnowiec I stadion
07.05.2017 Mityng otwarcia sezonu Lidzbark Warmiński I stadion
07.05.2017 26. Memoriał Uliczny im. Michała Fludra Wleń bieg uliczny
10.05.2017 Okręgowa liga U16 (I rzut) Gdańsk I stadion
11.05.2017 Mityng z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go Maja Płońsk I stadion
12.05.2017
14.05.2017
Otwarty mityng lekkoatletyczny. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Słubice I stadion DMP U20
13.05.2017
14.05.2017
Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2017 / wieloboje LA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Wrocław I stadion DMP U20
13.05.2017 Mistrzostwa województwa U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Szczecin I stadion DMP U20
13.05.2017 Mityng okręgowy Żerków 2017 Żerków I stadion
13.05.2017 27. Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny "Krak". Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Kraków (AWF) I stadion DMP U20
13.05.2017 Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem". Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Kraków (AWF) I stadion
13.05.2017 10. Bieg Piastowski (Półmaraton Kruszwica-Inowrocław) Inowrocław bieg uliczny
13.05.2017 8. Memoriał Zdzisława Furmanka Kielce MM stadion
13.05.2017 1. Młodzieżowe Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2017 Biała Podlaska I stadion
13.05.2017 59. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli Stalowa Wola I stadion
13.05.2017 Akademickie mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - I rzut Warszawa (AWF) I stadion
13.05.2017 I rzut śląskiej ligi U16 Rybnik I stadion
13.05.2017
14.05.2017
Światowy Dzień Lekkoatletyki, mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w wielobojach. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Warszawa (Orzeł) I stadion DMP U20
13.05.2017 Mityng ŁOZLA Łódź (AZS) I stadion
13.05.2017 Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18, U20, mistrzostwa woj. LZS. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Słupsk I stadion DMP U20
13.05.2017 18. Mityng Chrobrego i Ottona III (rzuty, skoki). Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Szprotawa I stadion DMP U20
14.05.2017 34. Memoriał J.Ponomarenki i R.Majewskiego (rzuty i skoki) Łęczyca I stadion
14.05.2017
15.05.2017
Mityng kwalifikacyjny + wiosenne wieloboje Sosnowiec I stadion
17.05.2017 Mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego LZS. Mityng klasy I Lidzbark Warmiński I stadion
20.05.2017 Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Toruń I stadion DMP U20
20.05.2017 3. Memoriał Zygmunta Szelesta Warszawa (AWF) MM stadion
20.05.2017 Mistrzostwa województwa małopolskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Kraków (AWF) I stadion
20.05.2017 PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegu na 10 000 metrów Bielsko-Biała MM stadion MP
20.05.2017 Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 & U20 Gdańsk I stadion
20.05.2017 7. Mityng Lekkoatletyczny. Dziś w Postominie za 100 dni w Londynie Postomino MM stadion
20.05.2017
21.05.2017
Mistrzostwa Polski AZS 2017 Łódź (AZS) MM stadion
20.05.2017 Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny Gwdy Piła Piła I stadion
20.05.2017 7. Memoriał Marka Łuczyńskiego - mityng U16 Kozienice I stadion
20.05.2017 Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Zamość I stadion DMP U20
20.05.2017 Mityng KL Iskra. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Białogard I stadion DMP U20
20.05.2017 Mistrzostwa województwa opolskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Opole I stadion DMP U20
21.05.2017 12. Puchar Europy w Chodzie Sportowym Podiebrady /CZE/ MM chód sportowy PE
21.05.2017 2. Ogólnopolski Mityng 70-lecia DZLA Wrocław I stadion
21.05.2017 Akademickie mistrzostwa Warszawy i Mazowsza - II rzut Warszawa (AWF) I stadion
21.05.2017 Mityng lekkoatletyczny Aleksandrów Łódzki I stadion
21.05.2017 Mityng kwalifikacyjny. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Białystok I stadion DMP U20
21.05.2017 Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Częstochowa I stadion DMP U20
21.05.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 Warszawa (Orzeł) I stadion
21.05.2017 Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Rzeszów I stadion DMP U20
24.05.2017 Otwarte mistrzostwa Zrzeszenia LZS Zgorzelec I stadion
25.05.2017 Lubuska Olimpiada Młodzieży, finał U18, U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Zielona Góra I stadion DMP U20
26.05.2017
27.05.2017
Akademickie Mistrzostwa Polski 2017 Łódź (AZS) MM stadion
27.05.2017 4. Memoriał Czesława Wasilewskiego. Bieg Lubraniec-Brześć Kuj. Brześć Kujawski bieg uliczny
27.05.2017 Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Kielce I stadion DMP U20
27.05.2017 Mistrzostwa Dolnego Śląskiego U18 i U20 2017. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Jelenia Góra I stadion DMP U20
27.05.2017 Mityng Goleniów 2017 Goleniów I stadion
27.05.2017 10. Grand Prix Leszna. Mityng 40-lecia Krokusa Leszno I stadion
27.05.2017 14. Międzynarodowy Mityng Skoku o Tyczce im. Tadeusza Ślusarskiego Żary (Rynek) MM plener
27.05.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 Warszawa (AWF) I stadion
27.05.2017 Mistrzostwa okręgu U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Słupsk I stadion DMP U20
28.05.2017 Mistrzostwa Wielkopolski U16 + mityng okręgowy Poznań I stadion
28.05.2017 Indywidualne mistrzostwa woj. kuj.-pom. U18 i U20. Drużynowe mistrzostwa woj. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Bydgoszcz I stadion DMP U20
28.05.2017 Mistrzostwa województwa małopolskiego U16 w welobojach ukierunkowanych. Mistrzostwa województwa małopolskiego dzieci w wielobojach Kraków (AWF) I stadion
28.05.2017 Mistrzostwa woj. podkarpackiego U18 / eliminacje woj. sztafet do OOM Rzeszów I stadion
28.05.2017 Grand Prix Płońska w skokach Płońsk I stadion
28.05.2017 II rzut śląskiej ligi U16 Częstochowa I stadion
28.05.2017 25. Bieg Fiata Bielsko-Biała bieg uliczny
28.05.2017 Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Łódź (AZS) I stadion DMP U20
31.05.2017 Okręgowa liga U16 (II rzut) Chojnice I stadion
02.06.2017 17. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny Bydgoszcz MM stadion
03.06.2017
04.06.2017
Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS 2017 Piła I stadion
03.06.2017 Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem" Kraków (Wawel) I stadion
03.06.2017 Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 & U20 Gdańsk I stadion
03.06.2017
04.06.2017
PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach 2017 (S, U23, U20) Kraków (Wawel) MM stadion MP
03.06.2017
04.06.2017
12. Opolski Festiwal Skoków Opole MM stadion
03.06.2017 2. Młodzieżowy Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2017 / I rzut ligi U16 Zamość I stadion
03.06.2017 Mistrzostwa województwa podkarpackiego U20 Stalowa Wola I stadion
03.06.2017 12. Bieg Filipidesa Pasłęk bieg uliczny
03.06.2017 Mistrzostwa Warszawy U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Warszawa (AWF) I stadion DMP U20
03.06.2017
04.06.2017
Mistrzostwa województwa śląskiego U18, U20, S. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Bielsko-Biała I stadion DMP U20
03.06.2017 Mistrzostwa województwa podkarpackiego U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Stalowa Wola I stadion DMP U20
04.06.2017 Mityng okręgowy Poznań I stadion
04.06.2017 30. Tyczka na Molo Sopot (Molo) MM plener
04.06.2017 38. Memoriał F. Malanowskiego i 14. Memoriał Cz. Ząbeckiego Wrocław I stadion
04.06.2017 25. Memoriał Ludwika Szumlewskiego Łódź (AZS) MM stadion
04.06.2017 Lekkoatletyczny mityng gwiazd. 6. Otwarte Mistrzostwa Radomia Radom MM stadion
07.06.2017 Finał wojewódzki gimnazjady Białogard I stadion
07.06.2017 4. Międzynarodowy Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny z okazji 25-lecia PPB PREFBET Śniadowo Łomża MM stadion
09.06.2017
11.06.2017
Otwarty mityng lekkoatletyczny Słupsk I stadion
10.06.2017
11.06.2017
Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Poznań I stadion DMP U20
10.06.2017 45. Memoriał Józefa Żylewicza Gdańsk (AWFiS) MM stadion
10.06.2017 12. Otwarte Mistrzostwa Krakowa U16. 3. Otwarte Mistrzostwa Krakowa Dzieci Młodszych i Starszych 2017 Kraków (AWF) I stadion
10.06.2017 63. Memoriał Janusza Kusocińskiego Szczecin MM stadion
10.06.2017 Mityng kwalifikacyjny KL Bałtyk Koszalin I stadion
10.06.2017 21. Puchar Europy w Biegu na 10 000m Mińsk /BLR/ MM stadion PE
10.06.2017 Mistrzostwa Dolnego Śląskiego U16 2017 Oleśnica I stadion
10.06.2017 Mistrzostwa województwa śląskiego U16 Częstochowa I stadion
10.06.2017 Otwarte mistrzostwa województwa podlaskiego Łomża I stadion
10.06.2017 Mistrzostwa województwa łódzkiego U16 + mityng ŁOZLA Łódź (AZS) I stadion
11.06.2017 Międzywojewódzki mecz U18 PKR-ŚL-ŚW-MŁP Kraków (AWF) I stadion
11.06.2017 9. Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna "Dysk Pomorski 2017" Gdańsk I stadion
11.06.2017 Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 & U20 Słupsk I stadion
11.06.2017 13. Mityng "O Różę Kutna" Kutno MM stadion
11.06.2017 2. Memoriał Bogusława Mierzejewskiego / II rzut ligi U16 Puławy I stadion
11.06.2017 Mityng kwalifikacyjny Sosnowiec I stadion
14.06.2017 Lubuska Olimpiada Młodzieży, finał U16 Słubice I stadion
17.06.2017 Mityng kwalifikacyjny Białogard I stadion
17.06.2017 25. Mistrzostwa Polski Weteranów w 5boju klasycznym i 5boju rzutowym Toruń I stadion
17.06.2017 Liga U16 województwa podkarpackiego - II rzut / mistrzostwa woj. dzieci starszych Rzeszów I stadion
17.06.2017 16. Mityng Beskidianathletic Bielsko-Biała I stadion
17.06.2017 RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania Suwałki bieg uliczny
17.06.2017 3. Młodzieżowy Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2017 / mistrzostwa woj. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Krasnystaw / Zamość I stadion DMP U20
17.06.2017 Otwarte mistrzostwa województwa opolskiego U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Opole I stadion DMP U20
18.06.2017 5. Uliczny Konkurs Skoku o Tyczce Piła (Deptak) MM plener
18.06.2017 Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem" Sucha Beskidzka I stadion
18.06.2017 PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 km Nowa Dęba MM chód sportowy MP
18.06.2017 17. Memoriał Edwarda Listosa Wrocław MM stadion
18.06.2017 Mityng lekkoatletyczny Aleksandrów Łódzki I stadion
18.06.2017 5. Mityng Wschodzący Białystok Białystok MM stadion
18.06.2017 Mityng kwalifikacyjny. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Białystok I stadion DMP U20
18.06.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 Warszawa (AWF) I stadion
23.06.2017 Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny Toruń I stadion
23.06.2017
25.06.2017
7. Drużynowe Mistrzostwa Europy (superliga) Metropolia Lille /FRA/ MM stadion DME
23.06.2017 Mityng kwalifikacyjny Łomża I stadion
24.06.2017 Mityng okręgowy. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Poznań I stadion DMP U20
24.06.2017 11. Otwarty Puchar Krakowa. 9. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki Kraków (AWF) MM stadion
24.06.2017 Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 & U20 Gdańsk I stadion
24.06.2017 Złocieniecki mityng LA Złocieniec I stadion
24.06.2017 4. Młodzieżowe Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2017 Biała Podlaska I stadion
24.06.2017 3. Ogólnopolski Mityng 70-lecia DZLA Wrocław I stadion
24.06.2017 Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny Częstochowa I stadion
24.06.2017
25.06.2017
Wieloboje. Kwalifikacje do OOM 2017 Warszawa (AWF) I stadion
24.06.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 Warszawa (AWF) I stadion
24.06.2017 Mityng ŁOZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Łódź (AZS) I stadion DMP U20
25.06.2017 Otwarte mistrzostwa Mazowsza U18 i U20 Warszawa (AWF) I stadion
30.06.2017 Mityng okręgowy Poznań I stadion
01.07.2017
02.07.2017
34. PZLA Mistrzostwa Polski U23 Suwałki MM stadion MP
01.07.2017 Mityng wakacyjny Białogard I stadion
01.07.2017
02.07.2017
27. Mistrzostwa Polski Weteranów Kraków (AWF) I stadion
01.07.2017
02.07.2017
1. Drużynowe Mistrzostwa Europy w Wielobojach (superliga) Tallinn /EST/ MM stadion PE, DME
02.07.2017 27. Międzynarodowy Bieg po Plaży "Jarosławiec 2017" Jarosławiec bieg przełajowy
07.07.2017
09.07.2017
71. PZLA Mistrzostwa Polski U20 Toruń MM stadion MP
08.07.2017 16. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich Kamnik /SLO/ MM bieg górski ME
12.07.2017
16.07.2017
10. IAAF Mistrzostwa Świata U18 Nairobi /KEN/ MM stadion
13.07.2017
16.07.2017
11. Mistrzostwa Europy U23 Bydgoszcz MM stadion ME
20.07.2017
23.07.2017
24. Mistrzostwa Europy U20 Grosseto /ITA/ MM stadion ME
21.07.2017
23.07.2017
93. PZLA Mistrzostwa Polski Białystok MM stadion MP
22.07.2017
30.07.2017
14. Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (EYOF) Győr /HUN/ MM stadion EYOF
25.07.2017
05.08.2017
20. Mistrzostwa Europy Weteranów Aarhus /DEN/ stadion ME
27.07.2017 Mityng wieczorny Chojnice I stadion
28.07.2017 Ogólnopolski mityng wakacyjny Częstochowa I stadion
29.07.2017 Mityng okręgowy Poznań I stadion
29.07.2017 5. Festiwal Rzutów im. Kamili Skolimowskiej Cetniewo (OPO) MM plener
29.07.2017 19. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy Białogard I stadion
29.07.2017 9. Półmaraton Ziemi Puckiej Puck I bieg uliczny
29.07.2017 Zawody kontrolne przed OOM Warszawa (AWF) I stadion
04.08.2017
06.08.2017
23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18 Mazowsze I stadion
04.08.2017
13.08.2017
16. IAAF Mistrzostwa Świata Londyn /GBR/ MM stadion
05.08.2017 8. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 10 km / 24. Bieg św. Dominika Gdańsk bieg uliczny MP
15.08.2017 8. Memoriał Kamili Skolimowskiej Warszawa MM stadion
16.08.2017 20. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły Sopot MM stadion
17.08.2017 19. Międzynarodowy Mityng im. Wł. Komara i T. Ślusarskiego Międzyzdroje (Promenada Gwiazd) MM plener
19.08.2017 Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny U16 Chojnice I stadion
20.08.2017
25.08.2017
29. FISU Letnia Uniwersjada Tajpej /TPE/ MM stadion MA
26.08.2017 39. Memoriał Grzegorza Duneckiego Toruń I stadion
26.08.2017 52. Festiwal Chodu - Puchar Poczty Polskiej / PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w chodzie na 20 km Gdańsk MM chód sportowy
26.08.2017 6. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 10 km Łódź bieg uliczny MP
26.08.2017 Mistrzostwa województwa U16 + mityng Stargard / Koszalin I stadion
26.08.2017 Mityng ogólnopolski UKS Achilles Leszno Leszno I stadion
26.08.2017 16. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy Częstochowa MM stadion
26.08.2017 Nadzieje olimpijskie - mityng U18 Radom I stadion
27.08.2017 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka 2017 Chorzów MM stadion
27.08.2017 Zawody lekkoatletyczne o Puchar Haliny Richter-Góreckiej Chorzów I stadion
27.08.2017 6. Otwarte Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 5 km Siedlce bieg uliczny MP
27.08.2017 4. BMW Półmaraton Praski Warszawa (Praga) MM bieg uliczny
27.08.2017 5. Młodzieżowe Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2017 / II rzut ligi U16 Hrubieszów I stadion
30.08.2017 Mistrzostwa Okręgu U16 Sopot I stadion
30.08.2017 1. Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Burmistrza Lubawki Lubawka I stadion
30.08.2017 Mistrzostwa województwa podlaskiego U16 Olecko I stadion
02.09.2017 Klubowa liga U16 + mityng okręgowy Poznań I stadion
02.09.2017 Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem" Kraków (AWF) I stadion
02.09.2017 Mityng KL Iskra Białogard I stadion
02.09.2017 Liga U16 województwa podkarpackiego - III rzut / mistrzostwa woj. U16 Przemyśl I stadion
02.09.2017 9. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa U16 Aleksandrów Łódzki I stadion
02.09.2017 Mityng "Witaj szkoło" Sosnowiec I stadion
02.09.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 Warszawa (Orzeł) I stadion
03.09.2017 26. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Piła MM bieg uliczny MP
03.09.2017 9. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Aleksandrów Łódzki I stadion
05.09.2017 Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego U16 Kielce I stadion
05.09.2017 55. Międzynarodowy Mityng Winobrania Zielona Góra I stadion
09.09.2017
10.09.2017
PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2017 regiony I stadion MMM
09.09.2017 Mityng ŁOZLA Łódź (AZS) I stadion
10.09.2017 Mityng otwarcia stadionu Gliwice I stadion
10.09.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 Warszawa (Orzeł) I stadion
16.09.2017 Wojewódzkie zakończenie sezonu / 4. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza Słupsk I stadion
16.09.2017 3. Mityng Kwalifikacyjny POZLA 2017 Stalowa Wola I stadion
16.09.2017 Memoriał Michała Kordy i Jana Krzyżaka 2017 Zgorzelec I stadion
16.09.2017 III rzut śląskiej ligi U16 Chorzów I stadion
16.09.2017 Szukamy olimpijczyków - mityng U16 Radom I stadion
17.09.2017 Mistrzostwa województwa opolskiego U14 i U16 Opole I stadion
17.09.2017 Mityng okręgowy Poznań I stadion
17.09.2017 Mistrzostwa województwa małopolskiego dzieci młodszych, starszych oraz U16. Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem" Kraków (AWF) I stadion
17.09.2017 6. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 5 km Kleszczów bieg uliczny MP
17.09.2017 Zawody lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego Warszawa (AWF) I stadion
23.09.2017
24.09.2017
PZLA Mistrzostwa Polski U16 2017 / mały memoriał J. Kusocińskiego Biała Podlaska I stadion MP
23.09.2017 Memoriał Kazimierza Świerzowskiego 2017 Krosno I stadion
24.09.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 - Finał Warszawa (AWF) I stadion
27.09.2017 Finał wojewódzki gimnazjady - indywidualne mistrzostwa SZS Rzeszów I stadion
30.09.2017 Mityng okręgowy zakończenia sezonu Poznań I stadion
30.09.2017 35. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego Grudziądz bieg uliczny
30.09.2017 Mityng zakończenia sezonu 2017 Białogard I stadion
30.09.2017 Mistrzostwa woj. podkarpackiego w wielobojach Rzeszów I stadion
30.09.2017
01.10.2017
Mazowieckie jesienne wieloboje Warszawa (Orzeł) I stadion
30.09.2017
01.10.2017
Jesienne wieloboje Zielona Góra I stadion
01.10.2017 42. Memoriał dr Aleksandra Moroza Kraków (AWF) I stadion
15.10.2017 18. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza Poznań MM bieg uliczny
15.10.2017 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski Kraków bieg uliczny
25.11.2017 PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegach przełajowych Kwidzyn bieg przełajowy MP
10.12.2017 24. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych Šamorin /SVK/ bieg przełajowy ME
17.12.2017 2. Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Weteranów Toruń (Arena Toruń) I stadion

Rok 2018

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
01.03.2018
04.03.2018
17. IAAF Halowe Mistrzostwa Świata Birmingham /GBR/ MM hala
10.03.2018
11.03.2018
18. Puchar Europy w Rzutach do ustalenia MM stadion PE
24.03.2018 21. IAAF Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Walencja /ESP/ MM bieg uliczny
05.05.2018
06.05.2018
2. IAAF Drużynowe Mistrzostwa Świata w Chodzie Sportowym Taicang /CHN/ MM chód sportowy
03.06.2018 22. Puchar Europy w Biegu na 10 000m do ustalenia MM stadion PE
01.07.2018 17. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich do ustalenia MM bieg górski ME
05.07.2018
08.07.2018
2. Mistrzostwa Europy U18 Győr /HUN/ MM stadion ME
10.07.2018
15.07.2018
17. IAAF Mistrzostwa Świata U20 Tampere /FIN/ MM stadion
07.08.2018
12.08.2018
24. Mistrzostwa Europy Berlin /GER/ MM stadion ME
08.09.2018
09.09.2018
3. IAAF Puchar Kontynentów Ostrawa /CZE/ MM stadion
01.10.2018
12.10.2018
3. Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży U18 Buenos Aires /ARG/ MM stadion IOU18
09.12.2018 25. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych Tilburg /NED/ bieg przełajowy ME

Rok 2019

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
01.03.2019
03.03.2019
35. Halowe Mistrzostwa Europy Glasgow /GBR/ MM hala ME
09.03.2019
10.03.2019
19. Puchar Europy w Rzutach do ustalenia MM stadion PE
30.03.2019 43. IAAF Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych Aarhus /DEN/ bieg przełajowy
19.05.2019 13. Puchar Europy w Chodzie Sportowym do ustalenia MM chód sportowy PE
08.06.2019 23. Puchar Europy w Biegu na 10 000m do ustalenia MM stadion PE
22.06.2019
23.06.2019
8. Drużynowe Mistrzostwa Europy (superliga) do ustalenia MM stadion DME
06.07.2019 18. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich do ustalenia MM bieg górski ME
06.07.2019
07.07.2019
2. Drużynowe Mistrzostwa Europy w Wielobojach do ustalenia MM stadion DME
11.07.2019
14.07.2019
12. Mistrzostwa Europy U23 do ustalenia MM stadion ME
18.07.2019
21.07.2019
25. Mistrzostwa Europy U20 do ustalenia MM stadion ME
28.09.2019
06.10.2019
17. IAAF Mistrzostwa Świata Ad-Dauha /QAT/ MM stadion
08.12.2019 26. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych do ustalenia bieg przełajowy ME

Rok 2020

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
24.07.2020
09.08.2020
32. Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio /JPN/ MM stadion IO

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko