kalendarz imprez

Imprezy wkrótce

Rok 2017

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
18.08.2017
30.08.2017
29. FISU Letnia Uniwersjada Tajpej /TPE/ MM stadion MA
26.08.2017 39. Memoriał Grzegorza Duneckiego Toruń I stadion
26.08.2017 52. Festiwal Chodu - Puchar Poczty Polskiej / PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w chodzie na 20 km Gdańsk MM chód sportowy MP
26.08.2017 6. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 10 km Łódź bieg uliczny MP
26.08.2017
27.08.2017
20. Ogólnopolskie Igrzyska LZS Spała I stadion
26.08.2017 Mistrzostwa województwa U16 + mityng Białogard I stadion
26.08.2017 Mityng ogólnopolski UKS Achilles Leszno Leszno I stadion
26.08.2017 16. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy Częstochowa MM stadion
26.08.2017 Nadzieje olimpijskie - mityng U18 Radom I stadion
27.08.2017 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka 2017 Chorzów MM stadion
27.08.2017 Zawody lekkoatletyczne o Puchar Haliny Richter-Góreckiej Chorzów I stadion
27.08.2017 6. Otwarte Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 5 km Siedlce bieg uliczny MP
27.08.2017 5. Młodzieżowe Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2017 / II rzut ligi U16 Hrubieszów I stadion
30.08.2017 Mistrzostwa Okręgu U16 Sopot I stadion
30.08.2017 1. Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Burmistrza Lubawki Lubawka I stadion
30.08.2017 Mistrzostwa województwa podlaskiego U16 Olecko I stadion
31.08.2017 Mistrzostwa Polski AZS U20 2017 Gdańsk I stadion
01.09.2017 Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2017 - bieg na 10 km Łeba bieg uliczny
02.09.2017 Mistrzostwa województwa opolskiego U14 i U16 Opole I stadion
02.09.2017 Klubowa liga U16 + mityng okręgowy Poznań I stadion
02.09.2017 Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem" Kraków (AWF) I stadion
02.09.2017 4. BMW Półmaraton Praski Warszawa (Praga) MM bieg uliczny
02.09.2017 Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2017 - półmaraton Łeba bieg uliczny
02.09.2017 Mityng KL Iskra Białogard I stadion
02.09.2017 Liga U16 województwa podkarpackiego - III rzut / mistrzostwa woj. U16 Przemyśl I stadion
02.09.2017 9. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa U16 Aleksandrów Łódzki I stadion
02.09.2017 Mityng "Witaj szkoło" Sosnowiec I stadion
02.09.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 Warszawa (Orzeł) I stadion
03.09.2017 26. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Piła MM bieg uliczny MP
03.09.2017 Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2017 - maraton Łeba bieg uliczny
03.09.2017 PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski - Finał Tamex Ekstraklasy Jelenia Góra MM stadion
03.09.2017 9. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Aleksandrów Łódzki I stadion
05.09.2017 Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego U16 Kielce I stadion
05.09.2017 55. Międzynarodowy Mityng Winobrania Zielona Góra I stadion
09.09.2017
10.09.2017
PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2017 regiony I stadion MMM
09.09.2017 Mityng ŁOZLA Łódź (AZS) I stadion
10.09.2017 Mityng otwarcia stadionu Gliwice I stadion
10.09.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 Warszawa (Orzeł) I stadion
16.09.2017 Wojewódzkie zakończenie sezonu / 4. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza Słupsk I stadion
16.09.2017 Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20 Radom I stadion DMP U20
16.09.2017 3. Mityng Kwalifikacyjny POZLA 2017 Stalowa Wola I stadion
16.09.2017 Memoriał Michała Kordy i Jana Krzyżaka 2017 Zgorzelec I stadion
16.09.2017 III rzut śląskiej ligi U16 Chorzów I stadion
16.09.2017 Szukamy olimpijczyków - mityng U16 Radom I stadion
17.09.2017 Mityng okręgowy Poznań I stadion
17.09.2017 Mistrzostwa województwa małopolskiego dzieci młodszych, starszych oraz U16. Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem" Kraków (AWF) I stadion
17.09.2017 6. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 5 km Kleszczów bieg uliczny MP
17.09.2017 Zawody lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego Warszawa (AWF) I stadion
23.09.2017
24.09.2017
PZLA Mistrzostwa Polski U16 2017 / mały memoriał J. Kusocińskiego Biała Podlaska MM stadion MP
23.09.2017 Memoriał Kazimierza Świerzowskiego 2017 Krosno I stadion
24.09.2017 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2017 - Finał Warszawa (AWF) I stadion
27.09.2017 Finał wojewódzki gimnazjady - indywidualne mistrzostwa SZS Rzeszów I stadion
30.09.2017 Mityng okręgowy zakończenia sezonu Poznań I stadion
30.09.2017 36. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego Grudziądz bieg uliczny
30.09.2017 Mityng zakończenia sezonu 2017 Białogard I stadion
30.09.2017 Mistrzostwa woj. podkarpackiego w wielobojach Rzeszów I stadion
30.09.2017
01.10.2017
Mazowieckie jesienne wieloboje Warszawa (Orzeł) I stadion
30.09.2017
01.10.2017
Jesienne wieloboje Zielona Góra I stadion
01.10.2017 42. Memoriał dr Aleksandra Moroza Kraków (AWF) I stadion
15.10.2017 18. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza Poznań MM bieg uliczny
15.10.2017 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski Kraków bieg uliczny
25.11.2017 PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegach przełajowych Kwidzyn bieg przełajowy MP
10.12.2017 24. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych Šamorin /SVK/ bieg przełajowy ME
16.12.2017 8. Otwarte Mistrzostwa Polski w Nordic Walking pod patronatem PZLA Złotoryja nordic walking MP
17.12.2017 2. Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Weteranów Toruń (Arena Toruń) I stadion

Rok 2018

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
01.03.2018
04.03.2018
17. IAAF Halowe Mistrzostwa Świata Birmingham /GBR/ MM hala
10.03.2018
11.03.2018
18. Puchar Europy w Rzutach Leiria /POR/ MM stadion PE
24.03.2018 21. IAAF Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Walencja /ESP/ MM bieg uliczny
05.05.2018
06.05.2018
2. IAAF Drużynowe Mistrzostwa Świata w Chodzie Sportowym Taicang /CHN/ MM chód sportowy
03.06.2018 22. Puchar Europy w Biegu na 10 000m do ustalenia MM stadion PE
01.07.2018 17. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich Skopje /MKD/ MM bieg górski ME
05.07.2018
08.07.2018
2. Mistrzostwa Europy U18 Győr /HUN/ MM stadion ME
10.07.2018
15.07.2018
17. IAAF Mistrzostwa Świata U20 Tampere /FIN/ MM stadion
07.08.2018
12.08.2018
24. Mistrzostwa Europy Berlin /GER/ MM stadion ME
08.09.2018
09.09.2018
3. IAAF Puchar Kontynentów Ostrawa /CZE/ MM stadion
01.10.2018
12.10.2018
3. Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży U18 Buenos Aires /ARG/ MM stadion IOU18
09.12.2018 25. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych Tilburg /NED/ bieg przełajowy ME

Rok 2019

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
01.03.2019
03.03.2019
35. Halowe Mistrzostwa Europy Glasgow /GBR/ MM hala ME
09.03.2019
10.03.2019
19. Puchar Europy w Rzutach do ustalenia MM stadion PE
30.03.2019 43. IAAF Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych Aarhus /DEN/ bieg przełajowy
19.05.2019 13. Puchar Europy w Chodzie Sportowym do ustalenia MM chód sportowy PE
08.06.2019 23. Puchar Europy w Biegu na 10 000m do ustalenia MM stadion PE
06.07.2019 18. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich do ustalenia MM bieg górski ME
06.07.2019
07.07.2019
2. Drużynowe Mistrzostwa Europy w Wielobojach do ustalenia MM stadion DME
11.07.2019
14.07.2019
12. Mistrzostwa Europy U23 Gävle /SWE/ MM stadion ME
18.07.2019
21.07.2019
25. Mistrzostwa Europy U20 Borås /SWE/ MM stadion ME
20.07.2019
28.07.2019
15. Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (EYOF) Baku /AZE/ MM stadion EYOF
09.08.2019
11.08.2019
8. Drużynowe Mistrzostwa Europy (superliga) Bydgoszcz MM stadion DME
09.09.2019
10.09.2019
Mecz Europa - Stany Zjednoczone Mińsk /BLR/ MM stadion Mecz
28.09.2019
06.10.2019
17. IAAF Mistrzostwa Świata Ad-Dauha /QAT/ MM stadion
08.12.2019 26. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych do ustalenia bieg przełajowy ME

Rok 2020

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
24.07.2020
09.08.2020
32. Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio /JPN/ MM stadion IO
26.08.2020
30.08.2020
25. Mistrzostwa Europy Paryż /FRA/ MM stadion ME

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko