Menu
1 / 0
Aktualności /

Mistrzostw Polski U16 (2017) - limity dodatkowych osobostartów

Polski Związek Lekkiej Atletyki uprzejmie informuje, że Województwa poza zwycięzcami Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (9 -10 września 2017), a w biegach również zawodnicy z II m-c otrzymuje prawo do dodatkowego zgłoszenia określonej liczby osobostartów zawodniczych do PZLA Mistrzostw Polski U16 2017 - Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego odbywających się w Białej Podlaskiej w dniach 23-24.09.br.

Zawodnicy zgłaszani w ramach w/w limitu do konkurencji technicznych muszą legitymować się podanymi w regulaminie minimami osiągniętymi w sezonie 2017.

W załączeniu limity osobostartów przyznane dla poszczególnych województw - załącznik.

Komunikat zawierający wyniki Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików musi być w formie elektronicznej przesłany do PZLA najpóźniej w dniu 11/12 września br.(do 2 dni po MMM).

 W dniu 14 września na stronie internetowej PZLA zostaną podane listy sztafet uprawionych do udziału PZLA Mistrzostwach Polski U16 2017 - Małego Memoriału Janusza Kusocińskiego.

Prawo przesyłania zgłoszeń imiennych (wyłącznie w elektronicznym systemie zgłoszeń) posiadają wyłącznie Wojewódzkie Związki Lekkiej Atletyki.

Powrót do listy

Więcej