Menu
1 / 0
Aktualności /

eTrener informacje

System eTRENER służy do wspomagania procesu treningowego a głównie do monitorowania obciążeń treningowych. Aby zapoznać się z jego możliwościami przejdź do platformy szkoleniowej PZLA.

Konto można założyć wypełniając poniższy formularz:

 

 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

 • Do czego służy elektroniczny dziennik trenera (eTRENER)?  
  Odp: System eTRENER służy do wspomagania procesu treningowego a głównie do monitorowania obciążeń treningowych. Aby zapoznać się z jego możliwościami przejdź do platformy szkoleniowej PZLA Serwis szkoleniowy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (szkoleniapzla.pl)

 • Chcę mieć dostęp do systemu eTRENER. Co mam zrobić?  
  Odp:  Przejdź na stronę  https://dziennik.pzla.pl/ a następnie wybierz utwórz konto. Zostaniesz przeniesiony do platformy szkoleniowej PZLA gdzie otrzymasz szczegółowe informację jak utworzyć konto. 

 • Nie ma mojego zawodnika na liście. Co zrobić? 
  Odp: Na adres email pomoc-dziennik@pzla.pl proszę o zgłoszenie jakie zawodnika należy przypisać do trenera. W treści email proszę podać dokładne dane: Imię nazwisko, data urodzenia, nr licencji, klub, ID, konkurencja główna.

 • Czy jak wygaśnie mi licencja trenerska to będę miał dostęp do systemu? 
  Odp: Po wygaśnięciu licencji (31 grudnia) konto w systemie będzie ważne jeszcze przez 30 dni. W tym czasie należy ponownie opłacić licencję w przeciwnym razie dostęp do konta zostanie wyłączony.

 • Gdzie mogę uzyskać pomoc ws. Dziennika eTRENER?  
  Odp: W przypadku pytań, uwag, wątpliwości skorzystaj z formularza kontaktowego w systemie. Kliknij w przycisk “Poproś o pomoc” w lewym dolnym rogu lub wyślij wiadomość na adrespomoc-dziennik@pzla.pl 
  W systemie 
  możesz również wybrać “Pomoc” klikając w prawym górnym rogu w swój adres email. Na platformie szkoleniowej https://szkoleniapzla.pl/ zostały udostępnione filmy z obsługi aplikacji

 • Nie mogę się zalogować do systemu. Pojawia mi się informacja błędne hasło.  
  Odp:Jeśli zapomniałeś hasła do systemu i nie możesz zalogowaćprzejdź do ekranu logowania i kliknij link “Nie pamiętasz hasła?”. Podaj swój email i wybierz przycisk “RESETUJ HASŁO”. Na podany adres email otrzymasz link do zmiany hasła. 

 • Gdzie mogę uzyskać pomoc ws. Dziennika eTRENER?  
  Odp: W przypadku pytań, uwag, wątpliwości skorzystaj z formularza kontaktowego w systemie. Kliknij w przycisk “Poproś o pomoc” w lewym dolnym rogu lub wyślij wiadomość na adres: pomoc-dziennik@pzla.pl W systemie możesz również wybrać “Pomoc” klikając w prawym górnym rogu w swój adres e-mail. 

 • Kliknąłem w przycisk “USTAW NOWE HASŁO” z wiadomości e-mail i pojawił mi się błąd “Nieprawidłowy link”, co zrobić?  
  Odp: Ze względów bezpieczeństwa link jest ważny tylko 6 godzin od momentu wysłania. Przejdź do ekranu logowania i kliknij link “Nie pamiętasz hasła?”

 • Znalazłem błąd w systemie. Jak go zgłosić?  
  Odp:  Błąd systemu należy zgłosić korzystając z opcji Poproś o pomoc”. Do zgłoszenia dołącza zrzut ekranu prezentujący błąd systemu. 
Powrót do listy

Więcej