Menu
Zgrupowania
TERMIN KRAJ MIEJSCOWOŚĆ DATA MODYFIKACJI OPIS
02-08-2020 - 25-08-2020 polska CETNIEWO 16-07-2020 2-25.08.2020 Cetniewo
01-08-2020 - 09-08-2020 polska SZCZYRK 16-07-2020 1-9.08.2020 Szczyrk
27-07-2020 - 28-08-2020 polska SPAŁA 16-07-2020 27.07-28.08.2020 Spała
20-07-2020 - 11-08-2020 polska JAKUSZYCE 08-07-2020 20.07-11.08.2020 Jakuszyce
20-07-2020 - 02-08-2020 polska CETNIEWO 10-07-2020 20.07-2.08.2020 Cetniewo
19-07-2020 - 12-08-2020 szwajcaria ST. MORITZ 14-07-2020 St. Moritz, 19.07 - 12.08.2020
19-07-2020 - 04-08-2020 polska SPAŁA 10-07-2020 19.07-4.08.2020 Spała
19-07-2020 - 26-07-2020 polska BYDGOSZCZ 08-07-2020 19-29.07.2020 Bydgoszcz
17-07-2020 - 01-08-2020 polska KARPACZ 29-06-2020 17.07-1.08.2020 Karpacz
14-07-2020 - 17-07-2020 polska LUBLIN 15-07-2020 14-17.07.2020 Lublin
12-07-2020 - 12-08-2020 polska ZAKOPANE 09-07-2020 12.07-12.08.2020 Zakopane
11-07-2020 - 19-07-2020 polska BYDGOSZCZ 07-07-2020 11-19.07.2020 Bydgoszcz
10-07-2020 - 31-07-2020 polska CETNIEWO 02-07-2020 10-31.07.2020 Cetniewo
04-07-2020 - 17-07-2020 polska KARPACZ 18-06-2020 4-17.07.2020 Karpacz
04-07-2020 - 27-07-2020 polska SPAŁA 02-07-2020 4-27.07.2020 Spała
01-07-2020 - 10-06-2020 polska ŁÓDŹ 23-06-2020 1-10.07.2020 Łódź
29-06-2020 - 11-07-2020 polska BYDGOSZCZ 16-06-2020 29.06-11.07.2020 Bydgoszcz
29-06-2020 - 17-08-2020 polska WAŁCZ 22-06-2020 29.06-17.07.2020 Wałcz
29-06-2020 - 12-07-2020 polska CETNIEWO 19-06-2020 29.06-12.07.2020 Cetniewo
29-06-2020 - 12-07-2020 polska KARPACZ 17-06-2020 29.06-12.07.2020 Karpacz
28-06-2020 - 12-07-2020 polska SPAŁA 22-06-2020 28.06-12.07.2020 Spała
22-06-2020 - 18-07-2020 polska ZAKOPANE 16-06-2020 22.06-18.07.2020 Zakopane
15-06-2020 - 28-06-2020 polska JAKUSZYCE 08-06-2020 15-28.06.2020 Jakuszyce
08-06-2020 - 27-06-2020 polska SPAŁA 04-06-2020 8-27.06.2020 Spała
06-06-2020 - 18-06-2020 polska KARPACZ 01-06-2020 6-18.06.2020 Karpacz
08-05-2020 - 29-05-2020 polska SPAŁA 15-05-2020 8-29.05.2020 Spała
29-03-2020 - 10-04-2020 polska SPAŁA 11-03-2020 29.03-10.04.2020 Spała Sprint
29-03-2020 - 03-05-2020 stany zjednoczone CHULA VISTA 11-03-2020 Chula Vista, 29.03. - 3.05.2020 - odwołane
28-03-2020 - 08-04-2020 polska KARPACZ 25-03-2020 28.03-8.04.2020 Karpacz Sprint - odwołany
28-03-2020 - 08-04-2020 hiszpania LLORET DE MAR 11-03-2020 Lloret de Mar, 28.03-08.04.2020 - odwołane
27-03-2020 - 10-04-2020 polska SPAŁA 12-03-2020 27.03-10.04.2020 Spała rzuty
26-03-2020 - 09-04-2020 polska BYDGOSZCZ 25-03-2020 26.03-9.04.2020 Bydgoszcz Sprint - odwołany
26-03-2020 - 18-04-2020 hiszpania ARONA 11-03-2020 Arona, 26.03. - 18.04.2020 - odwołane
25-03-2020 - 04-04-2020 polska SPAŁA 06-03-2020 25.03-4.04.2020 Spała Sprint
23-03-2020 - 05-04-2020 polska SPAŁA 02-03-2020 23.03-5.04.2020 Spała Skoki
22-03-2020 - 03-04-2020 portugalia MONTE GORDO 11-03-2020 Monte Gordo, 22.03. - 3.04.2020 - odwołane
16-03-2020 - 29-03-2020 polska SPAŁA 06-03-2020 16-29.03.2020 Spała chód
16-03-2020 - 10-04-2020 polska SZCZECIN 25-03-2020 16.03-10.04.2020 Szczecin sprint - odwołany
16-03-2020 - 04-04-2020 polska ZAKOPANE 25-03-2020 16.03-4.04.2020 Zakopane Sprint - odwołany
16-03-2020 - 06-04-2020 polska SPAŁA 25-03-2020 16.03-6.04.2020 Spała rzuty - odwołany
16-03-2020 - 22-03-2020 polska KARPACZ 02-03-2020 16-22.03.2020 Karpacz Skoki
15-03-2020 - 25-03-2020 polska SZCZECIN 25-03-2020 15-25.03.2020 Szczecin Skoki - odwołany
15-03-2020 - 09-04-2020 polska SPAŁA 25-03-2020 15.03-9.04.2020 Spała Sprint - odwołany
15-03-2020 - 25-03-2020 polska GRUDZIĄDZ 12-03-2020 15-25.03.2020 Grudziądz sprint
13-03-2020 - 22-03-2020 polska SZCZYRK 02-03-2020 13-22.03.2020 Szczyrk Sprint
13-03-2020 - 22-03-2020 polska SPAŁA 24-02-2020 13-22.03.2020 Spała Skoki
11-03-2020 - 01-04-2020 polska SPAŁA 10-03-2020 11.03-1.04.2020 Spała rzuty
11-03-2020 - 22-03-2020 polska ZAKOPANE 28-02-2020 11-22.03.2020 Zakopane Skoki
09-03-2020 - 21-03-2020 polska BYDGOSZCZ 19-02-2020 9-21.03.2020 Bydgoszcz Sprint
08-03-2020 - 23-04-2020 stany zjednoczone ALBUQUERQUE 02-06-2020 Albuquerque, 8.03. - 23.04.2020
07-03-2020 - 23-03-2020 turcja BELEK 27-03-2020 Belek, 7-23.03.2020 / zgrupowanie skrócone
07-03-2020 - 28-03-2020 polska LUBLIN 12-03-2020 7-28.03.2020 Lublin Sprint
07-03-2020 - 27-03-2020 polska CETNIEWO 27-02-2020 7-27.03.2020 Cetniewo Rzuty
06-03-2020 - 15-03-2020 polska ZAKOPANE 20-02-2020 6-15.03.2020 Zakopane Sprint
06-03-2020 - 15-03-2020 stany zjednoczone FLAGSTAFF 19-03-2020 Flagstaff, 6 - 15.03.2020 - skrócone
06-03-2020 - 21-03-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 02-03-2020 6-21.03.2020 Szklarska Poręba Sprint
05-03-2020 - 16-03-2020 polska SZCZYRK 24-02-2020 5-16.03.2020 Szczyrk Rzuty
05-03-2020 - 16-03-2020 polska ZAKOPANE 20-02-2020 5-16.03.2020 Zakopane Skoki
05-03-2020 - 22-03-2020 polska SPAŁA 24-02-2020 5-22.03.2020 Spała Rzuty
05-03-2020 - 15-03-2020 polska SPAŁA 04-03-2020 5-15.03.2020 Spała Sprint
04-03-2020 - 17-03-2020 polska SPAŁA 09-03-2020 4-17.03.2020 Spała chód
02-03-2020 - 15-03-2020 portugalia MONTE GORDO 19-03-2020 Monte Gordo, 2-15.03.2020 - skrócone
02-03-2020 - 24-03-2020 south africa POTCHEFSTROOM 27-03-2020 Potchefstroom,2.-24.03.2020
29-02-2020 - 13-03-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 18-02-2020 29.02-13.03.2020 Szklarska Poręba wytrzymałość
27-02-2020 - 19-03-2020 stany zjednoczone ALBUQUERQUE 19-03-2020 Albuquerque, 27.02. - 19.03.2020
24-02-2020 - 15-03-2020 russian federation KISŁOWODZK 14-02-2020 Kisłowodzk, 24.02. - 15.03.2020
24-02-2020 - 28-02-2020 polska BYDGOSZCZ 17-02-2020 24-28.02.2020 Bydgoszcz sprint
22-02-2020 - 28-02-2020 polska SPAŁA 18-02-2020 22-28.02.2020 Spała Wytrzymałość
17-02-2020 - 08-03-2020 polska SPAŁA 17-02-2020 17.02-8.03.2020 Spała rzuty
14-02-2020 - 07-03-2020 portugalia MONTE GORDO 19-02-2020 Monte Gordo, 14.02. - 7.03.2020
10-02-2020 - 25-05-2020 stany zjednoczone ALAMOSA 02-06-2020 Alamosa, 10.02. - 25.05.2020
10-02-2020 - 22-02-2020 polska WAŁCZ 27-01-2020 10-22.02.2020 Wałcz rzuty
09-02-2020 - 22-02-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 27-01-2020 9-22.02.2020 Szklarska Poręba sprint
08-02-2020 - 14-02-2020 polska ŁÓDŹ 04-02-2020 8-14.02.2020 Łódź skoki
05-02-2020 - 18-02-2020 polska CETNIEWO 27-01-2020 5-18.02.2020 Cetniewo rzuty
05-02-2020 - 25-02-2020 włochy OSTIA 27-02-2020 Ostia, 5-25.02.2020
04-02-2020 - 23-02-2020 polska SPAŁA 29-01-2020 4-23.02.2020 Spała wytrzymałość
03-02-2020 - 16-02-2020 włochy OSTIA 17-01-2020 Ostia, 3-16.02.2020
02-02-2020 - 27-02-2020 portugalia MONTE GORDO 29-01-2020 Monte Gordo, 2-27.02.2020
01-02-2020 - 25-02-2020 polska SPAŁA 22-01-2020 1-25.02.2020 Spała Skoki
01-02-2020 - 28-02-2020 polska SPAŁA 27-01-2020 1-28.02.2020 Spała sprint
31-01-2020 - 02-03-2020 south africa POTCHEFSTROOM 14-02-2020 Potchefstroom, 31.01-02.03
31-01-2020 - 09-02-2020 polska SPAŁA 22-01-2020 31.01-9.02.2020 Spała Skoki
25-01-2020 - 08-02-2020 polska SPAŁA 21-01-2020 25.01-8.02.2020 Spała sprint
25-01-2020 - 08-02-2020 polska SPAŁA 13-01-2020 25.01-8.02.2020 Spała Wytrzymałość
24-01-2020 - 19-02-2020 polska SPAŁA 22-01-2020 24.01-19.02.2020 Spała Rzuty
22-01-2020 - 01-02-2020 hiszpania ARONA 23-12-2019 Arona, 22.01. - 1.02.2020
22-01-2020 - 01-02-2020 polska TORUŃ 19-12-2019 22.01-1.02.2020 Toruń sprint
19-01-2020 - 02-02-2020 polska ZAKOPANE 19-12-2019 19.01-2.02.2020 Zakopane sprint
17-01-2020 - 31-01-2020 polska BYDGOSZCZ 13-01-2020 17-31.01.2020 Bydgoszcz sprint
17-01-2020 - 30-01-2020 polska TORUŃ 23-12-2019 17-30.01.2020 Toruń skoki
16-01-2020 - 02-02-2020 polska SPAŁA 08-01-2020 16.01-2.02.2020 Spała Rzuty
15-01-2020 - 29-01-2020 russian federation YAROSLAVL 10-01-2020 Yaroslavl, 15-29.01.2020
13-01-2020 - 24-01-2020 polska ZAKOPANE 12-12-2019 13-24.01.2020 Zakopane rzuty
13-01-2020 - 26-01-2020 polska SPAŁA 07-01-2020 13-26.01.2020 Spała sprint
11-01-2020 - 23-01-2020 polska MUSZYNA 30-12-2019 11-23.01.2020 Muszyna wytrzymałość
11-01-2020 - 25-01-2020 hiszpania LLORET DE MAR 23-12-2019 Lloret de Mar, 11-25.01.2020
11-01-2020 - 29-01-2020 hiszpania LOS REALEJOS 23-12-2019 Los Realejos, 11-29.01.2020
10-01-2020 - 06-02-2020 polska SPAŁA 23-12-2019 10.01-6.02.2020 Spała skoki
10-01-2020 - 24-01-2020 polska CETNIEWO 31-12-2019 10-24.01.2020 Cetniewo rzuty
10-01-2020 - 24-01-2020 włochy OSTIA 23-12-2019 Ostia, 10-24.01.2020
09-01-2020 - 22-01-2020 polska CETNIEWO 30-12-2019 9-22.01.2020 Cetniewo chód
07-01-2020 - 31-01-2020 kenia ITEN 23-12-2019 Iten, 7-31.01.2020
06-01-2020 - 27-01-2020 stany zjednoczone BRADENTON 23-12-2019 Bradenton, 6-27.01.2020
05-01-2020 - 18-01-2020 hiszpania ARONA 23-12-2019 Arona, 5-18.01.2020
05-01-2020 - 15-01-2020 polska SPAŁA 30-12-2019 5-15.01.2020 Spała rzuty
05-01-2020 - 17-01-2020 polska BYDGOSZCZ 30-12-2019 5-17.01.2020 Bydgoszcz sprint
04-01-2020 - 25-01-2020 portugalia MONTE GORDO 03-01-2020 Monte Gordo, 4-25.01.2020
04-01-2020 - 18-01-2020 portugalia ALBUFEIRA 23-12-2019 Albufeira, 4-18.01.2020
03-01-2020 - 16-01-2020 south africa DULLSTROOM 30-12-2019 Dullstroom, 3-16.01.2020
03-01-2020 - 30-01-2020 south africa POTCHEFSTROOM 23-12-2019 Potchefstroom, 3-30.01.2020
02-01-2020 - 25-01-2020 polska SPAŁA 24-12-2019 2-25.01.2020 Spała rzuty
02-01-2020 - 20-01-2020 polska SPAŁA 30-12-2019 2-20.01.2020 Spała Sprint
02-01-2020 - 26-01-2020 polska SPAŁA 30-12-2019 2-26.01.2020 Spała skoki
01-01-2020 - 14-02-2020 stany zjednoczone CHULA VISTA 19-03-2020 Chula Vista, 1.01. - 14.03.2020 - skrócone
13-12-2019 - 20-12-2019 japonia TAKASAKI 18-11-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Takasaki, 13-20.12.2019
09-12-2019 - 19-12-2019 stany zjednoczone ALAMOSA 11-12-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Alamosa, 9-19.12.2019
08-12-2019 - 23-12-2019 polska SPAŁA 27-11-2019 8-23.12.2019 Spała rzuty
08-12-2019 - 21-12-2019 polska SPAŁA 27-11-2019 8-21.12.2019 Spała sprint
08-12-2019 - 20-12-2019 estonia TALLINN 29-11-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Tallinn/EST, 8-20.12.2019
08-12-2019 - 22-12-2019 polska SPAŁA 27-11-2019 8-22.12.2019 Spała wytrzymałość
08-12-2019 - 23-12-2019 polska SPAŁA 27-11-2019 8-23.12.2019 Spała skoki
06-12-2019 - 19-12-2019 polska CETNIEWO 25-11-2019 6-19.12.2019 Cetniewo chód
06-12-2019 - 18-12-2019 polska ZAKOPANE 27-11-2019 6-18.12.2019 Zakopane sprint
05-12-2019 - 20-12-2019 polska CETNIEWO 27-11-2019 5-20.12.2019 Cetniewo rzuty
01-12-2019 - 21-12-2019 polska WAŁCZ 25-11-2019 1-21.12.2019 Wałcz wytrzymałość
30-11-2019 - 20-12-2019 portugalia MONTE GORDO 22-11-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Monte Gordo, 30.11. - 20.12.2019
28-11-2019 - 06-12-2019 portugalia MONTE GORDO 27-11-2019 Zgrupowanie Monte Gordo, 28.11. - 6.12.2019 - obóz Reprezentacji przed ME w biegach przełajowych
26-11-2019 - 19-12-2019 kenia ITEN 25-11-2019 zgrupowanie zagraniczne - Iten, 26.11. - 19.12.2019
24-11-2019 - 20-12-2019 polska BYDGOSZCZ 27-11-2019 24.11-20.12.2019 Bydgoszcz
18-11-2019 - 30-11-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 08-11-2019 18-30.11.2019 Szklarska Poręba sprint
16-11-2019 - 30-11-2019 polska KARPACZ 07-11-2019 16-30.11.2019 Karpacz
16-11-2019 - 05-12-2019 south africa POTCHEFSTROOM 15-11-2019 Zgrupowanie Zagraniczne -Potchefstroom/RPA, 16.11-5.12.2019
15-11-2019 - 04-12-2019 polska ZAKOPANE 08-11-2019 15.11-4.12.2019 Zakopane
15-11-2019 - 24-11-2019 polska BYDGOSZCZ 06-11-2019 15-24.11.2019 Bydgoszcz
15-11-2019 - 24-11-2019 polska SZCZYRK 07-11-2019 15-24.11.2019 Szczyrk sprint
10-11-2019 - 20-11-2019 polska SPAŁA 06-11-2019 10-20.11.2019 Spała rzuty
08-11-2019 - 21-11-2019 polska MUSZYNA 12-11-2019 Muszyna 8-21.11.2019 chód
07-11-2019 - 20-11-2019 polska ZAKOPANE 04-11-2019 7-20.11.2019 Zakopane
02-11-2019 - 17-11-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 30-10-2019 2-17.11.2019 Szklarska Poręba
02-11-2019 - 15-11-2019 polska JAKUSZYCE 22-10-2019 Jakuszyce 2-15.11.2019 wytrzymałość
01-11-2019 - 20-11-2019 polska SZCZYRK 04-11-2019 1-20.11.2019 Szczyrk rzuty
22-10-2019 - 06-11-2019 portugalia ALBUFEIRA 22-10-2019 zgrupowanie zagraniczne - Albufeira, 22.10. - 6.11.2019
28-09-2019 - 09-10-2019 polska SOPOT 11-09-2019 Sopot 28.09-9.10.2019 wytrzymałość
18-09-2019 - 26-09-2019 polska SPAŁA 01-08-2019 18-26.09.2019 Spała chód
15-09-2019 - 30-09-2019 turcja BELEK 25-09-2019 Zgrupowanie Zagraniczne - Belek/TUR, 15-30.09.2019
15-09-2019 - 30-09-2019 szwajcaria ST. MORITZ 16-09-2019 Zgrupowanie zagraniczne - St. Moritz, 15-30.09.2019
07-09-2019 - 15-09-2019 polska ZAKOPANE 04-09-2019 Zakopane 7-15.09.2019
04-09-2019 - 29-09-2019 polska SPAŁA 04-09-2019 Spała 4-29.09.2019
02-09-2019 - 12-09-2019 estonia TALLINN 25-09-2019 Zgrupowanie Zagraniczne - Tallinn, 2-12.09.2019
30-08-2019 - 13-09-2019 polska ZAKOPANE 26-08-2019 30.08-13.09.2019 Zakopane
27-08-2019 - 08-09-2019 włochy FORMIA 25-09-2019 Zgrupowanie Zagraniczne - Formia, 27.09-08.09.2019
26-08-2019 - 13-09-2019 polska ZAKOPANE 13-08-2019 26.08-13.09.2019 Zakopane
25-08-2019 - 16-09-2019 słowacja STRBSKE PLESO 05-08-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Strbske Pleso, 25.08. - 16.09.2019
24-08-2019 - 17-09-2019 stany zjednoczone ALBUQUERQUE 27-09-2019 zgrupowanie zagraniczne - Albuquerque, 24.08. - 17.09.2019
20-08-2019 - 15-09-2019 francja FONT ROMEU 05-08-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Font Romeu, 20.08. - 15.09.2019
15-08-2019 - 13-09-2019 polska SPAŁA 26-08-2019 15.08-13.09.2019 Spała
04-08-2019 - 22-08-2019 polska SPAŁA 01-08-2019 4-22.08.2019 Spała
04-08-2019 - 08-08-2019 polska BYDGOSZCZ 30-07-2019 4-8.08.2019 Bydgoszcz DME
01-08-2019 - 14-08-2019 polska SPAŁA 30-07-2019 1-14.08.2019 Spała chód
31-07-2019 - 08-08-2019 polska WISŁA 30-07-2019 31.07-8.08.2019 Wisła
30-07-2019 - 13-08-2019 japonia TOKIO 25-09-2019 Zgrupowanie Zagraniczne - Tokio, 30.07-13.08.2019
29-07-2019 - 04-08-2019 polska SZCZECIN 31-07-2019 29.07-4.08.2019 Szczecin skoki
29-07-2019 - 23-08-2019 polska CETNIEWO 05-08-2019 29.07-23.08.2019 Cetniewo
28-07-2019 - 08-08-2019 polska ŁÓDŹ 30-07-2019 28.07-8.08.2019 Łódź
18-07-2019 - 08-08-2019 polska SPAŁA 12-07-2019 18.07-8.08.2019 Spała sprint
17-07-2019 - 07-08-2019 polska ZAKOPANE 11-07-2019 17.07-7.08.2019 Zakopane Sprint
16-07-2019 - 21-07-2019 polska GRUDZIĄDZ 30-07-2019 16-21.07.2019 Grudziądz
15-07-2019 - 08-08-2019 polska SPAŁA 11-07-2019 15.07-8.08.2019 Spała rzuty
15-07-2019 - 04-08-2019 polska BYDGOSZCZ 09-07-2019 15.07-4.08.2019 Bydgoszcz wytrzymałość
13-07-2019 - 14-08-2019 szwajcaria ST. MORITZ 24-07-2019 Zgrupowanie zagraniczne - St. Moritz, 13.07. - 14.08.2019
06-07-2019 - 16-07-2019 polska SPAŁA 08-07-2019 6-16.07.2019 Spała MEJ
06-07-2019 - 16-07-2019 polska KOZIENICE 08-07-2019 6-16.07.2019 Kozienice MEJ
01-07-2019 - 09-07-2019 polska KOZIENICE 27-06-2019 1-9.07.2019 Kozienice MME
01-07-2019 - 09-07-2019 polska ŁÓDŹ 27-06-2019 1-9.07.2019 Łódź MME
01-07-2019 - 09-07-2019 polska SPAŁA 01-07-2019 1-9.07.2019 Spała MME
01-07-2019 - 26-06-2019 polska SPAŁA 28-06-2019 1-26.07.2019 Spała
01-07-2019 - 08-07-2019 polska WISŁA 27-06-2019 1-8.07.2019 Wisła MME
30-06-2019 - 13-07-2019 polska ZAKOPANE 25-06-2019 30.06-13.07.2019 Zakopane rzuty
30-06-2019 - 08-07-2019 polska SPAŁA 27-06-2019 30.06-8.07.2019 Spała Sprint
28-06-2019 - 29-06-2019 polska ŁÓDŹ 27-06-2019 28-29.06.2019 Łódź wytrzymałość
26-06-2019 - 12-07-2019 szwajcaria ST. MORITZ 25-06-2019 Zgrupowanie zagraniczne - St. Moritz, 26.06. - 12.07.2019
26-06-2019 - 08-07-2019 estonia TALLINN 25-06-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Tallinn, 26.06. - 8.07.2019
22-06-2019 - 10-07-2019 maroko IFRANE 25-06-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Ifrane, 22.06. - 10.07.2019
20-06-2019 - 07-07-2019 polska SPAŁA 17-06-2019 20.06-7.07.2019 Spała rzuty
17-06-2019 - 01-07-2019 polska ZAKOPANE 05-06-2019 17.06-1.07.2019 Zakopane wytrzymałość
17-06-2019 - 07-07-2019 polska SPAŁA 05-06-2019 17.06-7.07.2019 Spała rzuty
15-06-2019 - 24-06-2019 polska BYDGOSZCZ 06-06-2019 15-24.06.2019 Bydgoszcz młot
11-06-2019 - 13-06-2019 polska BYDGOSZCZ 10-07-2019 11-13.06.2019 Bydgoszcz konsultacja
07-06-2019 - 08-06-2019 polska GDAŃSK 05-06-2019 7-8.06.2019 Gdańsk wytrzymałość
03-06-2019 - 12-06-2019 polska CETNIEWO 31-05-2019 3-12.06.2019 Cetniewo rzuty
02-06-2019 - 08-06-2019 estonia TALLINN 07-06-2019 Zgrupowanie Tallinn, 2-8.06.2019
02-06-2019 - 11-06-2019 polska SPAŁA 31-05-2019 2-11.06.2019 Spała Rzuty
01-06-2019 - 14-06-2019 polska SPAŁA 20-05-2019 1-14.06.2019 Spała chód
01-06-2019 - 03-06-2019 polska GLIWICE 30-05-2019 1-3.06.2019 Gliwice
30-05-2019 - 31-05-2019 polska PIASECZNO 30-05-2019 30-31.05.2019 Piaseczno
28-05-2019 - 10-06-2019 polska CETNIEWO 09-05-2019 28.05-10.06.2019 Cetniewo chód
28-05-2019 - 29-05-2019 polska WROCŁAW 27-05-2019 28-29.05.2019 Wrocław
28-05-2019 - 05-06-2019 polska SPAŁA 20-05-2019 28.05-05.06.2019 Spała sprint
27-05-2019 - 07-06-2019 turcja BELEK 21-03-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Belek, 27.05. - 7.06.2019
24-05-2019 - 02-06-2019 polska BYDGOSZCZ 16-05-2019 24.05-2.06.2019 Bydgoszcz tyczka
24-05-2019 - 02-06-2019 polska ŁÓDŹ 20-05-2019 24.05-2.06.2019 Łódź
24-05-2019 - 02-06-2019 polska BYDGOSZCZ 20-05-2019 24.05-2.06.2019 Bydgoszcz skoki
20-05-2019 - 02-06-2019 polska GDAŃSK 20-05-2019 20.05-2.06.2019 Gdańsk rzuty
20-05-2019 - 15-06-2019 polska SPAŁA 10-05-2019 20.05-15.06.2019 Spała rzuty
19-05-2019 - 30-05-2019 polska SPAŁA 20-05-2019 19-30.05.2019 Spała rzuty
17-05-2019 - 29-05-2019 polska CETNIEWO 08-05-2019 17-29.05.2019 Cetniewo rzuty
12-05-2019 - 31-05-2019 polska ZAKOPANE 26-04-2019 12-31.05.2019 Zakopane sprint
06-05-2019 - 16-05-2019 polska ARŁAMÓW 08-05-2019 6-16.05.2019 Arłamów
05-05-2019 - 31-05-2019 polska SPAŁA 26-03-2019 5-31.05.2019 Spała sprint
05-05-2019 - 31-05-2019 polska SPAŁA 09-05-2019 5-31.05.2019 Spała rzuty
03-05-2019 - 04-06-2019 szwajcaria ST. MORITZ 03-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - St. Moritz, 03.05. - 04.06.2019
02-05-2019 - 26-05-2019 kenia ITEN 25-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Iten, 2-26.05.2019
28-04-2019 - 11-05-2019 polska JAKUSZYCE 08-04-2019 28.04-11.05.2019 Jakuszyce wytrzymałość
27-04-2019 - 18-05-2019 turcja BELEK 28-05-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Belek, 27.04.- 18.05.2019
26-04-2019 - 18-05-2019 polska ZAKOPANE 09-04-2019 26.04-18.05.2019 Zakopane wytrzymałość
26-04-2019 - 09-05-2019 hiszpania SANT CUGAT 04-03-2019 Zgrupowanie Sant Cugat 26.04. - 9.05.2019
26-04-2019 - 05-05-2019 polska ZAKOPANE 16-04-2019 26.04-5.05.2019 Zakopane sprint
23-04-2019 - 30-04-2019 polska GRUDZIĄDZ 17-04-2019 23-30.04.2019 Grudziądz
23-04-2019 - 07-05-2019 polska CETNIEWO 12-04-2019 23.04-7.05.2019 Cetniewo rzuty
23-04-2019 - 09-05-2019 japonia KOCHI 25-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Kochi, 23.04. - 9.05.2019
23-04-2019 - 25-05-2019 polska SPAŁA 24-04-2019 23.04-25.05.2019 Spała rzuty
23-04-2019 - 05-05-2019 polska SPAŁA 17-04-2019 23.04-5.05.2019 Spała sprint
20-04-2019 - 04-05-2019 hiszpania ALICANTE 19-04-2019 Zgrupowanie Alicante, 20.04-4.05.2019
18-04-2019 - 09-05-2019 stany zjednoczone ALBUQUERQUE 19-04-2019 Zgrupowanie Albuquerque, 18.04-9.05.2019
18-04-2019 - 07-05-2019 qatar DOHA 03-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Doha, 18.04-7.05.2019
18-04-2019 - 08-05-2019 polska SPAŁA 15-04-2019 18.04-8.05.2019 Spała skoki
18-04-2019 - 10-05-2019 polska SPAŁA 15-04-2019 18.04-10.05.2019 Spała chód
18-04-2019 - 08-05-2019 turcja BELEK 30-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Belek, 18.04. - 8.05.2019
18-04-2019 - 03-05-2019 hiszpania ARONA/TENERYFA 30-05-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Arona, 18.04. - 3.05.2019
15-04-2019 - 05-05-2019 francja FONT ROMEU 21-03-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Font Romeu, 15.04. - 5.05.2019
11-04-2019 - 28-04-2019 polska CETNIEWO 09-04-2019 11-28.04.2019 Cetniewo rzuty
08-04-2019 - 27-04-2019 qatar DOHA 21-03-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Doha, 8-27.04.2019
07-04-2019 - 19-04-2019 hiszpania LLORET DE MAR 11-04-2019 Zgrupowanie Lloret de Mar 7-19.04.2019
04-04-2019 - 16-04-2019 hiszpania ALICANTE 01-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Alicante, 4-16.04.2019
03-04-2019 - 17-04-2019 hiszpania ALICANTE (PROVINCE) 03-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Alicante, 3-17.04.2019
03-04-2019 - 18-04-2019 portugalia MONTE GORDO 25-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Monte Gordo, 3-18.04.2019
01-04-2019 - 10-04-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 12-04-2019 1-10.04.2019 Szklarska Poręba skoki
31-03-2019 - 07-04-2019 polska SPAŁA 26-03-2019 31.03-7.04.2019 Spała skoki
31-03-2019 - 13-04-2019 estonia TALLINN 08-03-2019 Zgrupowanie Tallinn 31.03. - 13.04.2019
31-03-2019 - 13-04-2019 polska WAŁCZ 14-03-2019 31.03-13.04.2019 Wałcz wytrzymałość
31-03-2019 - 11-04-2019 polska WAŁCZ 11-04-2019 31.03-11.04.2019 Wałcz lubelskie
31-03-2019 - 28-04-2019 hiszpania ARONA/TENERYFA 05-04-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Arona, 31.03. - 28.04.2019
30-03-2019 - 17-04-2019 hiszpania LOS REALEJOS 04-03-2019 Zgrupowanie Los Realejos, 30.03 - 17.04.2019
30-03-2019 - 07-04-2019 polska SPAŁA 27-03-2019 30.03-7.04.2019 Spała skoki
29-03-2019 - 26-04-2019 maroko IFRANE 04-03-2019 Zgrupowanie Ifrane 29.03. - 26.04.2019
29-03-2019 - 12-04-2019 portugalia ALBUFEIRA 12-03-2019 Zgrupowanie Albufeira, 29.03-12.04.2019
28-03-2019 - 22-04-2019 stany zjednoczone FLAGSTAFF 21-03-2019 Zgrupowanie zagraniczne - Flagstaff, 28.03. - 22.04.2019
18-03-2019 - 31-03-2019 polska SPAŁA 12-03-2019 18-31.03.2019 Cetniewo rzuty
17-03-2019 - 15-04-2019 stany zjednoczone CHULA VISTA 07-03-2019 Zgrupowanie Chula Vista, 17.03- 15.04.2019
17-03-2019 - 07-04-2019 hiszpania LOS REALEJOS 04-03-2019 Zgrupowanie Los Realejos, 17.03. - 7.04.2019
17-03-2019 - 11-04-2019 kenia ITEN 15-03-2019 Zgrupowanie Iten 17.03. - 11.04.2019
15-03-2019 - 04-04-2019 portugalia MONTE GORDO 04-03-2019 Zgrupowanie Monte Gordo, 15.03-04.04.2019
14-03-2019 - 31-03-2019 polska SPAŁA 12-03-2019 14-31.03.2019 Spała rzuty
12-03-2019 - 15-03-2019 polska POZNAŃ 04-03-2019 12-15.03.2019 Poznań konsultacja wytrzymałość
11-03-2019 - 20-03-2019 polska CETNIEWO 20-02-2019 11-20.03.2019 Cetniewo sprint
11-03-2019 - 23-03-2019 hiszpania LLORET DE MAR 05-03-2019 Zgrupowanie Lloret de Mar 11-23.03.2019
11-03-2019 - 17-03-2019 polska SPAŁA 12-03-2019 11-17.03.2019 Sprint Spała
11-03-2019 - 30-03-2019 polska ZAKOPANE 25-02-2019 11-30.03.2019 Skoki Zakopane
11-03-2019 - 23-03-2019 polska ZAKOPANE 04-03-2019 11-23.03.2019 Sprint Zakopane
11-03-2019 - 23-03-2019 polska SPAŁA 25-02-2019 11-23.03.2019 Spała Skoki
10-03-2019 - 31-03-2019 south africa POTCHEFSTROOM 14-03-2019 Zgrupowanie Potchefstroom 10-31.03.2019
09-03-2019 - 23-03-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 04-03-2019 9-23.03.2019 Szklarska Poręba Sprint
06-03-2019 - 17-03-2019 polska ZAKOPANE 28-02-2019 6-17.03.2019 Zakopane Sprint
03-03-2019 - 20-03-2019 hiszpania LOS REALEJOS 04-03-2019 Zgrupowanie Los Realejos 3-20.03.2019
02-03-2019 - 16-02-2019 hiszpania LLORET DE MAR 25-02-2019 Zgrupowanie Lloret de Mar, 2-16.03.2019
02-03-2019 - 17-03-2019 polska SPAŁA 25-02-2019 2-17.03.2019 Spała chód
01-03-2019 - 17-03-2019 polska SPAŁA 25-02-2019 1-17.03.2019 Spała rzuty
28-02-2019 - 10-03-2019 polska ZAKOPANE 22-02-2019 28.02-10.03.2019 Skoki Zakopane
26-02-2019 - 02-04-2019 stany zjednoczone ALBUQUERQUE 25-02-2019 Zgrupowanie Albuquerque, 26.02-02.04.2019
25-02-2019 - 09-03-2019 polska ZAKOPANE 12-02-2019 25.02-9.03.2019 Zakopane Sprint
24-02-2019 - 09-03-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 23-01-2019 24.02-9.03.2019 Szklarska Poręba wytrzymałość
21-02-2019 - 27-02-2019 polska ŁÓDŹ 19-02-2019 21-27.02.2019 Łódź HME
20-02-2019 - 25-02-2019 polska GRUDZIĄDZ 19-02-2019 20-25.02.2019 Grudziądz HME
19-02-2019 - 27-01-2019 qatar DOHA 29-01-2019 Zgrupowanie Doha, 19-27.02.2019
19-02-2019 - 27-02-2019 polska BYDGOSZCZ 19-02-2019 19-27.02.2019 Bydgoszcz skoki
18-02-2019 - 27-02-2019 polska SZCZECIN 18-02-2019 18-27.02.2019 Szczecin skoki
18-02-2019 - 12-03-2019 portugalia MONTE GORDO 30-05-2019 Zgrupowanie Monte Gordo, 18.02-12.03.2019
18-02-2019 - 27-02-2019 polska SPAŁA 19-02-2019 18-27.02.2019 Spała HME
15-02-2019 - 28-02-2019 polska ZAKOPANE 22-01-2019 15-28.02.2019 Zakopane rzuty
11-02-2019 - 23-02-2019 polska MUSZYNA 23-01-2019 11-23.02.2019 Muszyna
11-02-2019 - 22-02-2019 polska SZCZYRK 17-01-2019 11-22.02.2019 Szczyrk rzuty
10-02-2019 - 31-03-2019 stany zjednoczone CHULA VISTA 18-01-2019 Zgrupowanie Chula Vista, 10.02-31.03.2019
09-02-2019 - 07-03-2019 portugalia MONTE GORDO 05-03-2019 Zgrupowanie Monte Gordo, 9.02-7.03.2019
04-02-2019 - 24-02-2019 polska SPAŁA 31-01-2019 4-24.02.2019 Spała rzuty
04-02-2019 - 05-02-2019 polska ŁÓDŹ 04-02-2019 4-5.02.2019 konsultacja Łódź
02-02-2019 - 03-03-2019 polska SPAŁA 30-01-2019 2.02-3.03.2019 Spała chód
01-02-2019 - 14-02-2019 włochy OSTIA 05-03-2019 Zgrupowanie Ostia, 1-14.02.2019
01-02-2019 - 24-02-2019 polska SPAŁA 22-01-2019 1-24.02.2019 Spała rzuty
31-01-2019 - 26-02-2019 south africa POTCHEFSTROOM 28-01-2019 Zgrupowanie Potchefstroom, 31.01-26.02.2019
30-01-2019 - 15-02-2019 polska SPAŁA 22-01-2019 30.01-15.02.2019 Spała Sprint
28-01-2019 - 09-02-2019 polska SPAŁA 22-01-2019 28.01-9.02.2019 Spała Sprint
28-01-2019 - 24-02-2019 polska CETNIEWO 17-01-2019 28.01-24.02.2019 Cetniewo rzuty
27-01-2019 - 08-02-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 09-01-2019 27.01-8.02.2019 Szklarska Poręba wytrzymałość
25-01-2019 - 11-02-2019 polska SPAŁA 22-01-2019 25.01-11.02.2019 Spała skoki
21-01-2019 - 08-02-2019 polska SPAŁA 07-01-2019 21.01-8.02.2019 Spała wytrzymałość
18-01-2019 - 27-01-2019 polska SPAŁA 10-01-2019 18-27.01.2019 Spała skoki
16-01-2019 - 30-01-2019 hiszpania ARONA 27-12-2018 Zgrupowanie Arona,16-30.01.2019
14-01-2019 - 27-01-2019 polska SPAŁA 03-01-2019 14-27.01.2019 chód
14-01-2019 - 04-02-2019 polska SPAŁA 10-01-2019 14.01-4.02.2019 Spała rzuty
14-01-2019 - 20-01-2019 polska GRUDZIĄDZ 03-01-2019 14-20.01.2019 Grudziądz sprint
14-01-2019 - 25-01-2019 polska SPAŁA 07-01-2019 14-25.01.2019 Spała sprint
09-01-2019 - 30-01-2019 hiszpania LOS REALEJOS 18-01-2019 Zgrupowanie Los Realejos, 9-30.01.2019
09-01-2019 - 23-01-2019 hiszpania ARONA 27-12-2018 Zgrupowanie Arona, 9-23.01.2019
08-01-2019 - 03-02-2019 south africa POTCHEFSTROOM 28-12-2018 Zgrupowanie Potchefstroom, 8.01-3.02.2019
07-01-2019 - 03-02-2019 south africa STELLENBOSCH 27-12-2018 Zgrupowanie Stellenbosch, 7.01-3.02.2019
06-01-2019 - 16-01-2019 hiszpania ARONA 28-12-2018 Zgrupowanie Arona, 6-16.01.2019
05-01-2019 - 30-01-2019 kenia ITEN 07-01-2019 Zgrupowanie Iten, 5-30.01.2019
04-01-2019 - 26-01-2019 polska SPAŁA 28-12-2018 4-26.01.2019 Spała Rzuty
04-01-2019 - 18-01-2019 polska SPAŁA 02-01-2019 4-18.01.2019 Spała Sprint
04-01-2019 - 27-01-2019 polska SPAŁA 08-01-2019 4-27.01.2018 Spała Skoki
04-01-2019 - 25-01-2019 portugalia ALBUFEIRA 28-12-2018 Zgrupowanie Albufeira, 4-25.01.2019
03-01-2019 - 17-01-2019 hiszpania LLORET DE MAR 04-01-2019 Zgrupowanie Lloret de Mar, 3-17.01.2019
02-01-2019 - 15-01-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 21-12-2018 2-15.01.2019 Szklarska Poręba
01-01-2019 - 11-02-2019 australia CANBERRA & ADELAIDE 27-12-2018 Zgrupowanie Canberra & Adelaide, 1.01-11.02.2019
01-01-2019 - 20-01-2019 polska CETNIEWO 27-12-2018 1-20.01.2019 Cetniewo Rzuty
08-12-2018 - 22-12-2018 estonia TALLINN 27-11-2018 Zgrupowanie Tallinn, 8-22.12.2018
07-12-2018 - 16-12-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 25-11-2018 Sport Szklarska Poręba, 7-16.12.2018-potwierdzone
06-12-2018 - 21-12-2018 polska CETNIEWO 24-11-2018 OPO Cetniewo, 6-21.12.2018-potwierdzone
03-12-2018 - 22-12-2018 polska SPAŁA 27-11-2018 OPO Spała, 3-22.12.2018 - potwierdzone
02-12-2018 - 20-12-2018 polska ZAKOPANE 25-11-2018 OPO Zakopane, 2-20.12.2018-potwierdzone
01-12-2018 - 14-12-2018 polska WAŁCZ 22-11-2018 OPO Wałcz, 1-14.12.2018-potwierdzone-KOREKTA
30-11-2018 - 09-12-2018 polska SPAŁA 19-11-2018 OPO Spała, 30.11-9.12.2018-potwierdzone
25-11-2018 - 06-12-2018 polska WAŁCZ 14-12-2018 OPO Wałcz, 25.11-6.12.2018
25-11-2018 - 06-12-2018 polska WAŁCZ 14-12-2018 OPO Wałcz, 25.11-6.12.2018
23-11-2018 - 07-12-2018 polska ZAKOPANE 06-11-2018 OPO Zakopane, 23.11-7.12.2018-potwierdzone
23-11-2018 - 21-12-2018 portugalia MONTE GORDO 18-12-2018 Zgrupowanie Monte Gordo, 23.11-21.12.2018
23-11-2018 - 02-12-2018 polska SZCZYRK 14-11-2018 OPO Szczyrk, 23.11-2.12.2018-potwierdzone
19-11-2018 - 09-12-2018 south africa POTCHEFSTROOM 18-10-2018 Zgrupowanie Potchefstroom, 19.11.-09.12.2018
12-11-2018 - 15-12-2018 new zealand AUCKLAND 09-11-2018 Zgrupowanie Auckland, 12.11-15.12.2018
12-11-2018 - 22-11-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 25-10-2018 Sport Szklarska Poręba, 12-22.11.2018-potwierdzone
09-11-2018 - 25-11-2018 polska WAŁCZ 26-10-2018 OPO Wałcz, 9-25.11.2018 - potwierdzone
09-11-2018 - 22-11-2018 polska MUSZYNA 31-10-2018 Muszyna, 9-22.11.2018 - potwierdzone
07-11-2018 - 22-11-2018 polska SPAŁA 23-10-2018 OPO Spała, 7-22.11.2018 - potwierdzone
03-11-2018 - 16-11-2018 polska JAKUSZYCE 26-10-2018 Jakuszyce, 3-16.11.2018 - potwierdzone
02-11-2018 - 24-11-2018 polska SZCZYRK 23-10-2018 OPO Szczyrk, 2-24.11.2018 - potwierdzone
02-11-2018 - 21-11-2018 polska CETNIEWO 25-10-2018 OPO Cetniewo, 2-21.11.2018 - potwierdzone
02-11-2018 - 11-11-2018 polska ZAKOPANE 05-11-2018 Zakopane 2-11.11.2018
02-11-2018 - 25-11-2018 polska ZAKOPANE 25-10-2018 OPO Zakopane, 2-25.11.2018 - potwierdzone
01-11-2018 - 30-11-2018 polska WARSZAWA 01-01-1970 Badania Lekarskie
21-10-2018 - 31-10-2018 polska ZAKOPANE 18-10-2018 OPO Zakopane, 21-31.10.2018-potwierdzone
14-10-2018 - 18-10-2018 polska ZAKOPANE 01-01-1970 OPO Zakopane, 14-18.10.2018-zgrupowanie regeneracyjno-kondycyjne
19-09-2018 - 26-09-2018 polska SŁUBICE 01-01-1970 SOSiR Słubice, ul.Sportowa 1
24-08-2018 - 01-09-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Cetniewo, 24.08-1.09.2018
13-08-2018 - 25-08-2018 polska SZCZYRK 01-01-1970 OPO Szczyrk, 13-25.08.2018
13-08-2018 - 23-08-2018 polska WISŁA 01-01-1970 Start Wisła, 13-23.08.2018
28-07-2018 - 05-08-2018 polska BYDGOSZCZ 23-07-2018 Zawisza Bydgoszcz, 28.07-5.08.2018 - NOWOŚĆ
28-07-2018 - 08-08-2018 polska SZCZECIN 01-01-1970 Hotel Jantar, Szczecin, 28.07-8.08.2018-NOWOŚĆ
28-07-2018 - 04-08-2018 polska WISŁA 01-01-1970 Ośrodek Start Wisła, 28.07-4.08.2018
25-07-2018 - 05-08-2018 polska ZAKOPANE 01-01-1970 OPO Zakopane, 25.07-5.08.2018 - NOWOŚĆ
23-07-2018 - 09-08-2018 szwajcaria ST. MORITZ 23-07-2018 Zgrupowanie St. Moritz, 23.07. - 09.08.2018
23-07-2018 - 05-08-2018 polska CETNIEWO 23-07-2018 OPO Cetniewo, 23.07-5.08.2018 - NOWOŚĆ
23-07-2018 - 07-08-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Sport Szklarska Poręba, 23.07-7.08-NOWOŚĆ
21-07-2018 - 08-08-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 OPO Spała 21.07-8.08.2018 - NOWOŚĆ
12-07-2018 - 19-07-2018 polska ŁÓDŹ 12-07-2018 Zgrupowanie, Hotel Boss Łódź, 12-19.07.2018
08-07-2018 - 13-07-2018 polska BYDGOSZCZ 12-07-2018 Hotel Zawisza Bydgoszcz, 8-13.07.2018
05-07-2018 - 13-07-2018 polska GDAŃSK 05-07-2018 Zgrupowanie, AWF Gdańsk, 5-13.07.2018
01-07-2018 - 04-08-2018 polska JAKUSZYCE 05-07-2018 Zgrupowanie, Jakuszyce, 1.07-4.08.2018
30-06-2018 - 22-07-2018 polska SPAŁA 05-07-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 30.06-22.07.2018
30-06-2018 - 28-07-2018 polska CETNIEWO 05-07-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 30.06-28.07.2018
30-06-2018 - 19-07-2018 polska ZAKOPANE 12-07-2018 Zgrupowanie OPO Zakopane, 30.06-19.07.2018
29-06-2018 - 11-07-2018 polska SPAŁA 05-07-2018 Zgrupowanie reprezentacji na MŚU-20, OPO Spała, 29.06-11.07.2018
25-06-2018 - 07-07-2018 polska WAŁCZ 27-06-2018 Zgrupowanie reprezentacji na MŚU-20, OPO Wałcz, 25.06-7.07.2018
25-06-2018 - 03-07-2018 polska SPAŁA 25-06-2018 Zgrupowanie reprezentacji przed ME U-18, OPO Spała, 25.06-3.07.2018
25-06-2018 - 07-07-2018 polska CETNIEWO 27-06-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 25.06-7.07.2018
24-06-2018 - 14-07-2018 polska SPAŁA 25-06-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 24.06-14.07.2018
24-06-2018 - 26-06-2018 polska SPAŁA 27-06-2018 Konsultacje sztafetowe, Spała, 24-26.06.2018
22-06-2018 - 02-07-2018 polska WAŁCZ 25-06-2018 Zgrupowanie reprezentacji przed ME U-18, OPO Wałcz, 22.06-2.07.2018
21-06-2018 - 29-06-2018 polska CETNIEWO 19-06-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 21-29.06.2018
21-06-2018 - 26-06-2018 polska GRUDZIĄDZ 25-06-2018 Zgrupowanie, Grudziądz, 21-26.06.2018
21-06-2018 - 18-07-2018 szwajcaria ST. MORITZ 20-06-2018 Zgrupowanie St. Moritz, 21.06-18.07.2018
21-06-2018 - 29-06-2018 polska ZAKOPANE 19-06-2018 Zgrupowanie OPO Zakopane, 21-29.06.2018
20-06-2018 - 29-06-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 19-06-2018 Sport Szklarska Poręba, 20-29.06.2018
19-06-2018 - 21-06-2018 polska GOLENIÓW 19-06-2018 Konsultacja szkoleniowa, Goleniów, 19-21.06.2018
19-06-2018 - 08-08-2018 ethiopia ADDIS ABEBA 18-06-2018 Zgrupowanie Addis Abeba, 19.06-8.08.2018
17-06-2018 - 12-07-2018 polska ZAKOPANE 12-07-2018 Zgrupowanie OPO Zakopane, 17.06-12.07.2018
17-06-2018 - 04-07-2018 polska SPAŁA 05-07-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 17.06-4.07.2018
14-06-2018 - 17-06-2018 polska GDAŃSK 19-06-2018 Konsultacja, Gdańsk, 14-17.06.2018
12-06-2018 - 15-06-2018 polska SPAŁA 05-07-2018 Konsultacja sztafetowa, Spała, 12-15.06.2018
10-06-2018 - 22-06-2018 polska BYDGOSZCZ 05-06-2018 Zgrupowanie, Zawisza Bydgoszcz, 10-22.06.2018
09-06-2018 - 10-06-2018 polska GLIWICE 05-06-2018 Konsultacje Gliwice, 9-10.06.2018
03-06-2018 - 20-06-2018 polska JAKUSZYCE 05-06-2018 Zgrupowanie Jakuszyce, 3-20.06.2018
30-05-2018 - 03-06-2018 polska SPAŁA 18-05-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 30.05-3.06.2018
28-05-2018 - 30-05-2018 polska BYDGOSZCZ 05-06-2018 Konsultacje Zawisza Bydgoszcz, 28-30.05.2018
28-05-2018 - 09-06-2018 polska CETNIEWO 18-05-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 28.05-9.06.2018
26-05-2018 - 30-05-2018 polska BYDGOSZCZ 22-05-2018 Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 26-30.05.2018
18-05-2018 - 24-05-2018 polska ŁÓDŹ 16-05-2018 Zgrupowanie Hotel Boss, Łódź, ul.Tatrzańska 11, 18-24.05
15-05-2018 - 30-05-2018 polska ZAKOPANE 20-04-2018 Zgrupowanie OPO Zakopane, 15-30.05.2018
11-05-2018 - 25-05-2018 polska GRUDZIĄDZ 16-05-2018 Zgrupowanie Hotel Ibis Grudziądz, 11-25.05.2018
07-05-2018 - 23-05-2018 polska ARŁAMÓW 20-04-2018 Zgrupowanie Arłamów, 7-23.05.2018
07-05-2018 - 21-05-2018 włochy FORMIA 23-05-2018 Zgrupowanie Formia, 7.05-21.05.2018
06-05-2018 - 19-05-2018 polska ZAKOPANE 19-04-2018 Zgrupowanie OPO Zakopane, 6-19.05.2018
05-05-2018 - 18-05-2018 polska WAŁCZ 19-04-2018 Zgrupowanie OPO Wałcz, 5-18.05.2018
01-05-2018 - 29-05-2018 polska SPAŁA 19-04-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 1-29.05.2018
01-05-2018 - 14-05-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 19-04-2018 Zgrupowanie Sport Szklarska Poręba, 1-14.05.2018
30-04-2018 - 12-05-2018 polska BYDGOSZCZ 19-04-2018 Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 30.04-12.05.2018
29-04-2018 - 13-05-2018 włochy FORMIA 23-05-2018 Zgrupowanie Formia, 29.04-13.05.2018
27-04-2018 - 16-05-2018 polska ZAKOPANE 19-04-2018 Zgrupowanie OPO Zakopane, 27.04-16.05.2018
26-04-2018 - 22-05-2018 polska ZAKOPANE 19-04-2018 Zgrupowanie OPO Zakopane, 26.04-22.05.2018
26-04-2018 - 10-05-2018 hiszpania LLORET DE MAR 16-05-2018 Zgrupowanie Lloret de Mar 26.04. - 10.05.2018
26-04-2018 - 06-05-2018 polska BYDGOSZCZ 19-04-2018 Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 26.04-6.05.2018
23-04-2018 - 29-04-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowania OPO Spała, 23-29.04.2018
23-04-2018 - 06-05-2018 polska CETNIEWO 19-04-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 23.04-6.05
22-04-2018 - 06-05-2018 hiszpania LLORET DE MAR 09-04-2018 Zgrupowanie Lloret de Mar 22.04. - 6.05.2018
21-04-2018 - 05-05-2018 hiszpania ALICANTE 22-05-2018 Zgrupowanie Alicante 21.04-05.05.2018
20-04-2018 - 17-05-2018 polska SPAŁA 19-04-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 20.04-17.05.2018
20-04-2018 - 11-05-2018 hiszpania SIERRA NEVADA 23-05-2018 Zgrupowanie, Sierra Nevada 20.04-11.05.2018
19-04-2018 - 03-05-2018 portugalia ALBUFEIRA 01-01-1970 Zgrupowanie Albufeira 19.04. - 3.05.2018
18-04-2018 - 02-05-2018 hiszpania ARONA 01-01-1970 Zgrupowanie Arona 18.04. - 2.05.2018
17-04-2018 - 23-05-2018 maroko IFRANE 19-04-2018 Zgrupowanie Ifrane 17.04. - 23.05.2018
16-04-2018 - 30-04-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 16-30.04.2018
16-04-2018 - 30-04-2018 ireland DUNGARVAN 13-04-2018 Zgrupowanie Dungarvan 16 - 30.04.2018
15-04-2018 - 25-04-2018 polska WAŁCZ 19-04-2018 Zgrupowanie OPO Wałcz, 15-25.04.2018
15-04-2018 - 03-05-2018 portugalia MONTE GORDO 13-04-2018 Zgrupowanie Monte Gordo 15.04 - 3.05.2018
10-04-2018 - 30-04-2018 włochy FORMIA 19-04-2018 Zgrupowanie Formia 10.04-30.04.2018
09-04-2018 - 30-04-2018 qatar DOHA 09-04-2018 Zgrupowanie Doha 9 - 30.04.2018
08-04-2018 - 22-04-2018 portugalia MONTE GORDO 13-04-2018 Zgrupowanie Monte Gordo 8 - 22.04.2018
08-04-2018 - 29-04-2018 portugalia MONTE GORDO 13-04-2018 Zgrupowanie Monte Gordo 8 - 29.04.2018
08-04-2018 - 22-04-2018 hiszpania ALICANTE 19-04-2018 Zgrupowanie Alicante 8.04-22.04.2018
07-04-2018 - 24-04-2018 polska GUADIX 19-04-2018 Zgrupowanie Guadix 07.04-24.04
07-04-2018 - 25-04-2018 hiszpania LOS REALEJOS 13-04-2018 Zgrupowanie Los Realejos 7 - 25.04.2018
06-04-2018 - 28-04-2018 hiszpania TORREMOLINOS 01-01-1970 Zgrupowanie Torremolinos 6-28.04.2018
05-04-2018 - 12-04-2018 polska GRUDZIĄDZ 01-01-1970 Zgrupowanie Hotel Ibis Grudziądz, 5-12.04.2018
04-04-2018 - 19-04-2018 hiszpania LLORET DE MAR 01-01-1970 Zgrupowanie Lloret de Mar 4-19.04.2018
04-04-2018 - 30-04-2018 włochy FORMIA 13-04-2018 Zgrupowanie Formia 10.04 - 30.04.2018
04-04-2018 - 21-04-2018 hiszpania ARONA 01-01-1970 Zgrupowanie Arona 4-21.04.2018
03-04-2018 - 17-04-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 3-17.04.2018
01-04-2018 - 22-04-2018 hiszpania ALICANTE 13-04-2018 Zgrupowanie Alicante 1.04 - 22.04.2018
01-04-2018 - 26-04-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Spała, 1-26.04.2018
28-03-2018 - 19-04-2018 hiszpania ALICANTE 13-04-2018 Zgrupowanie Alicante 28.03 - 19.04
28-03-2018 - 17-04-2018 francja FONT ROMEU 13-04-2018 Zgrupowanie Font Romeu 28.03 - 17.04.2018
27-03-2018 - 17-04-2018 hiszpania ARONA 01-01-1970 Zgrupowanie Arona 27.03. - 17.04.2018
26-03-2018 - 18-04-2018 brak POTCHEFSTROOM 09-04-2018 Zgrupowanie Potchefstroom 26.03. - 18.04.2018
26-03-2018 - 08-04-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 26.03-8.04.2018
23-03-2018 - 08-04-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Spała, 23.03-8.04.2018
23-03-2018 - 05-04-2018 hiszpania LLORET DE MAR 01-01-1970 Zgrupowanie Lloret de Mar 23.03. - 5.04.2018
22-03-2018 - 16-04-2018 stany zjednoczone BRADENTON 01-01-1970 Zgrupowanie Bradenton 22.03-16.04
22-03-2018 - 04-04-2018 polska SZCZYRK 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Szczyrk, 22.03-4.04.2018
21-03-2018 - 08-04-2018 hiszpania LOS REALEJOS 01-01-1970 Zgrupowanie Los Realejos 21.03. - 8.04.2018
20-03-2018 - 07-04-2018 polska WAŁCZ 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Wałcz, 20.03-7.04.2018
19-03-2018 - 19-04-2018 thailand BANGKOK 13-04-2018 Zgrupowanie Bangkok 19.03. - 19.04.2018
19-03-2018 - 17-04-2018 brak POTCHEFSTROOM 01-01-1970 Zgrupowanie Potchefstroom 19.03. - 17.04.2018
19-03-2018 - 29-03-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Spała, 19-29.03.2018
18-03-2018 - 04-04-2018 hiszpania ARONA 01-01-1970 Zgrupowanie Arona 18.03. - 4.04.2018
17-03-2018 - 31-03-2018 hiszpania ALICANTE 01-01-1970 Zgrupowanie Alicante 17.03-31.03.2018
16-03-2018 - 28-03-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 16-28.03.2018
15-03-2018 - 28-03-2018 hiszpania ALICANTE 01-01-1970 Zgrupowanie Alicante 15.03-28.03.2018
13-03-2018 - 11-04-2018 stany zjednoczone FLAGSTAFF 01-01-1970 Zgrupowanie Flagstaff 13.03. - 11.04.
12-03-2018 - 04-04-2018 hiszpania LOS REALEJOS 01-01-1970 Zgrupowanie Los Realejos 12.03. - 4.04.2018
12-03-2018 - 29-03-2018 portugalia MONTE GORDO 01-01-1970 Zgrupowanie Monte Gordo 12-29.03
09-03-2018 - 25-03-2018 polska SZKLARSKA POREBA 25-03-2018 Zgrupowanie Szklarska Poręba, 9-25.03.2018
08-03-2018 - 28-03-2018 brak POTCHEFSTROOM 01-01-1970 Zgrupowanie Potchefstroom 8.03. - 28.03.2018
07-03-2018 - 28-03-2018 hiszpania LOS REALEJOS 01-01-1970 Zgrupowanie Los Realejos 7-28.03.2018
07-03-2018 - 21-03-2018 polska BYDGOSZCZ 25-03-2018 Zawisza Bydgoszcz, 7-21.03.2018
06-03-2018 - 24-03-2018 portugalia MONTE GORDO 01-01-1970 Zgrupownie Monte Gordo 6-24.03.2018
05-03-2018 - 19-03-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Spała, 5-19.03.2018
01-03-2018 - 12-03-2018 polska SZCZYRK 25-03-2018 Zgrupowanie OPO Szczyrk, 1-12.03.2018
01-03-2018 - 31-03-2018 polska ZAKOPANE 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Zakopane, 1-31.03.2018
26-02-2018 - 12-03-2018 new zealand AUCKLAND 01-01-1970 Zgrupowanie Auckland 26.02. - 12.03.2018
26-02-2018 - 19-03-2018 portugalia MONTE GORDO 01-01-1970 Zgrupowanie Monte Gordo 26.02. - 19.03.2018
24-02-2018 - 09-03-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Zgrupowanie Sport Szklarska Poręba, 24.02-9.03.2018
24-02-2018 - 03-03-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 24.02-3.03.2018
23-02-2018 - 15-03-2018 brak POTCHEFSTROOM 25-03-2018 Zgrupowani Potchefstroom 23.02-15.03.2018
23-02-2018 - 09-03-2018 portugalia ALBUFEIRA 01-01-1970 Zgrupowanie Albufeira 23.02. - 9.03.2018
23-02-2018 - 03-03-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 23.03-3.04.2018
21-02-2018 - 27-02-2018 polska GRUDZIĄDZ 01-01-1970 Zgrupowanie Grudziądz, 21-27.02.2018
21-02-2018 - 06-03-2018 polska ZAKOPANE 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Zakopane. 21.02-6.03.2018
20-02-2018 - 30-03-2018 stany zjednoczone ALBUQUERQUE 01-01-1970 Zgrupowanie Albuquerque 20.02-30.03 2018
20-02-2018 - 28-02-2018 qatar DOHA 25-03-2018 Zgrupowanie Doha 20-28.02.2018 19-02-2018
20-02-2018 - 28-02-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie Spała, 20-28.02.2018
18-02-2018 - 24-02-2018 polska TORUŃ 01-01-1970 Zgrupowanie Toruń, 18-24.02.2018
17-02-2018 - 09-03-2018 portugalia MONTE GORDO 01-01-1970 Zgrupowanie Monte Gordo 17.02. - 9.03.2018
15-02-2018 - 25-02-2018 polska CETNIEWO 25-03-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 15-25.02.2018
12-02-2018 - 21-02-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Zgrupowanie Sport Szklarska Poręba, 12-21.02.2018
12-02-2018 - 27-02-2018 polska ZAKOPANE 25-03-2018 Zgrupowanie OPO Zakopane, 12-27.02.2018
10-02-2018 - 30-03-2018 stany zjednoczone CHULA VISTA 01-01-1970 Zgrupowanie Chula Vista 10.02-30.03.2018
07-02-2018 - 28-02-2018 hiszpania LOS REALEJOS 01-01-1970 Zgrupowanie Los Realejos 7-28.02.2018
04-02-2018 - 23-02-2018 qatar DOHA 01-01-1970 Zgrupowania Doha 4-23.02.2018
03-02-2018 - 23-02-2018 włochy OSTIA 01-01-1970 Zgrupowanie Ostia, 03-23.02.2018
02-02-2018 - 15-02-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 2-15.02.2018
01-02-2018 - 24-02-2018 polska SPAŁA 25-03-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 1-24.02.2018
27-01-2018 - 25-02-2018 stany zjednoczone CHULA VISTA 01-01-1970 Zgrupowanie Chula Vista 27.01-25.02.2018
26-01-2018 - 31-01-2018 polska GRUDZIĄDZ 01-01-1970 Zgrupowanie Grudziądz, 26-31.01.2018
26-01-2018 - 15-02-2018 portugalia MONTE GORDO 01-01-1970 Zgrupowanie Monte Gordo 26.01. - 15.02.2018
26-01-2018 - 04-02-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 Zgrupowanie Bydgoszcz, 26.01-4.02.2018
26-01-2018 - 04-02-2018 polska ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 01-01-1970 Zgrupowanie Aleksandrów Łódzki, 26.01-4.02.2018
26-01-2018 - 11-02-2018 polska CETNIEWO 25-03-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 26.01-11.02.2018
25-01-2018 - 14-02-2018 polska SPAŁA 26-03-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 25.01-14.02.2018
17-01-2018 - 07-02-2018 hiszpania LOS REALEJOS 01-01-1970 Zgrupowanie Los Realejos 17.01. - 7.02.2018
16-01-2018 - 28-01-2018 polska CETNIEWO 25-03-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 16-28.01.2018
14-01-2018 - 27-01-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 25-03-2018 Zgrupowanie Sport Szklarska Poręba, 14-27.01.2018
11-01-2018 - 25-01-2018 włochy OSTIA 01-01-1970 Zgrupowanie Ostia 11-25.01.2018
08-01-2018 - 31-01-2018 brak STELLENBOSCH 01-01-1970 Zgrupowanie Stellenbosch 8-31.01.2018
07-01-2018 - 21-01-2018 wielka brytania LOUGHBOROUGH 01-01-1970 Zgrupowanie Loughborough 7-21.01.2018
07-01-2018 - 25-01-2018 hiszpania LOS REALEJOS 01-01-1970 Zgrupowanie Los Realejos 7-25.01.2018
05-01-2018 - 14-01-2018 polska TORUŃ 25-03-2018 Zgrupowanie Toruń Hotel Meeting, 5-14.01.2018
05-01-2018 - 18-01-2018 hiszpania LLORET DE MAR 01-01-1970 Zgrupowanie Lloret de Mar 5-18.01.2018
05-01-2018 - 08-02-2018 portugalia MONTE GORDO 01-01-1970 Zgrupowanie Monte Gordo 5.01. - 8.02.2018
03-01-2018 - 12-02-2018 australia CANBERRA ADELAIDE 25-03-2018 Zgrupowanie Canberra Adelaide, 3.01.12.02.2018
02-01-2018 - 28-01-2018 australia FALLS CREEK & MELBOURNE 01-01-1970 Zgrupowanie Falls Creek & Melbourne 2-28.01.2018
02-01-2018 - 14-01-2018 polska CETNIEWO 25-03-2018 Zgrupowanie OPO Cetniewo, 2-14.01.2018
01-01-2018 - 29-01-2018 polska SPAŁA 25-03-2018 Zgrupowanie OPO Spała, 1-29.01.2018
01-01-2018 - 04-02-2018 brak POTCHEFSTROOM 01-01-1970 Zgrupowanie Potchefstroom 4.01. - 4.02.2018
TERMIN KRAJ MIEJSCOWOŚĆ DATA MODYFIKACJI OPIS
01-08-2020 - 11-08-2020 polska SPAŁA 02-07-2020 1-11.08.2020 Spała Śląskie
27-07-2020 - 02-08-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 02-07-2020 24.07-2.08.2020 Szklarska Poręba Śląskie
26-07-2020 - 05-08-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 16-07-2020 26.07-5.08.2020 Szklarska Poręba Kujawsko-pomorskie
26-07-2020 - 05-08-2020 polska KARPACZ 16-07-2020 26.07-5.08.2020 Karpacz Kujawsko-pomorskie
25-07-2020 - 07-08-2020 polska JAKUSZYCE 16-07-2020 25.07-7.08.2020 Jakuszyce Łódzkie
24-07-2020 - 02-08-2020 polska CETNIEWO 16-07-2020 24.07-2.08.2020 Cetniewo makro wzwyż
22-07-2020 - 31-07-2020 polska OSTRZESZÓW 16-07-2020 22-31.07.2020 Ostrzeszów Opolskie
20-07-2020 - 30-07-2020 polska CETNIEWO 16-07-2020 20-30.07.2020 Cetniewo Lubuskie
20-07-2020 - 04-08-2020 polska SPAŁA 16-07-2020 20.07-4.08.2020 Spała Lubelskie
19-07-2020 - 26-07-2020 polska BYDGOSZCZ 10-07-2020 19-26.07.2020 Bydgoszcz ZKN makro młot A
19-07-2020 - 29-07-2020 polska SPAŁA 10-07-2020 19-29.07.2020 Spała makro młot A
18-07-2020 - 29-07-2020 polska CETNIEWO 10-07-2020 18-29.07.2020 Cetniewo makro młot A
17-07-2020 - 26-07-2020 polska KARPACZ 10-07-2020 17-26.07.2020 Karpacz makro wieloboje
16-07-2020 - 23-07-2020 polska ULANÓW 10-07-2020 16-23.07.2020 Ulanów podkarpackie
16-07-2020 - 23-07-2020 polska ULANÓW 02-07-2020 16-23.07.2020 Ulanów makro chód
16-07-2020 - 22-07-2020 polska SPAŁA 10-07-2020 16-22.07.2020 Spała warmińsko-mazurskie
15-07-2020 - 24-07-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 29-06-2020 15-24.07.2020 Szklarska Poręba Zachodniopomorskie
15-07-2020 - 25-07-2020 polska OLECKO 08-07-2020 15-25.07.2020 Olecko Podlaskie
13-07-2020 - 23-07-2020 polska ZIELONA GÓRA 10-07-2020 13-23.07.2020 Zielona Góra makro tyczka A
13-07-2020 - 22-07-2020 polska SPAŁA 06-07-2020 13-22.07.2020 Spała makro tyczka B
13-07-2020 - 24-07-2020 polska SPAŁA 02-07-2020 13-24.07.2020 Spała Śląskie
12-07-2020 - 24-07-2020 polska ZAKOPANE 24-06-2020 12-24.07.2020 Zakopane Dolnośląskie
12-07-2020 - 19-07-2020 polska WISŁA 10-07-2020 12-19.07.2020 Wisła Świętokrzyskie
11-07-2020 - 22-07-2020 polska SPAŁA 01-07-2020 11-22.07.2020 Spała Podlaskie
11-07-2020 - 19-07-2020 polska MIELEC 10-07-2020 11-19.07.2020 Mielec podkarpackie
11-07-2020 - 19-07-2020 polska KOLBUSZOWA 10-07-2020 11-19.07.2020 Kolbuszowa podkarpackie
11-07-2020 - 30-07-2020 polska CETNIEWO 29-06-2020 11-30.07.2020 Cetniewo Łódzkie
11-07-2020 - 20-07-2020 polska BYDGOSZCZ 29-06-2020 11-20.07.2020 Bydgoszcz Zachodniopomorskie
10-07-2020 - 20-06-2020 polska KARPACZ 25-06-2020 10-20.07.2020 Karpacz makro płotki
10-07-2020 - 23-07-2020 polska CETNIEWO 06-07-2020 10-23.07.2020 Cetniewo Pomorskie
10-07-2020 - 19-07-2020 polska BIAŁA PODLASKA 02-07-2020 10-19.07.2020 Biała Podlaska Mazowieckie
10-07-2020 - 21-07-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-07-2020 10-21.07.2020 Szklarska Poręba Podlaskie
09-07-2020 - 19-07-2020 polska RACIBÓRZ 03-07-2020 9-19.07.2020 Racibórz Małopolskie
08-07-2020 - 20-07-2020 polska WOLSZTYN 10-07-2020 8-20.07.2020 Wolsztyn makro młot D
08-07-2020 - 20-07-2020 polska WOLSZTYN 10-07-2020 8-20.07.2020 Wolsztyn makro młot C
08-07-2020 - 17-07-2020 polska WOLSZTYN 29-06-2020 8-17.07.2020 Wolsztyn Wielkopolskie
07-07-2020 - 16-07-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 03-07-2020 7-16.07.2020 Szklarska Poręba Warmińsko-Mazurskie
07-07-2020 - 16-07-2020 polska SZCZYRK 02-07-2020 7-16.07.2020 Szczyrk Śląskie
07-07-2020 - 17-07-2020 polska SPAŁA 03-07-2020 7-17.07.2020 Spała makro wzwyż
06-07-2020 - 16-07-2020 polska PRZEMYŚL 24-06-2020 6-16.07.2020 Przemyśl - Lubelskie
06-07-2020 - 16-07-2020 polska SPAŁA 02-07-2020 6-16.07.2020 Spała Mazowieckie
05-07-2020 - 14-07-2020 polska BYDGOSZCZ 29-06-2020 5-14.07.2020 Bydgoszcz Wielkopolskie
04-07-2020 - 14-07-2020 polska KARPACZ 01-07-2020 4-14.07.2020 Karpacz Lubuskie
04-07-2020 - 17-07-2020 polska WISŁA 02-07-2020 4-17.07.2020 Wisła Mazowieckie
04-07-2020 - 17-07-2020 polska KARPACZ 01-07-2020 4-17.07.2020 Karpacz Lubuskie
04-07-2020 - 17-07-2020 polska WAŁCZ 30-06-2020 4-17.07.2020 Wałcz Opolskie
04-07-2020 - 14-07-2020 polska OLECKO 29-06-2020 4-14.07.2020 Olecko Podlaskie
04-07-2020 - 14-07-2020 polska WAŁCZ 06-07-2020 4-14.07.2020 Wałcz Pomorskie
04-07-2020 - 17-07-2020 polska KARPACZ 29-06-2020 4-17.07.2020 Karpacz Łódzkie
04-07-2020 - 17-07-2020 polska WAŁCZ 24-06-2020 4-17.07.2020 Wałcz Łódzkie
04-07-2020 - 17-07-2020 polska WAŁCZ 03-07-2020 4-17.07.2020 Wałcz zachodniopomorskie
03-07-2020 - 12-07-2020 polska WAŁCZ 02-07-2020 3-12.07.2020 Wałcz Śląskie
02-07-2020 - 12-07-2020 polska BIAŁA PODLASKA 24-06-2020 2-12.07.2020 Biała Podlaska Lubelskie
01-07-2020 - 11-07-2020 polska SPAŁA 02-07-2020 1-11.07.2020 Spała Śląskie
30-06-2020 - 11-07-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 24-06-2020 30.06-11.07.2020 Szklarska Poręba Dolnośląskie
29-06-2020 - 08-07-2020 polska SIERAKÓW 29-06-2020 29.06-8.07.2020 Sieraków Wielkopolskie
26-06-2020 - 12-07-2020 polska SPAŁA 24-06-2020 29.06-12.07.2020 Spała Lubelskie
26-06-2020 - 05-07-2020 polska CETNIEWO 26-06-2020 26.06-05.07.2020 Cetniewo makro młot A
31-03-2020 - 10-04-2020 polska KARPACZ 25-03-2020 31.03-10.04.2020 Karpacz makro płotki - odwołany
20-03-2020 - 29-03-2020 polska ZIELONA GÓRA 25-03-2020 20-29.03.2020 Zielona Góra makro tyczka A - odwołany
20-03-2020 - 29-03-2020 polska OLECKO 25-03-2020 20-29.03.2020 Olecko Mazowieckie - odwołany
14-03-2020 - 25-03-2020 polska CETNIEWO 25-03-2020 14-25.03.2020 Cetniewo Łódzkie - odwołany
09-03-2020 - 22-03-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 06-03-2020 9-22.03.2020 Szklarska Poreba Lubelskie
07-03-2020 - 15-03-2020 polska CETNIEWO 25-02-2020 7-15.03.2020 Cetniewo makro młot A
07-03-2020 - 27-03-2020 polska CETNIEWO 02-03-2020 7-27.03.2020 Cetniewo Pomorskie
06-03-2020 - 15-03-2020 polska ZAKOPANE 21-02-2020 6-15.03.2020 Zakopane Wieloboje
06-03-2020 - 18-03-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 24-02-2020 6-18.03.2020 Szklarska Poręba Pomorskie
06-03-2020 - 15-03-2020 polska ZAKOPANE 02-03-2020 6-15.03.2020 Zakopane Lubuskie
05-03-2020 - 15-03-2020 polska SPAŁA 25-02-2020 5-15.03.2020 Spała Podlaskie
17-02-2020 - 25-02-2020 polska SZCZYRK 06-02-2020 17-25.02.2020 Szczyrk Mazowieckie
17-02-2020 - 26-02-2020 polska KARPACZ 02-03-2020 17-26.02.2020 Karpacz Mazowieckie
16-02-2020 - 23-02-2020 polska ZAKOPANE 02-03-2020 16-23.02.2020 Zakopane Mazowieckie
14-02-2020 - 27-02-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 17-02-2020 14-27.02.2020 Szklarska Poręba Dolnośląskie
13-02-2020 - 23-02-2020 polska WISŁA 06-02-2020 13-23.02.2020 Wisła Mazowieckie
11-02-2020 - 20-02-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 17-02-2020 11-20.02.2020 Szklarska Poręba Dolnośląskie
10-02-2020 - 22-02-2020 polska WAŁCZ 21-01-2020 10-22.02.2020 Wałcz makro młot A
09-02-2020 - 19-02-2020 polska PRZESIEKA 06-02-2020 9-19.02.2020 Przesieka Mazowieckie
08-02-2020 - 15-02-2020 polska TWARDOGÓRA 06-02-2020 8-15.02.2020 Twardogóra Dolnośląskie
08-02-2020 - 16-02-2020 polska SPAŁA 31-01-2020 8-16.02.2020 Spała Śląskie
08-02-2020 - 16-02-2020 polska CETNIEWO 21-01-2020 8-16.02.2020 Cetniewo makro młot A
07-02-2020 - 21-02-2020 polska BYDGOSZCZ 06-02-2020 7-21.02.2020 Bydgoszcz Zachodniopomorskie
06-02-2020 - 12-02-2020 polska SPAŁA 31-01-2020 6-12.02.2020 Spała Mazowsze
06-02-2020 - 16-02-2020 polska CETNIEWO 07-02-2020 6-16.02.2020 Cetniewo Pomorskie
03-02-2020 - 16-02-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 06-02-2020 3-16.02.2020 Szklarska Poręba Zachodniopomorskie
01-02-2020 - 08-02-2020 polska SPAŁA 20-01-2020 1-8.02.2020 Spała Śląskie
01-02-2020 - 08-02-2020 polska WISŁA 20-01-2020 1-8.02.2020 Wisła Świętokrzyskie
01-02-2020 - 09-02-2020 polska BYDGOSZCZ 22-01-2020 1-9.02.2020 Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskie
31-01-2020 - 09-02-2020 polska ZIELONA GÓRA 24-01-2020 31.01-9.02.2020 Zielona Góra makro wzwyż
31-01-2020 - 08-02-2020 polska CETNIEWO 20-01-2020 31.01-8.02.2020 Cetniewo makro C młot
27-01-2020 - 05-02-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 27.01-5.02.2020 Spała makro chód
27-01-2020 - 08-02-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 20-01-2020 27.01-8.02.2020 Szklarska Poręba Kujawsko-Pomorskie
26-01-2020 - 02-02-2020 polska GRUDZIĄDZ 20-01-2020 26.01-4.02.2020 Grudziądz Wielkopolska
26-01-2020 - 03-02-2020 polska SPAŁA 14-01-2020 26.01-3.02.2020 Spała Świętokrzyskie
25-01-2020 - 05-02-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 25.01-5.02.2020 Spała Podkarpackie
25-01-2020 - 01-02-2020 polska JAGNIĄTKÓW 20-01-2020 25.01-1.02.2020 Jagniątków Lubuskie
25-01-2020 - 04-02-2020 polska ZIELONA GÓRA 26-02-2020 25.01-4.02.2020 Zielona Góra makro tyczka A
25-01-2020 - 02-02-2020 polska SZKLARSKA PORĘBA 20-01-2020 25.01-2.02.2020 Szklarska Poręba Wielkopolska
25-01-2020 - 06-02-2020 polska RACIBÓRZ 27-01-2020 25.01-6.02.2020 Racibórz Małopolska
24-01-2020 - 02-02-2020 polska CETNIEWO 20-01-2020 24.01-2.02.2020 Cetniewo makro D młot
24-01-2020 - 02-02-2020 polska CETNIEWO 20-01-2020 24.01-2.02.2020 Cetniewo Kujawsko-Pomorskie
24-01-2020 - 02-02-2020 polska CETNIEWO 20-01-2020 24.01-2.02.2020 Cetniewo Wielkopolska
22-01-2020 - 01-02-2020 polska TORUŃ 20-01-2020 22.01-1.02.2020 Toruń Lubuskie
20-01-2020 - 30-01-2020 polska SPAŁA 13-01-2020 20-30.01.2020 Spała Mazowieckie
20-01-2020 - 30-01-2020 polska BOROWICE 13-01-2020 20-30.01.2020 Borowice Podlaskie
20-01-2020 - 30-01-2020 polska SPAŁA 13-01-2020 20-30.01.2020 Spała Podlaskie
20-01-2020 - 30-01-2020 polska BIAŁYSTOK 13-01-2020 20-30.01.2020 Białystok Podlaskie
20-01-2020 - 02-02-2020 polska SPAŁA 13-01-2020 20.01-2.02.2020 Spała Warmińsko-Mazurskie
20-01-2020 - 01-02-2020 polska SPAŁA 13-01-2020 20.01-1.02.2020 Spała Podlaskie
20-01-2020 - 25-01-2020 polska SPAŁA 15-01-2020 20-25.01.2020 makro tyczka B
18-01-2020 - 26-01-2020 polska TORUŃ 08-01-2020 18-26.01.2020 Toruń Łódzkie
17-01-2020 - 26-01-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 17-26.01.2020 Spała makro chód
16-01-2020 - 24-01-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 16-24.01.2020 Spała Śląskie
16-01-2020 - 26-01-2020 polska SPAŁA 13-01-2020 16-26.01.2020 Spała makro płotki
15-01-2020 - 23-01-2020 polska TORUŃ 09-01-2020 15-23.01.2020 Toruń Śląskie
15-01-2020 - 23-01-2020 polska WISŁA 09-01-2020 15-23.01.2020 Wisła Śląskie
15-01-2020 - 26-01-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 15-26.01.2020 Spała Pomorskie
13-01-2020 - 23-01-2020 polska BYDGOSZCZ 07-01-2020 13-23.01.2020 Bydgoszcz Łódzkie
13-01-2020 - 23-01-2020 polska CETNIEWO 08-01-2020 13-23.01.2020 Cetniewo Lubuskie
13-01-2020 - 23-01-2020 polska BIAŁA PODLASKA 09-01-2020 13-23.01.2020 Biała Podlaska Lubelskie
13-01-2020 - 24-01-2020 polska CETNIEWO 09-01-2020 13-24.01.2020 Cetniewo Pomorskie
12-01-2020 - 23-01-2020 polska JAGNIĄTKÓW 07-01-2020 12-23.01.2020 Jagniątków Łódzkie
12-01-2020 - 21-01-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 12-21.01.2020 Spała makro tyczka grupa
11-01-2020 - 21-01-2020 polska ULANÓW 09-01-2020 11-21.01-2020 Ulanów Podkarpackie
11-01-2020 - 21-01-2020 polska MIELEC 09-01-2020 11-21.01.2020 Mielec Podkarpackie
11-01-2020 - 19-01-2020 polska BYDGOSZCZ 09-01-2020 11-19.01.2020 Bydgoszcz makro wielobój
11-01-2020 - 23-01-2020 polska MUSZYNA 09-01-2020 11-23.01.2020 Muszyna Pomorskie
11-01-2020 - 19-01-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 11-19.01.2020 Spała makro młot B
11-01-2020 - 22-01-2020 polska CETNIEWO 07-01-2020 11-22.01.2020 Cetniewo Łódzkie
10-01-2020 - 21-01-2020 polska SPAŁA 08-01-2020 10-21.01.2020 Spała Śląskie
10-01-2020 - 19-01-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 10-19.01.2020 Spała makro tyczka C
10-01-2020 - 19-01-2020 polska SPAŁA 09-01-2020 10-19.01.2020 Spała makro wzwyż
02-01-2020 - 24-01-2020 polska SPAŁA 08-01-2020 2-24.01.2020 Spała Lubelskie
27-12-2019 - 31-12-2019 polska SPAŁA 24-12-2019 27-31.12.2019 Spała Małopolskie
27-12-2019 - 30-12-2019 polska BYDGOSZCZ 17-12-2019 27-30.12.2019 Bydgoszcz wielkopolska
27-12-2019 - 30-12-2019 polska BIAŁYSTOK 17-12-2019 27-30.12.2019 Białystok podlaskie
27-12-2019 - 31-12-2019 polska ULANÓW 24-12-2019 27-31.12.2019 Ulanów Podkarpackie
27-12-2019 - 31-12-2019 polska ŁÓDŹ 24-12-2019 27-31.12.2019 Łódź Opolskie
26-12-2019 - 30-12-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 24-12-2019 26-30.12.2019 Szklarska Poręba Kujawsko-Pomorskie
08-12-2019 - 18-12-2019 polska SPAŁA 03-12-2019 8-18.12..2019 Spała lubelskie
29-11-2019 - 08-12-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 19-11-2019 29.11-8.12.2019 Szklarska Poręba lubuskie
29-11-2019 - 08-12-2019 polska BYDGOSZCZ 19-11-2019 29.11-8.12.2019 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
28-11-2019 - 07-12-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 30-10-2019 28.11-7.12.2019 Szklarska Poręba zachodniopomorskie
25-11-2019 - 01-12-2019 polska SPAŁA 19-11-2019 25.11-1.12.2019 Spała lubuskie
22-11-2019 - 01-12-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 05-11-2019 22.11-1.12.2019 Szklarska Poręba wielkopolska
16-11-2019 - 24-11-2019 polska KRASNOBRÓD 03-12-2019 16-24.11.2019 Krasnobród lubelskie
15-11-2019 - 23-11-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 04-11-2019 15-23.11.2019 Szklarska Poręba lubuskie
11-11-2019 - 17-11-2019 polska ZAKOPANE 05-11-2019 11-17.11.2019 Zakopane podkarpackie
10-11-2019 - 17-11-2019 polska SIERAKÓW 05-11-2019 10-17.11.2019 Sieraków wielkopolska
09-11-2019 - 09-11-2019 polska BIAŁYSTOK 07-11-2019 9.11.2019 Białystok lubelskie
09-11-2019 - 19-11-2019 polska ZAKOPANE 07-11-2019 9-19.11.2019 Zakopane pomorskie
09-11-2019 - 20-11-2019 polska SZCZYRK 30-10-2019 9-20.11.2019 Szczyrk łódzkie
09-11-2019 - 16-11-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 04-11-2019 9-16.11.2019 Szklarska Poręba lubuskie
08-11-2019 - 17-11-2019 polska MUSZYNA 04-11-2019 8-17.11.2019 Muszyna małopolskie
08-11-2019 - 12-11-2019 polska KOBYLA GÓRA 04-11-2019 8-12.11.2019 Kobyla Góra opolskie
08-11-2019 - 14-11-2019 polska WISŁA 05-11-2019 8-14.11.2019 Wisła świętokrzyskie
08-11-2019 - 11-11-2019 polska KOLBUSZOWA 05-11-2019 8-11.11.2019 Kolbuszowa podkarpackie
08-11-2019 - 17-11-2019 polska MUSZYNA 05-11-2019 8-17.11.2019 Muszyna podkarpackie
08-11-2019 - 16-11-2019 polska ZAKOPANE 04-11-2019 8-16.11.2019 Zakopane lubuskie
08-11-2019 - 16-11-2019 polska WISŁA 08-11-2019 8-16.11.2019 Wisła śląskie
08-11-2019 - 15-11-2019 polska SZCZYRK 04-11-2019 8-15.11.2019 Szczyrk lubuskie
08-11-2019 - 15-11-2019 polska WŁADYSŁAWOWO 08-10-2019 Władysłąwowo 8-15.11.2019 Wielkopolska
08-11-2019 - 17-11-2019 polska MIKOSZEWO 04-11-2019 8-17.11.2019 Mikoszewo kujawsko-pomowskie
08-11-2019 - 16-11-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 07-11-2019 8-16.11.2019 Szklarska Poręba pomorskie
02-11-2019 - 13-11-2019 polska JAKUSZYCE 04-11-2019 2-13.11.2019 Jakuszyce pomorskie
02-11-2019 - 10-11-2019 polska JAGNIĄTKÓW 30-10-2019 2-10.11.2019 Jagniątków łódzkie
02-11-2019 - 12-11-2019 polska JAKUSZYCE 30-10-2019 2-12.11.2019 Jakuszyce łódzkie
14-10-2019 - 26-10-2019 polska JAKUSZYCE 20-09-2019 14-26.10.2019 Jakuszyce Kujawsko-Pomorskie
10-10-2019 - 13-10-2019 polska SPAŁA 04-10-2019 Konferencja metodyczno-szkoleniowa ZKN 10-13.10.2019 Spała
12-08-2019 - 22-08-2019 polska BOROWICE 30-07-2019 12-22.08.2019 Borowice lubuskie
30-06-2019 - 09-07-2019 polska BIAŁA PODLASKA 14-06-2019 30.06-9.07.2019 Biała Podlaska Mazowsze
24-06-2019 - 02-07-2019 polska RACIBÓRZ 18-06-2019 24.06-2.07.2019 Racibórz Opolskie
24-06-2019 - 01-07-2019 polska ZGORZELEC 13-06-2019 24.06-1.07.2019 Zgozrelec Dolnośląskie
23-06-2019 - 02-07-2019 polska PUCK 14-06-2019 23.06-2.07.2019 Puck makro chód
23-06-2019 - 01-07-2019 polska SPAŁA 10-06-2019 23.06-1.07.2019 Spała makro młot
23-06-2019 - 01-07-2019 polska SŁUBICE 25-06-2019 23.06-1.07.2019 Słubice Wielkopolska
23-06-2019 - 02-07-2019 polska SPAŁA 13-06-2019 23.06-2.07.2019 Spała Dolnośląskie
22-06-2019 - 02-07-2019 polska RACIBÓRZ 17-06-2019 22.06-2.07.2019 Racibórz Małopolskie
22-06-2019 - 02-07-2019 polska BYDGOSZCZ 12-06-2019 21.06-2.07.2019 Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskie
22-06-2019 - 03-07-2019 polska ZAKOPANE 12-06-2019 22.06-3.07.2019 Zakopane Mazowsze
22-06-2019 - 06-07-2019 polska OLECKO 13-06-2019 22.06-6.07.2019 Olecko Podlaskie
21-06-2019 - 28-06-2019 polska SPAŁA 17-06-2019 21-28.06.2019 Spała Warmińsko-Mazurskie
21-06-2019 - 29-06-2019 polska MIELEC 17-06-2019 21-29.06.2019 Mielec Podkarpackie
21-06-2019 - 30-06-2019 polska BYDGOSZCZ 17-06-2019 21-30.06.2019 Bydgoszcz Zachodniopomorskie
20-06-2019 - 28-06-2019 polska SPAŁA 10-06-2019 20-28.06.2019 Spała Lubuskie
20-06-2019 - 28-06-2019 polska CETNIEWO 20-05-2019 20-28.06.2019 Cetniewo makro tyczka
19-06-2019 - 28-06-2019 polska BIAŁOGARD 14-06-2019 19-28.06.2019 Białogard Śląskie
19-06-2019 - 28-06-2019 polska SPAŁA 10-06-2019 19-28.06.2019 Spała Mazowsze
17-06-2019 - 26-06-2019 polska BIAŁA PODLASKA 10-06-2019 17-26.06.2019 Biała Podlaska Lubelskie
17-06-2019 - 26-06-2019 polska SPAŁA 30-05-2019 17-26.06.2019 Spała tyczka makro
17-06-2019 - 26-06-2019 polska SPAŁA 10-06-2019 17-26.06.2019 Spała Lubelskie
17-06-2019 - 25-06-2019 polska ZAMOŚĆ 10-06-2019 17-25.06.2019 Zamość Lubelskie
17-06-2019 - 22-06-2019 polska SPAŁA 10-06-2019 17-22.06.2019 Spała Śląskie
17-06-2019 - 26-06-2019 polska WROCŁAW 13-06-2019 17-26.06.2019 Wrocław Dolnośląskie
17-06-2019 - 01-07-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 13-06-2019 17.06-1.07.2019 Szklarska Poręba Dolnośląskie
16-06-2019 - 26-06-2019 polska SPAŁA 10-06-2019 16-25.06.2019 Spała chód
15-06-2019 - 23-06-2019 polska WISŁA 10-06-2019 15-23.06.2019 Wisła Śląskie
15-06-2019 - 24-06-2019 polska WAŁCZ 10-06-2019 15-24.06.2019 Wałcz Lubuskie
15-06-2019 - 25-06-2019 polska SŁUBICE 10-06-2019 15-25.06.2019 Słubice Lubuskie
13-06-2019 - 21-06-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 10-06-2019 13-21.06.2019 Szklarska Poręba Śląskie
03-06-2019 - 12-06-2019 polska CETNIEWO 28-05-2019 3-12.06.2019 Cetniewo makro D młot
03-06-2019 - 12-06-2019 polska WŁADYSŁAWOWO 31-05-2019 3-12.06.2019 Władysławowo Wielkopolska
17-05-2019 - 29-05-2019 polska CETNIEWO 27-05-2019 17-29.05.2019 Cetniewo Pomorskie
15-05-2019 - 25-05-2019 polska TORUŃ 08-04-2019 15-25.05.2019 Toruń Mazowieckie
04-05-2019 - 12-05-2019 polska ZAKOPANE 11-04-2019 4-12.05.2019 Zakopane Mazowsze
02-05-2019 - 12-05-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 23-04-2019 2-12.05.2019 Szklarska Poręba lubuskie
02-05-2019 - 08-05-2019 polska WISŁA 29-04-2019 2-8.05.2019 Wisła Śląskie
01-05-2019 - 05-05-2019 polska BIAŁA PODLASKA 23-04-2019 1-5.05.2019 Biała Podlaska Lubelskie
01-05-2019 - 11-05-2019 polska JAKUSZYCE 23-04-2019 1-11.05.2019 Jakuszyce Mazowieckie
01-05-2019 - 09-05-2019 polska CETNIEWO 05-04-2019 1-9.05.2019 Cetniewo makro tyczka
28-04-2019 - 11-05-2019 polska JAKUSZYCE 30-04-2019 28.04-11.05.2019 Jakuszyce Lubelskie
28-04-2019 - 07-05-2019 polska SPAŁA 16-04-2019 28.04-7.05.2019 Spała płotki
27-04-2019 - 05-05-2019 polska BYDGOSZCZ 17-04-2019 27.04-5.05.2019 Bydgoszcz Śląskie
27-04-2019 - 05-05-2019 polska BYDGOSZCZ 17-04-2019 27.04-5.05.2019 Bydgoszcz łódzkie
27-04-2019 - 05-05-2019 polska WISŁA 23-04-2019 27.04-5.05.2019 Wisła Świętokrzyskie
26-04-2019 - 06-05-2019 polska ZAKOPANE 11-04-2019 26.04-6.05.2019 Zakopane Mazowsze
26-04-2019 - 04-05-2019 polska CETNIEWO 24-04-2019 26.04-4.05.2019 Cetniewo Pomorskie
25-04-2019 - 05-05-2019 polska SPAŁA 23-04-2019 25.04-5.05.2019 Spała Lubelskie
25-04-2019 - 05-05-2019 polska ZAKOPANE 29-04-2019 25.04-5.05.2019 Zakopane małopolskie
25-04-2019 - 05-05-2019 polska ZAKOPANE 23-04-2019 25.04-5.05.2019 Zakopane Lubelskie
25-04-2019 - 05-05-2019 polska SPAŁA 11-04-2019 25.04-5.05.2019 Spała Mazowsze
24-04-2019 - 05-05-2019 polska ZAKOPANE 18-04-2019 24.04-10.05.2019 Zakopane Pomorskie
24-04-2019 - 02-05-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 17-04-2019 24.04-2.05.2019 Szklarska Poręba Śląskie
24-04-2019 - 04-05-2019 polska ZAKOPANE 11-04-2019 24.04-04.05.2019 Zakopane Mazowieckie
23-04-2019 - 30-04-2019 polska SZCZYRK 17-04-2019 23-30.04.2019 Szczyrk Śląskie
22-04-2019 - 30-04-2019 polska SPAŁA 09-04-2019 22-30.04.2019 Spała makro tyczka B
19-04-2019 - 28-04-2019 polska BYDGOSZCZ 16-04-2019 19-28.04.2019 Bydgoszcz Mazowieckie
18-04-2019 - 05-05-2019 polska SPAŁA 16-04-2019 18.04-5.05.2019 Spała chód
18-04-2019 - 05-05-2019 polska SPAŁA 12-04-2019 18.04-5.05.2019 Spała Łódzkie
18-04-2019 - 27-04-2019 polska WISŁA 11-04-2019 18-27.04.2019 Wisła Śląskie
18-04-2019 - 03-05-2019 polska CETNIEWO 01-04-2019 18.04-3.05.2019 Cetniewo makro A młot
17-04-2019 - 27-04-2019 polska BYDGOSZCZ 11-04-2019 17-27.04.2019 Bydgoszcz zachodniopomorskie
13-04-2019 - 23-04-2019 polska SPAŁA 08-04-2019 13-23.04.2019 Spała Mazowieckie
13-04-2019 - 20-04-2019 polska SPAŁA 08-04-2019 13-20.04.2019 Spała Makro tyczka
13-04-2019 - 20-04-2019 polska BYDGOSZCZ 12-04-2019 13-20.04.2019 Bydgoszcz Łódzkie
13-04-2019 - 20-04-2019 polska WISŁA 11-04-2019 13-20.04.2019 Wisła Śląskie
13-04-2019 - 23-04-2019 polska BYDGOSZCZ 11-04-2019 13-23.04.2019 Bydgoszcz Warminsko-Mazurskie
13-04-2019 - 23-04-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 05-04-2019 13-23.04.2019 Szklarska Poręba Podlaskie
13-04-2019 - 28-04-2019 polska SPAŁA 11-04-2019 13-28.04.2019 Spała Lubelskie
12-04-2019 - 20-04-2019 polska KIELCE 11-04-2019 12-20.04.2019 Kielce Małopolskie
11-04-2019 - 20-04-2019 polska CETNIEWO 01-04-2019 11-20.04.2019 Cetniewo makro C młot
11-04-2019 - 20-04-2019 polska CETNIEWO 01-04-2019 11-20.04.2019 Cetniewo makro D młot
10-04-2019 - 20-04-2019 polska TORUŃ 08-04-2019 10-20.04.2019 Toruń Mazowieckie
09-04-2019 - 19-04-2019 polska SPAŁA 05-04-2019 9-19.04.2019 Spała makro tyczka
07-04-2019 - 18-04-2019 polska BYDGOSZCZ 25-03-2019 7-18.04.2019 Bydgoszcz płotki makro
31-03-2019 - 12-04-2019 polska WAŁCZ 12-04-2019 31.03-12.04.2019 Wałcz łódzkie
22-03-2019 - 31-03-2019 polska SPAŁA 21-03-2019 22-31.03.2019 Spała podlaskie
15-03-2019 - 22-03-2019 polska WISŁA 21-03-2019 15-22.03.2019 Wisła świętokrzyskie
13-03-2019 - 23-03-2019 polska SZCZYRK 04-03-2019 13-23.03.2019 Szczyrk makroregion C tyczka
09-03-2019 - 17-03-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 04-03-2019 9-17.03.2019 Szklarska Poręba lubuskie
09-03-2019 - 17-03-2019 polska ZAKOPANE 12-03-2019 9-17.03.2019 Zakopane makro płotki
03-03-2019 - 17-03-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 12-04-2019 9-17.03.2019 Szklarska Poręba Łódzkie
01-03-2019 - 10-03-2019 polska ZAKOPANE 21-03-2019 1-10.03.2019 Zakopane zachodniopomorskie
01-03-2019 - 10-03-2019 polska ZAKOPANE 28-02-2019 1-10.03.2019 Zakopane lubuskie
13-02-2019 - 22-02-2019 polska ULANÓW 28-02-2019 13-22.02.2019 Ulanów podkarpackie
13-02-2019 - 22-02-2019 polska USTRZYKI DOLNE 28-02-2019 13-22.02.2019 Ustrzyki Dolne podkarpackie
13-02-2019 - 22-02-2019 polska MIELEC 28-02-2019 13-22.02.2019 Mielec podkarpackie
12-02-2019 - 23-02-2019 polska WISŁA 28-02-2019 12-23.02.2019 Wisła łódzkie
12-02-2019 - 22-02-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 28-02-2019 12-22.02.2019 Szklarska Poręba zachodniopomorskie
10-02-2019 - 19-02-2019 polska CETNIEWO 28-02-2019 10-19.02.2019 Cetniewo łódzkie
09-02-2019 - 22-02-2019 polska MUSZYNA 27-02-2019 9-22.02.2019 Muszyna lubelskie
02-02-2019 - 10-02-2019 polska ŁÓDŹ 28-02-2019 2-10.02.2019 Łódź opolskie
01-02-2019 - 10-02-2019 polska SPAŁA 28-02-2019 1-10.02.2019 Spała warmińsko-mazurskie
29-01-2019 - 07-02-2019 polska SPAŁA 28-02-2019 29.01-7.02.2019 Spała lubuskie
28-01-2019 - 07-02-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 27-02-2019 28.01-7.02.2019 Szklarska Poręba dolnośląskie
27-01-2019 - 07-02-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 28-02-2019 27.01-7.02.2019 Szklarska Poręba zachodniopomorskie
27-01-2019 - 03-02-2019 polska SPAŁA 28-02-2019 27.01-3.02.2019 Spała opolskie
26-01-2019 - 05-02-2019 polska POKRZYWNA 28-02-2019 26.01-5.02.2019 Pokrzywna opolskie
26-01-2019 - 04-02-2019 polska RACIBÓRZ 28-02-2019 26.01-4.02.2019 Racibórz opolskie
26-01-2019 - 08-02-2019 polska SPAŁA 27-02-2019 26.01-8.02.2019 Spała lubelskie
26-01-2019 - 07-02-2019 polska SPAŁA 27-02-2019 26.01-7.02.2019 Spała dolnośląskie
26-01-2019 - 04-02-2019 polska TWARDOGÓRA 27-02-2019 26.01-4.02.2019 Twardogóra dolnośląskie
25-01-2019 - 08-02-2019 polska BYDGOSZCZ 28-02-2019 25.01-8.02.2019 Bydgoszcz zachodniopomorskie
19-01-2019 - 26-01-2019 polska BYDGOSZCZ 28-02-2019 19-26.01.2019 Bydgoszcz warmińsko-mazurskie
19-01-2019 - 02-02-2019 polska SPAŁA 28-02-2019 19.01-2.02.2019 Spała warmińsko-mazurskie
18-01-2019 - 27-01-2019 polska WISŁA 27-02-2019 18-27.01.2019 Wisła świętokrzyskie
18-01-2019 - 27-01-2019 polska SPAŁA 07-01-2019 18-27.01.2019 Spała chód
17-01-2019 - 28-01-2019 polska SPAŁA 27-02-2019 17-28.01.2019 Spała dolnośląskie
15-01-2019 - 27-01-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 28-02-2019 15-27.01.2019 Szklarska Poręba lubuskie
15-01-2019 - 23-01-2019 polska BOROWICE 28-02-2019 15-23.01.2019 Borowice lubuskie
14-01-2019 - 25-01-2019 polska SPAŁA 28-02-2019 14-25.01.2019 Spała lubuskie
12-01-2019 - 24-01-2019 polska MUSZYNA 27-02-2019 12-24.01.2019 Muszyna małopolskie
12-01-2019 - 20-01-2019 polska JAGNIĄTKÓW 28-02-2019 12-20.01.2019 Jagniątków lubuskie
11-01-2019 - 19-01-2019 polska CETNIEWO 28-02-2019 11-19.01.2019 Cetniewo łódzkie
11-01-2019 - 22-01-2019 polska SPAŁA 27-02-2019 11-21.01.2019 Spała lubelskie
02-01-2019 - 10-01-2019 polska SPAŁA 27-02-2019 2-10.01.2019 Spała lubelskie
02-01-2019 - 13-01-2019 polska SZKLARSKA PORĘBA 27-02-2019 2-13.01.2019 Szklarska Poręba lubelskie
27-12-2018 - 30-12-2018 polska BIAŁYSTOK 17-12-2018 27-30.12.2018 Białystok
26-12-2018 - 31-12-2018 polska MIELEC 27-12-2018 26-31.12.2018 Mielec
26-12-2018 - 31-12-2018 polska ULANÓW 27-12-2018 26-31.12.2018 Ulanów
13-12-2018 - 20-12-2018 polska SPAŁA 07-12-2018 13-20.12..2018 Spała
09-12-2018 - 22-12-2018 polska CETNIEWO 07-12-2018 9-22.12.2018 Cetniewo
08-12-2018 - 15-12-2018 polska SPAŁA 29-11-2018 8-15.12.2018 Spała
07-12-2018 - 16-12-2018 polska SPAŁA 07-12-2018 7-16.12.2018 Spała
07-12-2018 - 16-12-2018 polska ZAKOPANE 07-12-2018 7-16.12.2018 Zakopane
07-12-2018 - 16-12-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 14-11-2018 7-16.12.2018 Szklarska Poręba
30-11-2018 - 09-12-2018 polska SZCZYRK 28-11-2018 30.11-9.12.2018 Szczyrk
29-11-2018 - 08-12-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 30-11-2018 29.11-8.12.2018 Szklarska Poręba
26-11-2018 - 02-12-2018 polska DRZONKÓW 14-11-2018 26.11-2.12.2018 Drzonków
25-11-2018 - 06-12-2018 polska BOROWICE 16-11-2018 25.11-6.12.2018 Borowice
25-11-2018 - 06-12-2018 polska ZAKOPANE 16-11-2018 25.11-6.12.2018 Zakopane
23-11-2018 - 02-12-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 14-11-2018 23.11-2.12.2018 Szklarska Poręba
23-11-2018 - 02-12-2018 polska ZAKOPANE 23-11-2018 23.11-2.12.2018 Zakopane
23-11-2018 - 02-12-2018 polska ZAKOPANE 14-11-2018 23.11-2.12.2018 Zakopane
22-11-2018 - 02-12-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 16-11-2018 22.11-2.12.2018 Szklarska Poręba
18-11-2018 - 24-11-2018 polska WISŁA 14-11-2018 18-24.11.2018 Wisła
18-11-2018 - 27-11-2018 polska ZAKOPANE 16-11-2018 18-27.11.2018 Zakopane
17-11-2018 - 24-11-2018 polska SPAŁA 14-11-2018 17-24.11.2018 Spała
16-11-2018 - 24-11-2018 polska WISŁA 16-11-2018 16-24.11.2018 Wisła
16-11-2018 - 25-11-2018 polska WŁADYSŁAWOWO 14-11-2018 16-25.11.2018 Władysławowo
16-11-2018 - 25-11-2018 polska ULANÓW 16-11-2018 16-25.11.2018 Ulanów
15-11-2018 - 24-11-2018 polska WAŁCZ 21-11-2018 15-24.11.2018 Wałcz
10-11-2018 - 20-11-2018 polska MUSZYNA 09-11-2018 10-20.11.2018 Muszyna
10-11-2018 - 11-11-2018 polska BIAŁYSTOK 09-11-2018 10-11.11.2018 Białystok
09-11-2018 - 18-11-2018 polska SIERAKÓW 09-11-2018 9-18.11.2018 Sieraków
09-11-2018 - 18-11-2018 polska ZAKOPANE 09-11-2018 9-18.11.2018 Zakopane
09-11-2018 - 22-11-2018 polska MUSZYNA 06-11-2018 Muszyna 9-22.11.2018
08-11-2018 - 17-11-2018 polska ZAKOPANE 09-11-2018 8-17.11.2018 Zakopane
03-11-2018 - 11-11-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 05-11-2018 Szklarska Poręba 3-11.11.2018
03-11-2018 - 13-11-2018 polska JAKUSZYCE 05-11-2018 Jakuszyce 3-13.11.2018
03-11-2018 - 04-11-2018 polska BYDGOSZCZ 05-11-2018 Bydgoszcz 3-4.11.2018
03-11-2018 - 13-11-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 05-11-2018 Szklarska Poręba 3-13.11.2018
02-11-2018 - 11-11-2018 polska SZCZYRK 05-11-2018 Szczyrk 2-11.11.2018
02-11-2018 - 11-11-2018 polska SZCZYRK 05-11-2018 Szczyrk 2-11.11.2018
02-11-2018 - 10-11-2018 polska JAGNIĄTKÓW 05-11-2018 Jagniątków 2-10.11.2018
02-11-2018 - 11-11-2018 polska SZCZYRK 05-11-2018 Szczyrk 2-11.11.2018
02-11-2018 - 05-11-2018 polska KOBYLA GÓRA 05-11-2018 Kobyla Góra 2-5.11.2018
02-11-2018 - 11-11-2018 polska SZCZYRK 05-11-2018 Szczyrk 2-11.11.2018
26-10-2018 - 31-10-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 25-10-2018 Szklarska Poręba / 26.10-31.10.2018
25-10-2018 - 17-11-2018 polska ZAKOPANE 25-10-2018 Zakopane / 25.10-17.11.2018
23-08-2018 - 01-09-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Cetniewo 23.08-1.09.2018
16-08-2018 - 26-08-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Szklarska Poręba 16-26.08.2018
13-08-2018 - 23-08-2018 polska BOROWICE 29-08-2018 Borowice 13-23.08.2018
12-08-2018 - 19-08-2018 polska ŚWINOUJŚCIE 01-01-1970 Świnoujście 12-19.08.2018
10-08-2018 - 20-08-2018 polska BIAŁA PODLASKA 29-08-2018 Biała Podlaska 10-20.08.2018
08-08-2018 - 22-08-2018 polska WŁADYSŁAWOWO 01-01-1970 Władysławowo 10-22.08.2018
12-07-2018 - 19-07-2018 polska ZAMOŚĆ 09-07-2018 Zgrupowanie 12-19.07.2018 Zamość
12-07-2018 - 22-07-2018 polska SPAŁA 09-07-2018 zgrupowanie Spała 12-22.07.2018
12-07-2018 - 22-07-2018 polska OLECKO 09-07-2018 Zgrupowanie 12-22.07.2018 Olecko
11-07-2018 - 19-07-2018 polska STALOWA WOLA 10-07-2018 Zgrupowanie 11-19.07.2018 Stalowa Wola
09-07-2018 - 19-07-2018 polska SPAŁA 09-07-2018 Zgrupowanie 9-19.07.2018 Spała
09-07-2018 - 18-07-2018 polska WOLSZTYN 02-07-2018 Zgrupowanie 9-18.07.2018 Wolsztyn
09-07-2018 - 19-07-2018 polska SPAŁA 02-07-2018 Zgrupowanie 9-19.07.2018 Spała chód sportowy
09-07-2018 - 18-07-2018 polska KIELCE 02-07-2018 Zgrupowanie 9-18.07.2018 Kielce
09-07-2018 - 25-07-2018 polska ŻARY 02-07-2018 Zgrupowanie Żary 9-25.07.2018
08-07-2018 - 16-07-2018 polska WAŁCZ 09-07-2018 Zgrupowanie 8-16.07.2018 Wałcz
08-07-2018 - 20-07-2018 polska GDAŃSK 02-07-2018 Zgrupowanie 8-20.07.2018 Gdańsk
08-07-2018 - 18-07-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Zgrupowanie 8-18.07.2018 Szklarska Poręba
08-07-2018 - 20-07-2018 polska WOLSZTYN 09-07-2018 Zgrupowanie 8-20.07.2018 Wolsztyn
07-07-2018 - 19-07-2018 polska BYDGOSZCZ 02-07-2018 Zgrupowanie 7-19.07.2018 Bydgoszcz
07-07-2018 - 16-07-2018 polska SŁUBICE 02-07-2018 Zgrupowanie 7-16.07.2018 Słubice
06-07-2018 - 16-07-2018 polska OLEŚNICA 02-07-2018 Zgrupowanie 6-16.07.2018 Oleśnica
06-07-2018 - 15-07-2018 polska BIAŁOGARD 02-07-2018 Zgrupowanie 6-15.07.2018 Białogard
05-07-2018 - 14-07-2018 polska SIERAKÓW 02-07-2018 Zgrupowanie 5-14.07.2018 Sieraków
04-07-2018 - 14-07-2018 polska SPAŁA 02-07-2018 Zgrupowanie 4-14.07.2018 Spała
03-07-2018 - 13-07-2018 polska SŁUBICE 02-07-2018 Zgrupowanie 3-13.07.2018 Słubice
03-07-2018 - 15-07-2018 polska CETNIEWO 02-07-2018 Zgrupowanie 3-15.07.2018 Cetniewo
02-07-2018 - 08-07-2018 polska ZAMOŚĆ 02-07-2018 Zgrupowanie Zamość 2-8.07.2018
02-07-2018 - 11-07-2018 polska SZCZYRK 02-07-2018 Zgrupowanie 2-11.07.2018 Szczyrk
26-06-2018 - 06-07-2018 polska OLECKO 09-07-2018 Zgrupowanie 26.06-06.07.2018 Olecko
26-06-2018 - 03-07-2018 polska SPAŁA 02-07-2018 zgrupowanie Spała 26.06-3.07.2018
25-06-2018 - 03-07-2018 polska SPAŁA 02-07-2018 Zgrupowanie Spała 25.06-3.07.2018
11-06-2018 - 20-06-2018 polska SŁUPSK 01-01-1970 Zgrupowanie szkoleniowe, Słupsk, 11-20.06.2018
11-06-2018 - 20-06-2018 polska SŁUPSK 01-01-1970 Słupsk, 11-20.06.2018
10-06-2018 - 23-06-2018 polska SŁUPSK 01-01-1970 Słupsk, 10-23.06.2018
10-06-2018 - 17-06-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 Bydgoszcz, 10-17.06.2018
10-06-2018 - 20-06-2018 polska SŁUBICE 01-01-1970 Słubice, 10-20.06.2018
09-06-2018 - 21-06-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Szklarska Poręba, 9-21.06.2018
07-06-2018 - 14-06-2018 polska WAŁCZ 01-01-1970 Wałcz, 7-14.06.2018
06-06-2018 - 16-06-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Szklarska Poręba, 6-16.06.2018
04-06-2018 - 14-06-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Spała, 4-14.06.2018
28-05-2018 - 10-05-2018 polska ZAKOPANE 16-05-2018 Zgrupowanie 28.04-10.05.2018 Zakopane
26-05-2018 - 30-05-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 Zgrupowanie, Bydgoszcz, 26-30.05.2018
26-05-2018 - 01-06-2018 polska WARSZAWA 01-01-1970 Zgrupowanie Warszawa,26.05-1.06.2018
06-05-2018 - 17-05-2018 polska ZAKOPANE 16-05-2018 Zgrupowanie 6-17.05.2018 Zakopane
29-04-2018 - 06-05-2018 polska SIERADZ 01-01-1970 Zgrupowanie 29.04-6.05.2018 Sieradz
29-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA 16-05-2018 Zgrupowanie 29.04-6.05.2018 Spała
29-04-2018 - 06-05-2018 polska SIERADZ 01-01-1970 Zgrupowanie 29.04-6.05.2018 Sieradz
28-04-2018 - 08-05-2018 polska ZAKOPANE 16-05-2018 Zgrupowanie 28.04-8.05 Zakopane
28-04-2018 - 05-05-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 28.04-5.05.2018 Spała
28-04-2018 - 10-05-2018 polska ZAKOPANE 01-01-1970 28.04-10.05.2018 Zakopane Podkarpackie
28-04-2018 - 10-05-2018 polska ZAKOPANE 16-05-2018 Zgrupowanie 28.04-10.05.2018 COS Zakopane K.Pomorskie
28-04-2018 - 03-05-2018 polska MIELEC 01-01-1970 Zgrupowanie 28.04-3.05.2018 Mielec
28-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA 16-05-2018 Zgrupowanie 28.04-6.05.2018 Spała
28-04-2018 - 05-05-2018 polska WISŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 28.04 - 5.05.2018 Wisła
28-04-2018 - 11-05-2018 polska ZAKOPANE 16-05-2018 Zgrupowanie 28.04-11.05.2018 Zakopane
27-04-2018 - 06-05-2018 polska MIĘDZYZDROJE 16-05-2018 Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Międzyzdroje
27-04-2018 - 06-05-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Bydgoszcz
27-04-2018 - 03-05-2018 polska CETNIEWO 16-05-2018 Zgrupowanie 27.04-3.05.2018 Cetniewo
27-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Spała
27-04-2018 - 05-05-2018 polska NOWA DĘBA 01-01-1970 Zgrupowanie 27.04-5.05.2018 Nowa Dęba
27-04-2018 - 04-05-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowania 27.04-4.05.2018 Spała
27-04-2018 - 06-05-2018 polska PUŁAWY 16-05-2018 Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Puławy
27-04-2018 - 06-04-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Szklarska Poręba
27-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Spała lista
27-04-2018 - 06-05-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Bydgoszcz
27-04-2018 - 03-05-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie 27.04-3.05.2018 Cetniewo
27-04-2018 - 06-05-2018 polska BIAŁA PODLASKA 01-01-1970 Zgrupowania 27.04-6.05.2018 Biała Podlaska
27-04-2018 - 09-05-2018 polska SPAŁA 16-05-2018 Zgrupowanie 27.04-9.05.2018 Spała
27-04-2018 - 05-05-2018 polska CETNIEWO 16-05-2018 Zgrupowanie 27.04-5.05.2018 Cetniewo
27-04-2018 - 06-05-2018 polska SIERAKÓW 01-01-1970 Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Sieraków
27-04-2018 - 05-05-2018 polska CETNIEWO 16-05-2018 Zgrupowanie 27.04-5.05.2018 Cetniewo
26-04-2018 - 10-05-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 26.04-10.05.2018 Spała
26-04-2018 - 05-05-2018 polska SPAŁA 16-05-2018 Zgrupowanie 26.04-5.05.2018 Spała
26-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA 16-05-2018 Zgrupowanie 26.04-6.05.2018 Spała
26-04-2018 - 02-05-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 26.04-2.05.2018 Spała
26-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 26.04-6.05.2018 Spała
26-04-2018 - 05-05-2018 polska WISŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 26.04-5.05.2018 Wisła
26-04-2018 - 05-05-2018 polska ZAKOPANE 01-01-1970 Zgrupowanie 26.04-5.05.2018 Zakopane
25-04-2018 - 06-05-2018 polska WISŁA 16-05-2018 Zgrupowanie 25.04-6.05.2018 Wisła
22-04-2018 - 30-04-2018 polska WAŁCZ 01-01-1970 Zgrupowanie 22-30.04.2018 Wałcz
21-04-2018 - 01-05-2018 polska OLECKO 16-05-2018 Zgrupowanie 21.04-1.05.2018 Olecko
20-04-2018 - 29-04-2018 polska WŁADYSŁAWOWO 01-01-1970 Zgrupowanie 20-29.04.2018 Władysławowo
20-04-2018 - 05-05-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie 20.04-5.05.2018 Cetniewo
20-04-2018 - 28-04-2018 polska SZCZYRK 16-05-2018 Zgrupowanie 20-28.04.2018 Szczyrk
16-04-2018 - 26-04-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 16-26.04.2018 Spała
07-04-2018 - 14-04-2018 polska WOLSZTYN 01-01-1970 Zgrupowanie 7-14.04.2018 Wolsztyn
07-04-2018 - 14-04-2018 polska NOWA RUDA 01-01-1970 Zgrupowanie 7-14.04.2018 Nowa Ruda
06-04-2018 - 14-04-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 6-14.04.2018 Spała
05-04-2018 - 12-04-2018 polska WAŁCZ 12-04-2018 Zgrupowanie 5-12.04.2018 Wałcz
02-04-2018 - 08-04-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 2 - 8.04.2018 Spała
30-03-2018 - 08-04-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie 30.03 - 8.04.2018 Cetniewo
29-03-2018 - 08-04-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowania 29.03 - 8.04.2018 Spała
29-03-2018 - 07-04-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Zgrupowanie 29.03 - 7.04.2018 Szklarska Poręba
29-03-2018 - 07-04-2018 polska WISŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 29.03 - 7.04.2018 Wisła
29-03-2018 - 05-04-2018 polska CETNIEWO 01-01-1970 Zgrupowanie 29.03 - 5.04.2018 Cetniewo
28-03-2018 - 08-04-2018 polska SPAŁA 01-01-1970 Zgrupowania 28.03 - 8.04.2018 Spała
28-03-2018 - 08-04-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA 01-01-1970 Zgrupowania 28.03-8.04.2018 Szklarska Poręba
28-03-2018 - 03-04-2018 polska WISŁA 01-01-1970 Zgrupowanie 28.03 - 3.04.2018 Wisła
26-03-2018 - 11-04-2018 polska SPAŁA 12-04-2018 Zgrupowanie 26.03 - 11.04.2018 Spała
25-03-2018 - 05-04-2018 polska WAŁCZ 01-01-1970 Zgrupowanie 25.03 - 5.04.2018 Wałcz
25-03-2018 - 30-03-2018 polska MIELEC 01-01-1970 Zgrupowanie 25-30.03.2018 Mielec
25-03-2018 - 03-04-2018 polska ZAKOPANE 01-01-1970 Zgrupowanie 25.03 - 3.04.2018 Zakopane
25-03-2018 - 30-03-2018 polska KOLBUSZOWA 01-01-1970 Zgrupowanie 25 - 30.03.2018 Kolbuszowa
24-03-2018 - 30-03-2018 polska NAKŁO 01-01-1970 Zgrupowanie 24-30.03.2018 Nakło
24-03-2018 - 03-04-2018 polska MIĘDZYZDROJE 01-01-1970 Zgrupowanie 24.03 - 3.04.2018 Międzyzdroje
23-03-2018 - 30-03-2018 polska ŁÓDŹ 01-01-1970 Zgrupowanie 23 - 30.03.2018 Łódź
23-03-2018 - 31-03-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 23-31.03.2018 Bydgoszcz
23-03-2018 - 30-03-2018 polska GRUDZIĄDZ 01-01-1970 Zgrupowanie 23-30.03.2018 Grudziądz
23-03-2018 - 31-03-2018 polska BYDGOSZCZ 01-01-1970 Zgrupowanie 23-31.03.2018 Bydgoszcz
23-03-2018 - 30-03-2018 polska KĘPNO 01-01-1970 Zgrupowanie 23 - 30.03.2018 Kępno
22-03-2018 - 03-04-2018 polska SZCZYRK 01-01-1970 Zgrupowanie 22.03 - 3.04.2018 Szczyrk
15-02-2018 - 24-02-2018 polska BOROWICE 14-02-2018 Zgrupowanie zaplecza kadry w Borowicach