Menu
1 / 0
Aktualności /

Mały Memoriał Kamili Skolimowskiej na Śląskim

Mały Memoriał Kamili Skolimowskiej na Śląskim

Mały Memoriał Kamili Skolimowskiej to mityng lekkoatletyczny dla dzieci. Jest to impreza sportowa utrzymana w klimacie rodzinnym, a rozegrana zostanie również 22. sierpnia 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie, w godzinach 10.00-12.00.

Rywalizacja jest skierowana do dzieci i młodzieży zrzeszonej w klubach lekkoatletycznych z całej Polski. Mały Memoriał to kontynuacja idei podjętej w 2012 roku, która z sukcesem powróciła do programu otwartego dnia z lekkoatletyką w ubiegłym roku.  W memoriale będą mogli wystartować zawodnicy z całej Polski, którzy nie ukończyli 20. roku życia (juniorzy i juniorzy młodsi). Zgłoszenia należy przesyłać do 17 sierpnia elektronicznie poprzez stronę www.starter.pzla.pl. Po tym terminie chętni będa mogli jeszcze dogłosić się do udziału poprzez bezpośredni kontakt z organizatorem tzn. Fundacją Kamili Skolimowskiej.

Ważnym elementem projektu jest fakt, że Mały Memoriał jest ściśle powiązany z Memoriałem Kamili Skolimowskiej. Dzieci będą rywalizować na tym samym stadionie co medaliści igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata czy Europy, a po zakończeniu swoich zmagań będą mogli spotkać się ze swoimi idolami oraz obserwować ich występy podczas międzynarodowego mityngu lekkoatletycznego, który odbędzie się w godzinach popołudniowych.

Informacja organizatora

Powrót do listy

Więcej