Menu
1 / 0
Aktualności /

Akredytacje mediów na 17. IAAF Mistrzostwa Świata, Doha 2019

Akredytacje mediów na 17. IAAF Mistrzostwa Świata, Doha 2019

Polski Związek Lekkiej Atletyki uprzejmie informuje, że rozpoczął się proces akredytacji dziennikarzy i fotoreporterów na 17. IAAF Mistrzostwa Świata, które odbędą się pomiędzy 27 września i 6 października 2019 roku w Dosze.

Proces akredytacji na mistrzostwa będzie przeprowadzony „online”. Polscy dziennikarze oraz fotoreporterzy zainteresowani obsługą medialną zawodów proszeni są o przesłanie wypełnionego wniosku (odnajdą go Państwo w załączniku) na adres akredytacje@pzla.pl do dnia 30 kwietnia 2019. Uwaga: termin zgłoszeń jest nieprzekraczalny.

Po tym terminie PZLA wyśle do wybranych dziennikarzy i fotoreporterów (kwota miejsc przyznana Polsce przez IAAF jest bardzo ograniczona) szczegółowe informacje dotyczące rejestracji w specjalnym, dedykowanym imprezie, panelu akredytacyjnym IAAF. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt: Maciej Jałoszyński, m.jaloszynski@pzla.pl, 664 721 383 / 22 896 0335.

Polski Związek Lekkiej Atletyki przypomina, że powyższy proces jest przeznaczony wyłącznie dla prasy (w tym serwisów internetowych) i fotografów. Nadawcy telewizyjni i radiowi, którzy chcą obsługiwać mistrzostwa w Dosze proszeni są o bezpośredni kontakt z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Federacji Lekkoatletycznych (IAAF): wasbasaccreditation@iaaf.org

Powrót do listy

Więcej