Menu
1 / 0
Aktualności /

Medale dla najlepszych - startuje kampania z udziałem Justyny Święty-Ersetic!

Medale dla najlepszych - startuje kampania z udziałem Justyny Święty-Ersetic!

MCC Medale - oficjalny dostawca medali Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w sezonie 2019 startuje z kampanią “Medale dla najlepszych!”, w której udział weźmie wielokrotna reprezentantka Polski, mistrzyni Europy w biegu na 400m i w sztafecie 4×400m z Berlina (2018) - Justyna Święty-Ersetic.

Po udanym sezonie 2018 współpraca z MCC Medale - polskim producentem medali sportowych na zamówienie przedłużona została również na rok 2019. W ramach partnerstwa reprezentantka Polski - Justyna Święty-Ersetic weźmie udział w kampanii promującej firmę.

Medale dla najlepszych

Firma MCC Medale swoimi działaniami w ramach akcji chce pokazać, że medale są ukoronowaniem starań, miesięcy treningów, niezachwianej silnej woli i determinacji w dążeniu do celu, którą muszą wykazać się wszyscy sportowcy. Niezależnie od tego, czy to zawodowcy, czy amatorzy - każdy z nich zasługuje na najwyższe wyrazy uznania - medale dla najlepszych.

Jako producent medali firma MCC Medale ma stały kontakt z wieloma organizatorami zawodów sportowych w Polsce i na świecie. Celem kampanii jest skierowanie uwagi również  w ich kierunku. Każdy organizator dokłada bowiem wszelkich starań do tego, żeby wydarzenia były jak najbardziej atrakcyjne dla uczestników, przebiegały bez przeszkód i pomimo występujących czasami problemów organizacyjnych dostarczały wspaniałych sportowych emocji i budziły ducha rywalizacji.

MCC Medale - oficjalny dostawca medali PZLA w roku 2019

Kampania z udziałem Justyny Święty-Ersetic to wynik podpisanej w grudniu ubiegłego roku umowy, na mocy której MCC Medale zostało oficjalnym dostawcą medali Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w roku 2019. Firma dostarczy medale oraz puchary na PZLA Mistrzostwa Polski oraz zawody ogólnopolskie w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego!. Wykona także medale pamiątkowe z okazji 100 - lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Więcej informacji na temat akcji “Medale dla najlepszych!” znajdą Państwo na stronie: https://mccmedale.pl/medale-dla-najlepszych/

Informacja prasowa

Powrót do listy

Więcej