Menu
1 / 0
Aktualności /

European Running Business Conference 2019 w Pradze

European Running Business Conference 2019 w Pradze

European Athletics zaprasza na drugą edycję European Running Business Conference 2019, która odbędzie się w dniach 6-8 września w hotelu Hilton Prague w Pradze (Czechy).

Tegoroczna konferencja jest połączona z popularnym Birell Prague Grand Prix - jednym z jedenastu biegów serii RunCzech. W konferencji  wezmą udział kluczowi działacze biegowego rynku Europy i świata, dając tym samym możliwość wymiany spostrzeżeń, nawiązania biznesowych relacji oraz nauki od najlepszych organizatorów imprez biegowych.

Polska, jako członek European Athletics, otrzymała dedykowany kod zniżkowy. Każda osoba z  Polski może podczas REJESTRACJI wykorzystać kod "POL@ERBC2019" uprawniający do 150 EUR zniżki. 

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie internetowej www.erbc2019.com. Dostępna jest również darmowa aplikacja na telefon (w Play Store i App Store) pozwalająca na otrzymywanie najświeższych wiadomości na temat konferencji. Zapraszamy także do zapoznania  się z materiałem z pierwszej konferencji, która odbyła się w 2017 roku we Frankfurcie.

Powrót do listy

Więcej