Menu
1 / 0
Aktualności /

Komunikat dot. akcji szkoleniowych dla grup zorganizowanych

Komunikat dot. akcji szkoleniowych dla grup zorganizowanych

W związku z licznymi pytaniami Dział Szkolenia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki informuje, że obecnie nie realizuje zgrupowań sportowych (pomijając niewielki zgrupowanie Kadry Narodowej w Spale) i jednocześnie przygotowuje się do realizacji kolejnych zadań oczekując na wytyczne instytucji nadrzędnych.

Dział Szkolenia jest gotowy do rozpoczęcia realizacji zadań związanych z organizacją konsultacji oraz zgrupowań szkoleniowych. Po opublikowaniu przez instytucje nadrzędne w tym Ministerstwo Zdrowia czy Główny Inspektorat Sanitarny wytycznych dot. sposobów przeprowadzania zgrupowań sportowych bezzwłocznie rozpoczną się konkretne działania mające na celu jak najszybsze wznowienie szkolenia centralnego.

Obecnie nie mając szczegółowych wytycznych dot. organizacji pobytów dla dużych grup zorganizowanych, ustalonych przez jednostki nadrzędne, nie możemy organizować zgrupowań sportowych. Jedyną bieżącą akcją szkoleniową jest zgrupowanie w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, które dzięki kooperacji z Ministerstwem Sportu ruszy 8 maja.

Należy jednak podkreślić, że organizacja kolejnych wydarzeń będzie zależna od rozwoju sytuacji epidemicznej w Polsce.

Powrót do listy

Więcej