Menu
1 / 0
Aktualności /

Ponowny proces akredytacyjny dla mediów na MŚ w Półmaratonie Gdynia 2020

Ponowny proces akredytacyjny dla mediów na MŚ w Półmaratonie Gdynia 2020

Polski Związek Lekkiej Atletyki uprzejmie informuje, że ponownie rozpoczął się proces akredytacji dziennikarzy i fotoreporterów na Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020.

Przedstawiciele mediów, którzy akredytowali się na mistrzostwa w pierwszym terminie (na początku roku) nie muszą dokonywać ponownej akredycji. Należy jednak zaktualizować dane w systemie (np. dot. podróży). Wszyscy przedstawiciele mediów muszą zapoznać się i stosować do protokołu medycznego World Athletics, który znajdą Państwo w załączniku. 

Proces akredytacji jest przeprowadzony „online”. Polscy dziennikarze oraz fotoreporterzy, którzy nie zgłosili się w pierwszym terminie, zainteresowani obsługą medialną zawodów proszeni są o przesłanie wniosku e-mail na adres akredytacje@pzla.pl do dnia 29 września 2020 roku. Uwaga: termin zgłoszeń jest nieprzekraczalny.

Po tym terminie (29 września) PZLA wyśle do wybranych dziennikarzy i fotoreporterów szczegółowe informacje dotyczące rejestracji w specjalnym, dedykowanym imprezie, panelu akredytacyjnym World Athletics. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt: Maciej Jałoszyński, m.jaloszynski@pzla.pl, 664 721 383 / 22 896 0335.

Polski Związek Lekkiej Atletyki przypomina, że powyższy proces jest przeznaczony wyłącznie dla prasy (w tym serwisów internetowych) i fotografów. Nadawcy telewizyjni i radiowi (nie posiadający praw do transmisji), którzy chcą obsługiwać mistrzostwa w Gdyni proszeni są o bezpośrednią rejestrację w systemie World Athletics (dawniej IAAF): https://www.wasaccreditation.net/wasbas/

 

Powrót do listy

Więcej