Menu
1 / 0
Aktualności /

Obowiązkowe zgłoszenia szkoleniowców do udziału w HMP 2021

W związku z bieżącą sytuacją epidemiczną każdy klub zgłoszony do udziału w mistrzostwach Polski w Toruniu (U18 i U20 oraz seniorów) jest zobligowany do zgłoszenia w systemie Starter PZLA licencjonowanych szkoleniowców uczestniczących we wskazanych wydarzeniach.

Do wejścia na teren rozgrywania zawodów (gmachu Areny Toruń) będą upoważnieni tylko zgłoszeni zawodnicy i trenerzy. Osoby postronne nie będą miały możliwości uczestnictwa w wydarzeniu. Dostęp do Areny Toruń (dla klubów) będzie możliwy przez wejście numer 6, od strony ul. Gen. J. Bema.

Na terenie Areny Toruń zawodnicy będą mogli przemieszać się wyłącznie po strefie rozgrzewkowej oraz arenie rozgrywania konkurencji. Trenerzy będą mieli dostęp do strefy rozgrzewki oraz trybun.

W systemie można zgłosić tylko szkoleniowców z licencjami PZLA. Zgłoszenie jest obligatoryjne. Przedstawiciele klubów, którzy nie dopełnią formalności nie zostaną dopuszczeni do udziału w zawodach.

Zgłoszenia obsługi medycznej klubu należy przesłać do 8 lutego, do godziny 12:00 na adres poczty e-mail Organizatora: mkltorun@gmail.com

Powrót do listy

Więcej