Menu
1 / 0
Aktualności /

Akredytacje prasowe na MŚ Oregon 2022 oraz HMŚ Belgrad 2022

Akredytacje prasowe na MŚ Oregon 2022 oraz HMŚ Belgrad 2022

Polski Związek Lekkiej Atletyki uprzejmie informuje, że rozpoczął się proces akredytacji dziennikarzy i fotoreporterów na planowane w sezonie 2022 lekkoatletyczne mistrzostwa świata w hali (Belgrad) oraz na stadionie (Eugene).

Proces akredytacji na mistrzostwa będzie przeprowadzony „online”. Polscy dziennikarze oraz fotoreporterzy zainteresowani obsługą medialną zawodów proszeni są o przesłanie wypełnionego wniosku (w załączniku odnajdą Państwo osobne wnioski dot. zawodów w Belgradzie oraz Eugene) na adres akredytacje@pzla.pl do dnia 19 stycznia 2022 roku. Uwaga: termin zgłoszeń jest nieprzekraczalny, a limit miejsc na oba wydarzenia ograniczony.

Po tym terminie PZLA wyśle do wybranych dziennikarzy i fotoreporterów szczegółowe informacje dotyczące rejestracji w specjalnym, dedykowanym imprezie, panelu akredytacyjnym World Athletics. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt: Maciej Jałoszyński, maciej.jaloszynski@pzla.pl, 664 721 383.

Polski Związek Lekkiej Atletyki przypomina, że powyższy proces jest przeznaczony wyłącznie dla prasy (w tym serwisów internetowych) i fotografów. Nadawcy telewizyjni i radiowi (nie posiadający praw do transmisji), którzy chcą obsługiwać mistrzostwa w Belgradzie i Oregonie proszeni są o bezpośrednią rejestrację w systemie World Athletics: https://www.wasaccreditation.net/wasbas/

Każdy akredytowany przedstawiciel mediów będzie ZOBOWIĄZANY do przestrzegania protokołu medycznego ustalonego przez lokalne komitety organizacyjne oraz światową federację.

Protokół medyczny dla mistrzostw świata w Oregonie zostanie opublikowany przez World Athletics w późniejszym terminie. W załączniku znajdą Państwo informacje dot. obostrzeń sanitarnych dla uczestników halowych mistrzostw świata w Belgradzie.

Powrót do listy

Więcej