Menu
1 / 0
Aktualności /

Konkurs Roster Athletics i PZLA dla klubów lekkoatletycznych

Konkurs Roster Athletics i PZLA dla klubów lekkoatletycznych

Ogłaszamy konkurs dla klubów, które zorganizują największą liczbę zawodów.

Przypominamy, że w ramach porozumienia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Roster Athletics, każdy klub ma bezpłatny dostęp do nowoczesnego systemu zarządzania zawodami lekkoatletycznymi. System służy do organizacji każdego rodzaju zawodów, naborów, czy sprawdzianów.

Zasady konkursu:

- Uzyskaj dostęp do platformy Rostert Athletics (prześlij Nazwę Klubu, Imię, Nazwisko oraz e-mail na adres: support@rosterathletics.com),
- Zorganizuj rywalizację (Standardowe zawody, Nabór, Sprawdzian, Zawody treningowe),
- Dowolne konkurencje i kategorie wiekowe,
- Minimalna liczba uczestników pojedynczej imprezy: 20,
- Termin trwania konkursu: 15 września - 30 listopada 2022.

Zwycięzcami zostaną kluby, które przeprowadzą największą liczbę rywalizacji. Nagrody za miejsca 1-3 to tablet z systemem Android, a za miejsca 4-10 to zestaw gadżetów Roster Athletics. W przypadku tej samej liczby zorganizowanych zawodów decyduje łączna liczba osobostartów. Za dostęp do platformy i prawidłowy przebieg konkursu odpowiada Roster Athletics.

Wygraj tablet dla swojego klubu i korzystaj z nowoczesnej technologii, która znacząco usprawni pracę i pozwoli zaoszczędzić cenny czas!

Naszym wspólnym celem jest zwiększenie liczby osób uprawiających lekkoatletykę, a co za tym idzie, poszerzenie oferty klubów oraz sekcji lekkoatletycznych w Polsce. Zapraszamy do współpracy wszystkie licencjonowane kluby w naszym kraju. Zachęcamy również do kontaktu osoby, które są związane z lekkoatletyką i udzielają się organizacyjnie w ramach lokalnych społeczności. Z przyjemnością, przekażemy niezbędne informacje w jako sposób założyć nowy klub lub sekcję.

 

Powrót do listy

Więcej