Menu
1 / 0
Aktualności /

Rusza sprzedaż biletów na 100. PZLA Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy

Rusza sprzedaż biletów na 100. PZLA Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy

Dokładnie na trzy miesiące przed rozpoczęciem jubileuszowej setnej edycji lekkoatletycznych mistrzostw Polski w sprzedaży pojawiły się bilety na to wydarzenie. – Wejściówka na mistrzostwa Polski może być świetnym prezentem wielkanocnym – przyznaje prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński.

27 czerwca, czyli dokładnie za trzy miesiące na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy wystartuje jubileuszowa edycja lekkoatletycznych mistrzostw Polski. Dziś oficjalnie komunikowane jest rozpoczęcie dystrybucji biletów na to wydarzenie.

Mamy nadzieję, że kibice licznie przybędą na trybuny dopingować najlepszych polskich lekkoatletów podczas setnej edycji mistrzostw kraju. Ze sprzedażą biletów startujemy tuż przed Wielkanocą, a zatem taka wejściówka może być miłym świątecznym upominkiem – przyznaje prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński, który jest bezpośrednim organizatorem wydarzenia.

Na doping z trybun liczy świetna zawodniczka bydgoskiego Zawiszy Marika Popowicz-Drapała.

Setne mistrzostwa Polski muszą mieć wyjątkową oprawę, a jej częścią zawsze są kibice. Mocno zapraszam wszystkich w czerwcu na trybuny stadionu przy Gdańskiej. Lekkoatleci tuż przed igrzyskami postarają się o świetne wyniki. Niech Bydgoszcz pokaże, że kocha lekkoatletykę, w końcu nie bez powodu od lat jest nazywana jej polską stolicą – mówi sprinterka Zawiszy.

Bilety na mistrzostwa Polski dostępne są w systemach biletowych ebilet.pl. Ceny zaczynają się od 10 złotych + opłata serwisowa.

100. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w Bydgoszczy 27 i 28 czerwca 2024 roku.

Maciej Jałoszyński / foto: Mateusz Bosiacki

Powrót do listy

Więcej