1 / 0

Czwarte lokaty Korzeniowskiej i Sudoła na Ibizie

Sylwia Korzeniowska w chodzie na 10km (44:47) i Grzegorz Sudoł (AZS-AWF Kraków) - na 20km (1:25:37) uplasowali się na 4. miejscach w mityngu EAA rozegranym na Ibizie. Halowa mistrzyni Polski Katarzyna Kwoka (Resovia Rzeszów) zajęła 11 miejsce (48:37).

Sylwia Korzeniowska w chodzie na 10km (44:47) i Grzegorz Sudoł (AZS-AWF Kraków) - na 20km (1:25:37) uplasowali się na czwartych miejscach w mityngu EAA rozegranym na Ibizie. Halowa mistrzyni Polski Katarzyna Kwoka (Resovia Rzeszów) zajęła 11 miejsce (48:37).

W konkurencji pań wygrała Hiszpanka Beatriz Pascal - 43:25, przed Rocio Florido (obie Hiszpania) - 44:28 i Litwinką Sonatą Milusauskaite - 44:42.

Najszybciej z chodziarzy do mety dotarł 35-letni Rosjanin Ilja Markow (mistrz świata '99) - 1:23:39, wyprzedzając o 3 sekundy Tunezyjczyka Hatema Ghoula (brązowy medalista MŚ '07) i o 53 s Hiszpana Juana Manuela Molinę (brązowy medalista MŚ '05). Trenerem zwycięzcy jest Robert Korzeniowski. Rosjanin ożenił się z Polką i mieszka w naszym kraju.