1 / 0

II Mityng Wakacyjny w Białogardzie

Najciekawszą konkurencją II Mityngu Wakacyjnego zorganizowanego przez KL Iskra Białogard był bieg na 100 m, w którym zwyciężył Łukasz Chyła w czasie 10.51, przed Wiktorem Walczakiem 10.57 i Mikołajem Lewańskim 10.60.

Jerzy Skarżyński (Szczecin, ur. 13.01.1956) ustanowił rekord Polski weteranów (w kategorii wiekowej 50-54) na dystansie 5000 m – 16:16.51. Skarżyński był reprezentantem Polski podczas ME ’86 w maratonie, zajął wówczas 15 miejsce w czasie 2:16:40.

Przypominamy, że już w środę w Poznaniu rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Weteranów, które będą trwać 12 dni.