1 / 0

Michalski i Kiełbasińska wygrywają w Hiszpanii

W Mataró rozegrano 6. edycję Klubowego Pucharu Hiszpanii. Konkurs skoku o tyczce wygrał Łukasz Michalski 5.55, startujący w barwach Playas de Castellón – triumfatora w klasyfikacji mężczyzn. W biegu na 200m zwyciężyła Anna Kiełbasińska 23.95 (-1.8).

W Mataró rozegrano 6. edycję Klubowego Pucharu Hiszpanii. Konkurs skoku o tyczce wygrał Łukasz Michalski 5.55, startujący w barwach klubu Playas de Castellón – triumfatora w klasyfikacji mężczyzn. W biegu na 200m zwyciężyła Anna Kiełbasińska 23.95 (przy przeciwnym wietrze 1.8 m/s).

W rzucie oszczepem drugie miejsce zajęła niepełna 18-letnia Karolina Mor 52.56, ulegając, starszej o 24 lata, Rumunce Felicii Tilei-Moldovan 53.65.

W biegu na 400m Iga Baumgart uplasowała się na 3 pozycji uzyskując 54.83. Wygrała Nigeryjka Alice Ihechi Ogbuaku 53.93.