1 / 0

Policjanci z Olsztyna triumfują w Namysłowie

Trzej reprezentanci KWP Olsztyn, Tomasz Łazarewicz, Jacek Misiewicz i Piotr Prusik, zwyciężyli w Namysłowie w biegu przełajowym wchodzącym do GP PZLA, dzieląc między siebie również medale Mistrzostw Polski Policji. Wśród pań wygrała Barbara Niewiedział.

Trzej reprezentanci KWP Olsztyn, Tomasz Łazarewicz, Jacek Misiewicz i Piotr Prusik, zwyciężyli w Namysłowie na dystansie 6 km w biegu przełajowym wchodzącym do Grand Prix PZLA, dzieląc między siebie również medale Mistrzostw Polski Policji.

Wśród pań z ponad półminutową przewagą wygrała Barbara Niewiedział (LUKS MGOKSiR Korfantów).

Bardzo doświadczeni Łazarewicz, Misiewicz i Prusik przez cały dystans biegli blisko siebie i na linii mety zameldowali się w odstępach części sekundy.

Do zakończenia GP PZLA w biegach przełajowych pozostały jeszcze do rozegrania zawody w Ciechanowie (04.11) oraz finał cyklu w Poznaniu (26.11), podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski.