1 / 0

Holik i Niwińska mistrzami Polski na 100 km

Krzysztof Holik (ZKS Unia Tarnów) i Aleksandra Niwińska (AZS AWF Katowice) zdobyli złote medale mistrzostw Polski w biegu na 100km rozegranym w sobotę na trasie Kalisz-Blizanów. Dystans ukończyło 80 zawodników. Supermaraton Kalisia odbył się już po raz 26

Krzysztof Holik (ZKS Unia Tarnów) i Aleksandra Niwińska (AZS AWF Katowice) zdobyli złote medale mistrzostw Polski w biegu na 100 km rozegranym w sobotę na trasie Kalisz-Blizanów. Dystans ukończyło 80 zawodników. Supermaraton Kalisia odbył się już po raz 26.

3. Barbara Muzyka 70 KB Arturówek Łódź 11:54:20

Mistrzostwa Polski na 100 km w kategorii mężczyzn miały swój debiut w 1995 r. W 2009 r. zostały wznowione po 7-letniej przerwie.  W br. rozegrano je po raz 9.
Natomiast w kategorii pań medale mistrzostw Polski rozdano po raz pierwszy w bieżącym roku. Spełniony został warunek startu minimum trzech uprawnionych zawodniczek.