1 / 0

MITYNG W BIBERACH: Zwycięstwa Polaków na 800 m

Artur Ostrowski wygrał bieg na dystansie 800 metrów podczas mityngu Weltklasse in Biberach. Polak uzyskał rezultat 1:48.03.

Na tym samym dystansie wśród pań, z czasem 2:06.71 triumfowała Justyna Zembrzuska. W konkursie tyczkarzy startowali dwa Polacy. Łukasz Michalski zajął drugie miejsce wynikiem 5.62 (w drugiej próbie). Piąty był Paweł Wojciechowski (5.52). Wygrał Grek Konstantinos Filippidis (5.67). Na trzeciej pozycji zawody ukończył również dyskobol Przemysław Czajkowski (61.63), podobnie zresztą jak dyskobolka Żaneta Glanc (56.90).

W biegu na 400 metrów czwarty w drugiej serii (piąty w klasyfikacji generalnej) był Kacper Kozłowski, który uzyskał rezultat 46.73. Na dystansie 1500 m szósty był Szymon Sznura (3:45.49), natomiast Małgorzata Reszka skoczyła w dal 6.13 m.