1 / 0

Powrót Marka Plawgi

Po prawie dwóch latach nieobecności spowodowanej kontuzją na bieżnię powrócił Marek Plawgo zajmując 7 miejsce w biegu na 400m pł (51.85) podczas mityngu European Premium w belgijskim Heusden-Zolder.

Po raz ostatni zawodnik Warszawianki startował 1 sierpnia 2009 r. w Bydgoszczy zdobywając tytuł mistrza Polski.
W Heusden bieg przez płotki wygrał Fredericks Cornel RSA (49.25).

Joanna Wiśniewska zajęła drugie miejsce w rzucie dyskiem uzyskując odległość 56.86. Zwyciężyła Amerykanka Stephanie Brown-Trafton (57.84).

Po raz pierwszy w sezonie letnim na starcie stanęła Jelena Isinbajewa wygrywając konkurs skoku o tyczce wynikiem 4.60 (próby na 4.70 zakończyły się niepowodzeniem).

Strona mityngu:      HEUSDEN