1 / 0

Zwycięstwo Miereczki w Nashville

Maciej Miereczko (Vectra Włocławek) zwyciężył w 13. półmaratonie Gupton Dodge Tom King Classic rozegranym w Nashville (stan Tennessee), wyprzedzając o 4 sek Amerykanina Michaela Greena.

Maciej Miereczko (Vectra Włocławek) zwyciężył w 13. półmaratonie Gupton Dodge Tom King Classic rozegranym w Nashville (stan Tennessee), wyprzedzając o 4 sekundy Amerykanina Michaela Greena.

Miereczko ustanowił rekord życiowy na regulaminowej trasie (poprzedni 1:05:30, Piła ’06).
Przed rokiem w Austin, na dystansie o różnicy poziomów między startem i metą powyżej 21 m, uzyskał czas lepszy o ponad 2 minuty (1:03:08). Na tej samej trasie w tym roku Miereczko uplasował się na 11 pozycji (1:04:02).
W styczniu br. wystartował w maratonie w Houston zajmując 18 lokatę w czasie 2:21:42.
W lutym był dwunasty w tokijskim maratonie (2:19:39).