1 / 0

Polacy startowali w Sotteville-lès-Rouen

Trójka Polaków wystartowała dziś w mityngu w Sotteville-lès-Rouen, który znajduje się w kalendarzu European Athletics Permit Meetings.

Trójka Polaków wystartowała dziś w mityngu w Sotteville-lès-Rouen, który znajduje się w kalendarzu European Athletics Classic Permit Meetings.

W rywalizacji kulomiotek czwarte miejsce zajęła Agnieszka Dudzińska, która w ostatniej serii uzyskała swój najlepszy wynik - 16.32. Zdecydowane zwycięstwo w tej konkurencji odniosła Białorusinka Julia Leantsiuk, która jako jedyna zawodniczka przekroczyła 18 metrów pchając w drugiej serii 18.12.

Artur Ostrowski zajął dziewiąte miejsce w biegu na dystansie 800 metrów. Zawodnik z Poznania uzyskał czas 1:51.47. Pierwszym zawodnikiem, który minął linię był Białorusin Anis Ananenka (1:45.04).

W biegu na 3000 metrów Krystian Zalewski uplasował się na 14. miejscu z czasem 8:11.55. Zwyciężył Australijczyk Collis Birmingham - ósmy zawodnik marcowych mistrzostw świata w biegach przełajowych, które odbyły się w Bydgoszczy uzyskał rezultat 7:41.02.

Pełne wyniki: Sotteville-lès-Rouen