1 / 0

Juniorzy Podlasia mistrzami Polski!

Wg punktacji sobotnich zawodów w Częstochowie drużynowymi mistrzami Polski w kategorii juniorów już po raz dziewiąty zostali lekkoatleci Podlasia Białystok, którzy zdobyli 3330 punktów. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy SL WKS Zawiszy Bydgoszcz 3278, a na trzecim – MKS MOS Wrocław 3127 pkt.

zostali nagrodzeni pucharami.

Lekkoatleci i trenerzy Podlasia Białystok                                  (fot. Marek Ciuk)

Organizator klub CKS Budowlani Częstochowa przygotował i wręczył zwycięskim zespołom komplety 32 medali złotych, srebrnych i brązowych.
Wszyscy uczestnicy serdecznie dziękowali organizatorom Ligi Juniorów za sprawną organizację i za serdeczne przyjęcie, była to już ósma taka impreza w Częstochowie od 2002 roku.

Powyższa punktacja będzie podlegać weryfikacji.