1 / 0

Zawisza Bydgoszcz wygrywa Ligę Juniorów

Zespół bydgoskiego Zawiszy zwyciężył w tegorocznej edycji Ligi Juniorów odbierając tym samym miano najlepszego klubu w Polsce w tej kategorii wiekowej ubiegłorocznemu tryumfatorowi Podlasiu Białystok.

Zawodnicy bydgoskiego Zawiszy zdecydowanie zwyciężyli w tegorocznej edycji zawodów. Ostateczny tryumf przypieczętowali podczas finałowego rzutu ligi w Częstochowie. Klub ze stolicy Kujaw i Pomorza zgromadził 3304 punkty, a drugie w klasyfikacji Podlasie Białystok 3117 punktów. Podium uzupełnił MKS-MOS Płomień Sosnowiec (2985 punktów).

W ostatnich latach SL WKS Zawisza Bydgoszcz zwyciężył w Lidze Juniorów w 2009 i 2012.

Pełne wyniki: Częstochowa