1 / 0

7.81 Damiana Czykiera w Nantes

Damian Czykier (KS Podlasie Białystok) zajął czwarte miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki podczas mityngu we francuskim Nantes – Polak w finale uzyskał wartościowy wynik 7.81.

W eliminacjach czwarty zawodnik amsterdamskich mistrzostw Europy pobiegł 7.89, w finale poprawił swój wynik uzyskując czas 7.81. Rezultat ten pozwolił Czykierowi zająć czwarte miejsce, wygrał Francuz Loic Desbonnes (7.71). Minimum PZLA na halowe mistrzostwa Europy w Belgradzie wynosi 7.75.

Na dystansie 800 metrów z czasem 1:50.50 najlepszy był urodzony w 1997 roku Mateusz Borkowski.

Pełne wyniki: Nantes