1 / 0

Jóźwik i Wyciszkiewicz drugie w Nancy

Rozegrany wczoraj w Nancy Meeting International Stanislas (European Athletics Outdoor Classic Meetings) przyniósł drugie miejsca Joannie Jóźwik w biegu na 800 metrów I Patrycji Wyciszkiewicz na dystansie o połowę krótszym.

Joanna Jóźwik i niespełna pół sekundy przegrała z Marokanką Maliką Akkaoui. Polka uzyskała czas 2:01.66, zawodniczka z Afryki 2:01.19. W biegu na 400 metrów od Patrycji Wyciszkiewicz (52.37) szybsza była jedynie Lydii Jele (51.72) – zawodniczka OŚ AZS Poznań osiągnęła trzeci najlepszy wynik w tym sezonie.

Czwarte miejsce w konkursie trójskoku, z wynikiem 16.03, zajął Adrian Świderski. Zwyciężył Fabrice Zango Hugues – 16.84.