Menu
1 / 0
Aktualności /

Akredytacje dziennikarskie na Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020

Akredytacje dziennikarskie na Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020

Polski Związek Lekkiej Atletyki uprzejmie informuje, że rozpoczął się proces akredytacji dziennikarzy i fotoreporterów na Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020.

Proces akredytacji na mistrzostwa będzie przeprowadzony „online”. Polscy dziennikarze oraz fotoreporterzy zainteresowani obsługą medialną zawodów proszeni są o przesłanie wypełnionego wniosku (odnajdą go Państwo w załączniku) na adres akredytacje@pzla.pl do dnia 4 marca 2020 roku. Uwaga: termin zgłoszeń jest nieprzekraczalny.

Po tym terminie PZLA wyśle do wybranych dziennikarzy i fotoreporterów szczegółowe informacje dotyczące rejestracji w specjalnym, dedykowanym imprezie, panelu akredytacyjnym World Athletics. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt: Maciej Jałoszyński, m.jaloszynski@pzla.pl, 664 721 383 / 22 896 0335.

Polski Związek Lekkiej Atletyki przypomina, że powyższy proces jest przeznaczony wyłącznie dla prasy (w tym serwisów internetowych) i fotografów. Nadawcy telewizyjni i radiowi (nie posiadający praw do transmisji), którzy chcą obsługiwać mistrzostwa w Gdyni proszeni są o bezpośrednią rejestrację w systemie World Athletics (dawniej IAAF): https://www.wasaccreditation.net/wasbas/

Powrót do listy

Więcej