Menu
1 / 3
Aktualności /

ORLEN TVP Sport Cup: Haratyk deklasuje rywali na Woronicza

ORLEN TVP Sport Cup: Haratyk deklasuje rywali na Woronicza
ORLEN TVP Sport Cup: Haratyk deklasuje rywali na Woronicza ORLEN TVP Sport Cup: Haratyk deklasuje rywali na Woronicza ORLEN TVP Sport Cup: Haratyk deklasuje rywali na Woronicza

Michał Haratyk pchając 21.26 zwyciężył w konkursie kulomiotów rozegranym w ramach projektu Lekkoatletyczny Czwartek – ORLEN TVP Sport. Rekordzista Polski zdeklasował rywali pokonując na terenie przy ul. Woronicza Konrada Bukowieckiego o ponad metr. 

Zawodnik Sprintu Bielsko-Biała rozpoczął konkurs od dalekiej próbie na 21.12. W trzeciej serii poprawił się jeszcze na 21.26 i zadowolony mógł odebrać z rąk przedstawicieli PKN ORLEN i TVP Sport statuetkę za triumf w Lekkoatletycznym Czwartku.

- Już dwa tygodnie temu czułem się dobrze, ale był pewien detal w technice do poprawy. Wracam na dobre tory.  Fajnie, że wyniki przyszły bo to daje motywację do dalszej pracy – przyznał Michał Haratyk.

Drugie miejsce w konkursie zajął Konrad Bukowiecki. Zwycięzca sprzed dwóch tygodni dziś zaliczył 20.21. Trzecie miejsce zajął Jakub Szyszkowski – 19.59.

Za tydzień Lekkoatletyczny Czwartek – ORLEN TVP Sport Cup przeniesie się do studia w budynku Telewizji Polskiej. Zostanie tam rozegrany konkurs skoku wzwyż.

Maciej Jałoszyński / foto: Marek Biczyk

Powrót do listy

Więcej