Menu
1 / 0
Aktualności /

Akademia Trenerska - zapisy do 25.04.2021

Akademia Trenerska - zapisy do 25.04.2021

Online: Finalny etap przygotowań do IO"

Szanowni Trenerzy!

Akademia Trenerska wraz z Zespołem Metodycznym przy Instytucie Sportu zapraszają wszystkich trenerów kadry olimpjskiej na szkolenie pt.

"Fiinalny etap przygotowań do IO"

Data: 01.06.2021

Forma: online na platformie Zoom.

Celem szkolenia jest przekazanie najaktualniejszych informacji organizacyjno-logistycznych, prawnych i medycznych, w tym dotyczących procedur "covidowych" na ostatnim już etapie przygotowań do IO w Tokio oraz podczas samych Igrzysk. Zaprosiliśmy też przedstawiciela Ambasady Japonii w Polsce, który powie o najważniejszych elementach kultury i tradycji gospodarza IO. Ważną częścią szkolenia będą warsztaty psychologiczne, których celem będzie przekazanie zestawu zaleceń i optymalnych rozwiązań radzenia sobie w bezprecedensowej sytuacji organizacyjnej Igrzysk w Tokio oraz wymiana doświadczeń i najlepszych praktyk między trenerami, którzy doświadczyli negatywnych i pozytywnych skutków zawodów odbywających się w tzw. bańkach, izolacji i dużym reżimie sanitarnym. Eksperci wspólnie z trenerami postarają się odpowiedzieć na pytania: jakich trudności się spodziewać i sobie z nimi radzić? A także jakiej formy wsparcia można szukać podczas IO w Tokio? 

Szkolenie jest dedykowane głównie trenerom kadry przygotowującej się doTokio, ale zapraszamy również trenerów kadry walczącej o kwalifikacje na ZIO w Pekinie, którzy wkrótce mogą doświadczać podobnej sytuacji przygotowań do Igrzysk.

Zgłoszenia do dnia 26.05.2021 przez www. AT : https://akademiatrenerska.pl/szkolenia-at/128-finalny-etap-przygotowan-do-io

po wcześniejszym zalogowaniu. W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji - Zespół Akademii Trenerskiej

Powrót do listy

Więcej