1 / 0

Pakosz mistrzynią świata weteranek w biegach górskich

515 biegaczy z 24 krajów wzięło udział w sobotę w Zagrzebiu w Mistrzostwach Świata Weteranów w Biegach Górskich (na trasie długości 8.3 km z przewyższeniem + 740 m). Irena Pakosz (MLUKS Technik Komorno) zdobyła złoty medal w kategorii W40.

515 biegaczy z 24 krajów wzięło udział w Mistrzostwach Świata Weteranów w Biegach Górskich, które odbyły się 12 września w Zagrzebiu na trasie długości 8.3 km z przewyższeniem + 740 m. Irena Pakosz (MLUKS Technik Komorno) zdobyła złoty medal w kategorii W40.

Po srebrny medal w kategorii M45 sięgnął Stanisław Marzec (Agro-Natura Nałęczów).

Polska drużyna w składzie Stanisław Marzec, Janusz Magiera (Forma Wodzisław), Mirosław Dziergas (Starostwo Powiatowe Żywiec) zdobyła srebrny medal w kategorii M45.

Jest to już trzeci złoty medal mistrzostw świata weteranów Ireny Pakosz.