1 / 0

Kuciapski drugi w Rovereto

Podczas 50. mityngu Palio Citta della Quercia (European Athletics Premium) w Rovereto Artur Kuciapski zajął drugie miejsce w biegu na dystansie 800m.

Bieg na 800m wygrał Abdulaziz Mohamed z Arabii Saudyjskiej w czasie 1:47.12, zawodnik AZS-AWF Warszawa uzyskał rezultat 1:47.68. Za Polakiem uplasowali się Erik Sowinski, dwukrotny mistrz USA, 1:47.88 i Anthony Chemut (KEN), wicemistrz Afryki, 1:47.99, którzy niedawno ulegli naszemu wicemistrzowi Europy w Amsterdamie.

Dominik Bochenek przebiegł 110m przez płotki w czasie 13.77 (+1.2) plasując się na czwartej pozycji. Zwyciężył Kubańczyk Dayron Robles 13.29 przed Grekiem Kostandinosem Douvalidisem 13.39.

W biegu na 400m Łukasz Krawczuk zajął piąte miejsce osiągając rezultat 46.46, triumfował Renny Quow (Trynidad i Tobago) 45.13.

Na dystansie 1500m zwyciężyła niespełna 20-letnia Włoszka Federica Del Buono z wynikem 4:05.12, Danuta Urbanik nie ukończyła biegu.
W skoku w dal Aiga Grabuste z Łotwy i Szwajcarka Irene Pusterla skoczyły w dal na odległość 6.75.

Pełne wyniki:   ROVERETO