1 / 0

Nowicki drugi w Sollentunie

Podczas mityngu w szwedzkim mieście Sollentuna w biegu na 1500m drugie miejsce zajął Bartosz Nowicki w czasie 3:41.71 ustępując o 8 setnych sekundy 6-krotnemu mistrzowi Włoch, Christianowi Obristowi.

Podczas mityngu w szwedzkim mieście Sollentuna w biegu na 1500m drugie miejsce zajął Bartosz Nowicki w czasie 3:41.71 ustępując o 8 setnych sekundy 6-krotnemu mistrzowi Włoch,  Christianowi Obristowi.

Andrzej Krawczyk rzucił dyskiem 57.99 plasując się na trzeciej pozycji, wygrał Szwed Niklas Arrhenius – 59.71.

Przemysław Czerwiński oraz Niemiec Richard Spiegelbur nie zaliczyli pierwszej wysokości w skoku o tyczce, triumfował Szwed Alhaji Jeng – 5.45.

Najlepszy wyniki zawodów uzyskała Emma Green (SWE), która w skoku wzwyż skoczyła 1.93, pokonując swą rodaczkę Kajsę Bergqvist – 1.90 i Włoszkę Antoniettę di Martino (w ostatnią niedzielę ustanowiła rekord kraju wynikiem 2.03) – 1.87.