1 / 0

Patrycja Wyciszkiewicz czwarta w Rovereto

Patrycja Wyciszkiewicz zajęła czwarte miejsce w biegu na 400 metrów podczas 52. Mityngu Palio Citta della Quercia (European Athletics Outdoor Premium Meetings) we włoskim Rovereto.

Podopieczna Edwarda Motyla biegła na pierwszym torze i uzyskała czas 52.83. Na mecie poznanianka o 0.04 sekundy wyprzedziła piątą Małgorzatę Hołub. Wygrała Stephenie Ann McPherson – Jamajka pokonała jedno okrążenie w 50.76.

W rzucie dyskiem Bartłomiej Stój miał tylko dwie mierzone próby i z wynikiem 56.27 wywalczył szóste miejsce. Triumfował Estończyk Martin Kuper, który rzucając w szóstej serii 64.62 odebrał prowadzenie Cypryjczykowi Apostolosowi Parellisowi.

Pełne wyniki: Rovereto